Türkiyede Bedava İnternet gerçekleşti, İki senedir Sitemizin Haber doğruluk oranı %98.Mutluyuz

x

Sitemi açtığımda haber kaynaklarım olsun, piyasaları araştırmalarım ve farklı haber kaynaklarından aldığım haberler, Yurt dışında yaşamanın verdiği haber özgürlüğü ile iki senedir nerdeyse verdiğim tüm detayların gerçekleştiğini görmekten mutlu oluyorum.

Gecen sene Euro ve Doların bugün ki net fiyatlarını vermiştim, o dönem fazlası ilede tepki aldım, bugünse net detaylarla kesin doğru orandaki  tüm detaylarıda sizlerde görüyorsunuz.

1 senedir bedava internet haberini yazıyorum, Google Tekelci firmalara açtığı savaşı daha 3 gün önce yazdım gecen sene aynı haberi vermiştim.

Şimdi diyorumki, firmalar için gerçek süpriz daha başlamadı hep firmalara şunu dedim ayağınızı yorganınıza göre uzatın batmanız an meselesidir!

Bu haberleri hayal gücümle yaratmıyorum, 2 senedir Rusya-Kore İnternet anlatlaşması ve Smart tv panel üreticilerinin gerçek amaçlarını yazdım, iki sene önceki haberimdir o dönemde uyarmıştım Türkiyede firmaları rezabet edemessiniz diye, ya Müşteri potansiyelinizi koruyacaksınız  yada Müşteri size gerektiğinde cevabı çok net verecektir.

Türkiyede firmalar Müşterileri ile restleşmeyi seviyorlar, Tekelci fiyat uygulamaları ile sandılarki nasılsa hep kazanırız hayır tam tersine dönüyor herşey.

Gecen sene şunuda belirttim, Türkiyedeki İnternet sağlayıcılarını ve Digital platformları uyardım batabilirsiniz, hatta Ceolarla ilgilide yazım vardı, ünlü bir firmanın Ceosu bu konuda farklı bir ortamda bu konuyuda sordu oldukçada şaşırmıştı.

2014 senesinde ise tekrar yazıyorum, Digital Platformları kabus bekliyor !!!!!

Google+Sirius  Türkiyede kimse henüz uyanamadı bu haberi 1 senedir yazıyorum, dilerim sitemden alıntı yaparlar haberi kendi isimleri ile yayınlamazlar!

Google İnterneti bedava verecek, Avrupada tüm cihazların çalışma prensibi Sirius Sky İnternet ve Smart Televizyon yani Digital yayıncılık, tekrar yazmak istiyorumki firmalar uykularından uyansınlar!

Panasonic,Sharp,Samsung,Lg,Toshiba,Apple,Philps çok ciddi bir Digital yayıncılık antlaşmasında resmi ortaklığa imza attılar. Sony bu ortaklığın dışında kaldı fakat açıklamayıda ihmal etmediler, Sony kullanıcılarını mutlu edecek haberdi.

Sony, Bravia İbaresi olan tüm panellerinden Smart yayınlara ve Digital abonelikle erişebileceklerini açıkladı. Yakında Usb bağlantılı harici kutu Türkiyede satışa çıkar.

Türkiyedeki Bedava İnternet Devlet destekli, Türkiyenin en kalabalık İlçesinde artık İnternet serbest!

Tabiki bunda etken TRT öyle hale geldiki artık Türkiye dışında inanılmaz rağbet gören ve çok ciddi paralar kazanan Avrupanın tek Devlet firması, sadece yayınlardan kazandığı paralar yani Vergiler üzerinden değil kendi projeleri ile artık para kazanan firmaya dönüştü.

Uydu net ise kesin diyebiliriz TRT bünyesinde farklı bir hizmetle devam edecek, İnternet yayıncılığı ve Digital hizmetler + yeni 10 adet HD televizyon kanlı TRT bu işte inanılmaz bir atağa geçeceğini 1 senedir net açık olarak gösteriyor.

Türkiye için hayırlı olsun.

Andy Swezniak.

Tarih: 13 10 2013

'Türkiyede Bedava İnternet gerçekleşti, İki senedir Sitemizin Haber doğruluk oranı %98.Mutluyuz' hakkında sorular, açıklamalar

 1. Fehim dedi ki:

  Rekabetmi geliyo okadar ingilizcem yok ta uydudan internete geliyo sanırsam başka sitelerde haberi göremedim uydu da hızlar yada kesilme olurmu ne zaman başlar tam olarak

 2. andy1 dedi ki:

  Uydu üzerinden internette kesilme sorunu gibi şey söz konusu değil, bölgesel konum yerleştirme kısacası bir bölgede yayın kesilse dahi diğer bölgden yayın alınabiliyor.

  Şuanda İngilterede dahil Avrupanın bir çok şehrinde bu uygulama mevcut.Türkiyede ise ücretli olarak bağımsız Uydu internet kullananların sayısı artıyor.

  Rekabetmi tgeliyor sorunuz cidden çok güzel, Türkiyede İnsanlar rekabeti malesefki bilmiyorlar Firmlar içinde geçerli çunki Devlet malesef belli firmalara tek ve kesin bir fiyat uygulama desteği veriyor, örnek ttnet gibi şuan tek belirleyici firma yani bu firma ile diğer hiç bir kuruluşun rekabet etme hakkı yok.

  Türkiyede son yaşanan olay aslında Hükümetin Hariri gurubuna verdiği bir uyarıdır. Yakında detaylarınıda görürsünüz.

 3. Fehim dedi ki:

  Umarım yakın zamanda olur bir iki gün öncesinden sormuştum varmı iyi bir haber diye yalnız haber kaynağın vardır senin de başka hiçbir yerde böyle bir haber yok

 4. andy1 dedi ki:

  Meraklanmayın olucak. Geçen sene Dolar ve Euro için bugün fiyatlarını söylediğimde tepki almıştım, hayal görüyorsun diye bazı şeyler doğrulğu için uygun zaman beklenmesi gerekiyor.