Türkiyede Müslümanlığa inanmamak için 10 haklı neden.

images

Başlığım çok ağır oldu kimse kusura bakmasın ve kızmasınlar, kimseninde kızmaya hakkı yok !

1. Türkiyede yaşayan, Engelli ağır Kalp hastası Arkadaşımızın durumu her geçen gün ağırlaşıyor, ve Müslüman bir Ülkede yaşıyor, kimse itiraz etmez sanıyorum !

2. Bu Engelli İnsana 8 senedir yardım severler baktı, Müslümanım diyen Devletten 1 ilaç dahi almadan alamadan, hayatına devam ediyor, Türkiyeyi yönetenlerde Müslümanız diyenler, Kuran Öpenler, bunada kimse itiraz edemez !

3. Bu Engelli İnsanın Anneside Hastanelerde 80 yaşında koma halinde sokakta bekletildi 6 saatkış günü soğukta, ve en sonunda lütfedip ilgilenenler eve götürün dediler, ve 1 hafta sonrada Vefat etti ve Hastaneden o yaşadıklarından sonra, ağırlaştığı halde Hastane ve umursamazlık korkusundan bir dahada Hastaneyede götürülemedi çunki Engelli Evladınında üzülmesini istemediği için ve evinde malesefki ALLAH’ın Rahmetine ulaştı, bunuda yapanların tümü Müslüman ve kimsede itiraz asla ama asla edemez !

4. Engelli bu Arkadaşımız asla en ufak abartı olmadan yardım severler yiyecek ve faturalarını ödemesse 1 kuruş dahi hiç bir yerden gelirleri yok, Devlete baş vurduklarında ise gelen sözde Müslüman şahısın cevabı, evinizdeki Antikaları satın olmuştur, ve çekip gitmiştir, ve eklemiştir size yardım olmaz, bunuda yapan Müslüman Devletin Müslüman Memuru, kimse asla ve asla inkar edemez !

5. Engelli bu Arkadaşımız Babasından kalan Bağkur maaşını alabilmek için, raporu olmasına rağmen, 2 defa red edilmiştir ve üçünsünü isteyen Devletin Bakanlığı başka bir Hastanedende rapor istemiştir sebebi Devlet o raporu veren 2 defa üstelikte raporu veren Kendi Hastanesine bile inaçtan yoksul aciz hale gelmiştir, ve o Hastayı başka bir hastaneye sevk kararı almış, elbetteki artık gidecek ne hali nede nefesi yok, bunuda yapan yine Kuran Öpen İslam Ülkesinin Başbakanının yönetminde yapılıyor, bunada kimse asla ve asla itiraz edemez !

Not:Bağkur Heyet raporunu aldı,ve bu Arkadaşımızı başka Hastaneye sevk etmiş ve eklemiş ”Maluliyet durumu devam ediyormu?”.Net alay ediyor Devlet 3 aylık raporu görüp Kalp kası hastasının 3 ayda iyileşebileceği tek Ülke Türkiye her halde, Dünyada Kalp kası hastalığının iyileşmeyeceğini hangi Doktora sorsanız net söyler, tedavisi yoktur!
Bağkur ve İstanbul İl sağlık kurulu madem onay vermeyeceksiniz, 4 hastaneden raporu olan bu Adama işkence yapar gibi 3 kuruş vereceksiniz diye, aşağılamanın manası nedir?
En azından saygı gösterin ve net açıklama ile Raporun neden kabul edilmediğini söyleyin, çokmu zor, sokakta yürüyemeyen İnsanla alay etmekten başka birşey değil.

6. Engelli Vatandaşımıza, Devlet nihayetinde yoksul maaşı bağlıyor ve diyorki önceleri 3 ay şimdi 2 ayda bir müracak et, 1 defa gidiyor ve yolda fenalaşıyor, Kaymakamlığın adresini dahi bilmiyor ve telefon edip Ambulans dahi çağıramıyor çunki gittiği yerden habersiz, ve Yardımla evine dönüyor, bunuda yapan Müslüman Ülkenin Müslüman bir kurumu, sonuç yoksul maaşını 4 defa alıyor 8 senede, ne acıdırki 2 Bayram arifesindede müracat ediyor ve Kaymakamlık çalışanı paranız yattı diyor oysaki yatan para yok ama bir umudla Bayram Arifesinden önce Banka banka geziyor belki farklı şubeye yatmıştır diye, elbetteki yatan para falan yok, Memurun her halde merhametsiz şakacı anına denk gelmiş, bunuda yapan Müslüman Ülkenin Müslüman kurumu, bunuda kimse asla ve asla inkar edemez !

