Türkiyede Televizyon ve İnternet yayınları yasaklandı!Zengine serbest!

x

Türkiye öyle hale geldiki İnsanların nerdeyse gülmesi bile yasaklanacak, Televizyonlar Zenginlerin elinde sadece Zenginlere hizmet eden ciddi paralar karşılığında izleniyor oldu. İnternet sadece Zenginlerin sınırsız kullandığı bir hak haline geldi.

Yabancı firmalar artık Türkiyeden kacıyor, tekelci ve denetimsiz firmalarla rekabet etme şansları hiç yok, her firma aklına geldikçe indirimde yapıyor zamda, bugun alınan ürünü yarın %30 indirimde görme ihtimaliniz ise %100 yani İnsanların tamamen güven kaybettiği bir ticaret keyfince uygulanıyor.

Televizyon yayınları ise inanın artık şaşırmamak elde değil, yoksul İnsanlar yayınları izleyemiyor, Futbol ve spor karşılaşmalarını izleyemiyor, bırakın izlemeyi özetlerini dahi tek bir televizyondan izleme şansları var.

Birde bakıyorsunuz, herkesin Futbol Uleması olduğu spor yazarları haklı olarak akıllarına geleni yazıyorlar çiziyorlar, Halka herşey yasaklanmış sadece duydukları ile yönlendiriliyorlar, spor gelişmiyor diyenlerse ne kadar komik olduklarının farkında değiller sanıyorum.

Yazacak o kadar şey varki, malesef Avrupalı Vatandaş sporun ve televizyonun ve internetin en güzel halini yaşarklen Türk İnsanları bir yerde firmaların esiri haline getirildi.

Andy Swezniak

 

Tarih: 24 12 2013
Üst kategori: Şikayet - Eleştiri
Alt kategori:

'Türkiyede Televizyon ve İnternet yayınları yasaklandı!Zengine serbest!' hakkında sorular, açıklamalar

 1. Fehim dedi ki:

  Parası olana adil parası olmayana adil değil

 2. andy1 dedi ki:

  Fehim Bey,

  Sadece parası olana hizmet veren bir zihniyet var, Türkiyenin %90 malesefki yoksulluk sınırında yaşıyor hatta 40-50 yaşında İnsanlar Avrupalı bir öğrencinin yarım gün çalıştığı parayı alabiliyorlar, birde vergi kesintileri yapılarak, Avrupada ortalama 400 euroluk destekte vergi yok.

  İnternette Adil kota denen şey kime göre Adil herşey ortada, Zenginsen zaten sorun yok, hırsızsan kacak kullanıyorsan sorun yok. Namuslu Onurlu Şerefliysen Devlet sana dur diyor senin buna hakkın yok, ya para ver kullan yada hırsızlık yap.

 3. arasıra dedi ki:

  Andy Hocam alakasız bir konu ama başlık Türkiye olunca yazasım geldi :) bir haftadır İstanbulda bir kömür kokusu var dışarda bir saat kalın 2 paket sigara içmiş gibi oluyorsunuz. ben 13 yıldır İstanbulda oturuyorum böyle bir kömür kokusu hatırlamıyorum. bedava kömür dağıtıyorlar sanırım. yalnız dayanılacak gibi değil. eve bile siniyor camları açamıyoruz.Dışarda yürümek ise imkansız hale geldi.

 4. andy1 dedi ki:

  Sayın arasıra,

  Hastalar ne yapıyorlar onu merak ettim, siz sağlıklısınız ki sorun yaşıyorsunuz birde nefes sorunu olan hastalar var. Ne denilebilir cahillik ısınma uğruna belkide komşusunun Ölümüne sebeb olacak umursamaz cahillerin vahşiliği demek lazım.