7. Engelli ağır Kalp hastası bu Arkadaşımız yine fenalaşır ve Şişli Etfal yoğun bakıma kaldırılır, 10 gün yatar, bu sürede tüm ilaçlarınıda kardeşine satın aldırırlar yani hastane serumundan ilacına kadar herşeyi bu yoksul İnsanın Kardeşinden ister ve parası ilede bu gariban gider alır o parayıda borç yaparak alır, ve taburcu olur.

Sonrasında Hastane yani Şişli Devlet Hastanesi 10 günlük yoğun bakım bedeli olarak 3.200 Lira ister, aslında kusuratıda var fakat aklımda kalanı yazdım, sonuçta bu parayı zaten ödemesi imkansızdır ve elinden senet alırlar taburcu ederler.

2010 Senesinde yaşanan bu olayın devamında, Devletin Sağlık Bakanlığı ve İstanbul Valiliği icra yollar, 3.200 lira 6.000 liraların üzerine çıkmıştır faizi ile birlikte, Devletin Valiliği bu Engelli Hastanın kapısına 2 defada icra kağıdı asar ve kağıttaki ibare çok ama çok acıdır, üzerinize var olan tüm taşınmazlara el konulacaktır, Kuran Öpen Müslüman Ülkenin Başbakanının yaşadığı Ülkeden bahsediyoruz, İsrailde yada Ermenistanda yada Fransadan bahsetmiyoruz bu Ülkeleri yazma sebebimde Türkiye Düşmanı diye bilinirler o sebeble yaşananlar bu Gaddar Ülkelerde geçmiyor, Engelli Kalp hastası yine fenalaşır bu seferde Taksim ilk yardıma yoğun bakıma yatırılır, kendine geldiğinde il yaptığı şey beni çıkarın demek olur, Doktorlar Ölüm riskin var deselerde çıkmak ister, Doktorlar elinden imzalı kağıt alırlar kendi isteği ile çıkarıldığına dair ve Hastaneyi terk eder, Ölümü göze alarak, tekrar Devletin Haciz tehdidini yaşamamak için Ölüm kararına bilerek imza atar..Müslüman Türkiyede yaşanıyor, Bunda kimsenin asla itirazı dahi olamaz Müslüman Türkiyede yaşanan gerçeklerdir.İtraz edemessiniz Hastanede kayıtlıdır !

8. Engelli ağır kalp hastası Arkadaşımız, bugün Devletin tüm yetkilelerine baş vurduğu halde aldığı en ufak sonuçu bırakın, Devlet merak edipte bu Hastayı aramamıştır bile, ama iş faizli icraya gelince Devletin tüm kurumları bir anda bu hasta İnsanı bulabiliyor, haklı Devlet bu garibandan o faizi alacakki Vekillerin maaşlarını ödesin, Vekil efendiler rahat hastanelerde keyif sürebilsinler diye, diğer tarafta yemin eden o Vekiller malesefki Müslüman bir Ülkenin yeminli Millet Vekilleridir, bunda kimse itiraz edemez ve etme hakkıda asla olamaz !

9.Bu Engelli yoksula bugün sahip çıkanlar ise yine yardım severlerdir, Devletin bir kuruşunu dahi almadan sadece 4 defa yoksul maaşı almıştır, üzerine 1 tane dahi ilaç yazıldığına dair belge bile bulamassınız, her gün alması gereken 20 tane ilacı yardım severler her ay alıyorlar, Devletten değil Eczanelerden gerçek etiket fiyatları ile bu Hasta İnsana yolluyorlar, yemeğini ve gıda parasını yine yardımseverler alıp yolluyor, kirasına desteği yardım severler yapıyor, Devletse şimdi icrasını alabilmenin çarelerine bakıyor, Valiliği bu işle meşgul ve bunlarda Kuranı Öpen Başbakanın Müslüman Ülkesinde, en büyük şehrinde İstanbulda yaşanıyor, kimsede asla ve asla itiraz edemez herşey ispatlı ve kanıtlıdır !

Hatta çok acı ama her gün alması gereken Kalp ilacını dahi biter alamaz diye korusundan  2-3 günde bir içicek hale gelmiş bir İnsandan bahsediyorum !

Müslüman Ülke Türkiye’de yaşanıyor bu olaylar !

10. Yoksul maaşı alanlar, kocası evde yan gelip yatar sağlığı yerindedir her sene 1 çocuk doğururlar, akşam kahvehanede keyif yaparlar, birasını rakısını içerler, Devletten yoksul maaşınıda alırlar, erzak ve yakacak yardımınıda, birde üstüne çocuk parası alırlar, buda yetmez Babası ölmüşse kocasından lafta boşanır kalan maaşıda alırlar, Devlette ne tuaftırki bu utanmazları bulamaz yada bulmak işine gelmez, ama hasta Engelliyide kapısına 2 defa icra kağıdı bırakacak şekilde Devlet Düşmanı kapsamına alırlar, Kuran Öpen Başbakanın İlçe Teşkilatları ise durumu görür bilir ama umursamazlar bile, çunki bu 2 yoksuldan OY kaygıları yoktur, zaten oy vermeyede gidecek ne hali nede gücü vardır, neden ilgilensinlerki, oy verecek uyanıklara hizmet etmek duruken, Engelli Yoksulla ilgelenmenin gereğide yok.

Hasta Engelliye bakmak zorunda kalan Kardeşi ise hem işinden olur hemde tüm özel yaşamından feraget eder, Hasta Ağabeyini tek başına evde bırakamaz, çunki defamlı nefes sorunları vardır ömrünü Ağebeyi uğruna huzurla feda etmesinide bilecek kadar İnsanlık Şeref ve Onuruna sahiptir, evde bakım parası falanda bilmiyorlar ne acıdırki, herşeyi kabullenmişler, aslında abartmadan Ölümü artık kavuşma olarak kabul etmişler ve inanamayacağınız kadarda Ölüm anını özlüyorlar.

Bugün Evlerine gidin, Dolaplarında ne peynir bulursunuz nede zeytin nede reçel, arada bir düşünenler olursa yolluyorlar, bu iki Kardeş o kadar Onurlu ve Şerefliki kimsedende asla ve asla yardım kabul etmiyorlar ve durumlarınıda anlatmıyorlar, dedim ya Ölümü Sevgilisine özlem çeker gibi bekliyorlar, hatta mezarlarınıda almışlar aslında almamışlar ilk defa birilerinden birşey istemişler, Türkiyede kimseleri olmadığı için, yurt dışında yaşayan Akrabalarından sadece mezar yerlerini istemişler onlarda izin vermiş, bu haber bana anlatıklarında yüzlerindeki sevinci görmeliydiniz, içimden Mezar için sevinen İnsanlar diyede tuafsamıştım, neden sonarları hallerini anladıkça neden o kadar mutlu olduklarını anladım ve inanın en az onlar kadar mutlu oldum.

En azından Öldüklerinde kendilerini Bayramlarda yada Özel günlerde ziyaret ederim, buna dahi sevinmiştim inanın.

Bunlar, Kuran Öpen Başbakanının Müslüman Ülkesinde oluyor, kimse itiraz edemez, asla ve asla hiç birinizinde itiraz hakkı olamaz !

………………10 sebebi yazdım, aslında sebeler çok daha fazla ama kimse okumaz sıkılır diye yazmadım !

Gavur denilen Ülkelerde olmuyor bunlar, İsrailde olmuyor, Fransada olmuyor, Ermenistanda olmuyor, Yunanistanda olmuyor, malesefki Müslmanım diyen Türkiyede yaşanıyor bu olaylar.

Yurt dışında Hasta tandıklarım var, Hollanda,Almanya,İngiltere, Fransa gibi, çoğunlukla Arkadaşlarımın Aileleri, bu Gavur denilen Ülkeler ne tuaftır, Hastalarına haftada en az iki defa ağırsa Doktorunu yolluyor,Hastaneye gel demiyor evine yolluyor, gavur ya o yüzdendir belkide.

Bu Gavur Ülkeler, Hastalarına ev hizmetleri ve temizlik için Devletin çalışanlarını yolluyor, temizliklerini yaptırıyor, kirlileri varsa yıkatıyor, ütületiyor, erzak eksikse aldırıyor, Gavur ya o sebeble yapıyorlardır !

Bu Gavur Ülkeler bunlada kalmıyor, ayda bir Evlerinin dış camlarınıda temizletiyor, hayatları güzel olsun diye, Gavur ya o sebeble yapıyorlardır !

Müslüman Türkiyede ise malesefki, tam tersi şeyler yaşanıyor!

Gavur denilen Başbakanı asla İncili öpmez, Başına koymaz ama görevini yapar.Her Din Kutsaldır, İnsanların kendisi kutsaldır, Gavur denilen devletler, sizin Dininize bakmaz, size Hiristiyana verdiği hizmetin aynısını eksiksiz olarak verir, İnsan, Din ayrımı yapmadan !

Bu iki Yoksul birisi ağır Hasta Engelli kim biliyormusunuz?

Yüz yıllar önce Dönemin Valisi tarafından Mekke’den Türkiyeye davet edilen İslam Alimlerinden bir tanesinin, Türkiyede yaşayan son fertleri abartmıyorum son 2 ferdi başkada kimseleri yok aynı Ailenin soyundan gelen iki masum son İnsan, çevrelerinde 1 tane şikayetci bulamassınız, tüm semtin sevdiği masumlar, hatta iş öyle hale gelmişki bazen İlaç alırken eczane sahibi bile saygısından size bir tanıdığınız ilaç bırakmış diyerek yardım etmek ister, aldığı cevap teşekkürden ibaret ilacı dahi kabul ettiremiyorlar, varsa paraları alıyorlar yoksa, almıyorlar.

Üzülüyorlarmı hayır, tam tersine seviniyorlar Sevgilileri Ölüme belki daha çabuk ulaşacaklar diye.

Cahil biri olsa İslamdan kaçabilirdi, bu yazdıklarımdan sonra !

O iki Kardeşle tanıştıklarında ise İslama aşık olmamaları Mümkün değil, ALLAh c.c için beslenen bir Aşk bu kadarmı büyük olur, ALLAH c.c aşkı bu kadarmı gözleri kör eder, şikayet bile demeyecek hale getirir, evet bu iki Kardeşte bu Aşkı görüyorsunuz.

Başlığımı ise, Ben Müslümanım diyen Kibirli cahiller içindir, sizler Müslümanım demeyin rica ediyorum, Müslümanlığı karalıyorsunuz, Müslümanlıktan İnsanları nefret ettiriyorsunuz, susun ve Müslümanım demeyin.

Sizleri tanıyanlar, Hiristiyanlık yada diğer Dinlere koşarak gideceklerdir ve bir daha sizin inandığınız kirlettiğiniz o İslamın adını dahi duymaktan kaçacaklardır.

Saygılarımla

Tarih: 12 02 2013
Üst kategori: Şikayet - Eleştiri
Alt kategori:

'Türkiyede Müslümanlığa inanmamak için 10 haklı neden.' hakkında sorular, açıklamalar

 1. andy1 dedi ki:

  Bu konu Türkiye’de birilerini fazlası ile rahatsız etmiş !

  Türklüğü kullanmıyorum, İslamı kullanmıyorum, kutsal değerleri kullanıp vergi kaçıran bu yazıyı kınayan, komik şahıslara tavsiyemse önce, Türkiyede kaçırdığınız vergilerin hesabını verin !

  Hastane köşelerinde İnsanlar çile çekerken sizler utanmadan, vergi vermeyen sonrada İslamdan bahseden rezillersiniz, İslama bakın ne diyor, Hz.Muhammed S.a.v bakın ne diyor, eminim hayatınız boyunca Kuran’ı dahi elinize almamış zavalılarsınız.

  Elbetteki bu yazı sizi fazlası ile ezecektir.

 2. Ender AKSÜT dedi ki:

  çok üzüldüm inanın, ne diyeceğimi bilemiyorum:((

 3. andy1 dedi ki:

  Bu yazıdan sonra, donanımhaber forumda, binlerce insanın dolaştığı sitede Ölüm tehditleri imaları ile dolu pravakasyonlar yapıldı.

  Hasta Arkadaşımızı hedef haline getirip ayağına sıktın sen bittin diyecek kadarda net Ölüm tehditi dolu pravakasyonlar yapıldı.

  Bu yazıyı okuyan herkes, İslamın gerçekte ne olduğunu anlamıştır, İslam sanıldığı kadar kolay değil, işte Müslümanım diyenlerin Hasta iki kardeşi Linc ettirmek için yazılarıda ortadadır.

  Donanımhaberin kendisini Sahibinden sonra en yetkili benim diyen şahsın son yazısınıda yayınlayacağım, alay edercesine, link varmı diyebiliyor oysa bizleri uzaklaştırıp savunmasız bırakıp bu Adamın Din üzerinden pravakasyonuna izin verdiler.

  Şuan malesefki bu 2 Kardeşin en ufak can güvenliği yoktur, Müslümanlık derseniz 2 Kardeşi zaten bölgelerinde tanımayan yok, herkesin sevdiği 2 yaşlı İnsandır.

  Tamamen korunmasız ve savunmasız durumdalar.Gerçi onlar için Ölüm sevgiliye ALLAH’a kavuşmadır,Kimseden korkuları yok.

  2013 Türkiyesinde malesef bunları olabiliyor, aslında ibretlik bir konudur.Tabiki anlayanlara.