Türk dizileri Dünyada yasaklanıyor, Barbar Türkler !

Türkiyede çocuklar düşünülüyormu hiç sanmıyorum, Türk dizilerinin %98’i sadece şiddet içeriyor, romatik diye sunulan dizilerde dahi malesefki şiddet en ön planda, para uğruna Çocukları ve Aileleri umursayan tv kanalı yok malesef !

Neden Türk dizilerinde bu şiddet, dayak, kan, vahşet, silah sahneleri var, bunun adı Türk İnsanın net olarak saygısızlıktır hatta küfürdür.

Avrupa diyen Devlet nerde acaba?

Avrupaya bakın hangi kanalda görürsünüz Türk dizilerindeki şiddeti ve pislikleri, göremessiniz, görseniz görseniz sinema filmlerinde görürsünüz, meşhur Testere gibi filmler inanın Türk dizilerinden çok daha Halka saygısı var, en azından Halka açık tv kanallarında izlenmiyor, Devlet her halde Türk İnsanına ve Gençlere bilerek şiddeti aşılıyor beyin yıkıyor.

Bunun net göstergeside ortada, Türk İnsanı öyle hale gelmişki, kaza yada öldürlen İnsan olsa umursamazlıkla cep telefonunun kamerasına kaydediyor, beyinleri öyle yıkanmışki gerçekleri ayıramayacak durumdalar !

Hatta bir haber kanalında dikkatimi çekmişti ve İnsan olarak utandım, Öldürülmüş bir İnsanın başında çocuk çocuk ellerinde cep kameralarıyla izliyorlar, durumun Türkiyede bu hale gelmesinde dizilerin ve haber kuşaklarının çok büyük payı var, dedim ya Devlet buna bile bile göz yumuyor hatta teşvik ediyor, ne kadar fazla kan olursa o kadar toplum umursamz olacaktır, ve bunuda başardılar !

Falsh tv diye kanala denk gelmiştim haber kuşağında, tam bir iğrençlik, haber sunuyorlar silahlı adam öldürme belliki ellerinde görüntü yok ama bu kanal işin kolayını bulmuş, haberi silah sesi efektiyle defalarca üst üste veriyor ve spikerin tuaf ve itici ses tonlaması ile habere vurgulama yapılıyor ve bunada Basın özgürlüğü deniliyor, Çocuklara saygısızlık olarak kimsenin umrunda değil.

Türk dizileri Avrupada izleniyormuş, hangi Avrupa Ülkesinde izleniyor acaba daha doğrusu hangi kaliteli bir kanalda yayınlanıyor, böyle birşey yok, tam tersi Almanya bazı dizilerin yayınlarına ciddi sansürler getirdi, ve bırakın izlenmesini Ülkeye giriş ve Halkın bulunduğu bölgelerde izlenmeleri bile yasaklandı !

Üzülerek yazıyorum, Türk Dizileri gerçek manada Türkiyeye ve Türk halkına hakaret ediyorlar, Türk İnsanını Vahşi, Kana suamış Barbarlar ve Tecavüzcüler olarak net ve açıkca her hafta yayınlıyorlar, Avrupada Türk imajı demek artık Şiddet bağımlısı pisokopatik vahşiler olarak görülüyor, tartışamassınız bile, Avrupalı sana hemen dizilerin isimlerini sayıyor, çocuk tecavüzüne kadar olan diziler var Türkiyede !

Bu dizide halen yayında ve sözde en büyük kanallardan birinde övgüyle yayınına devam ediyorlar, Çocuğa tecavüzü bile tuaf şekilde Basında marifet gibi yayınlandı, Avrupalı sözylermisiniz Bir Türke normal gözle bakabilirmi?

Yada siz kendinizi bir Avrupalı gözüyle bakmayı deneyin, bir Türke güvenebilirmisiniz?

Hayır o dizileri izleyen bir Avrupalı için Türk demek, Tecevüzcü, Çocuk sapığı, Kan dökmeyi seven, kadına tecavüzü, dayağı zevk sanan İnsan manasına geliyor.

Haklılarda, böyle diziler var oldukça, Türk İnsanını karalyan ve buna göz yuman tv kanalları var oldukça Avrupada Türkler her geçen gün, nefret edilen toplum olarak imajını dahada güçlendirecektir.

Devlet buna derhal yasaklar getirmelidir, Türk İnsanını bilerek karalayan, aşağılayan bu dizler hemen ya kaldırılmalı yada özel yayın kuşaklarında ve özel paralı kanallarda yerlerini almalılar, böyle bir rezalet Dünyanın hiç bir Ülkesinde yok.

Türk olarak bu pislik imajlarla bizleri kirletmeye hiç bir tv kanalının asla ve asla hakkı yok.

Malesefk, pek çok Ülke artık Türk dizilerini yasaklar listesine almaları hızla artıyor, bazı Ülkelerde net olarak yasaklanma sebebleride açıklandı, Şiddet, Tecavüz,Irkcılık, Dayak, Türk İnsanını rating uğruna aşağılık İnsanlar diye gösterenler, ise kazandıkları paradan oldukça memnunlar, her gün yeni şiddet ve iğrenç konuları, Türk İnsanına sunmaya devam ediyorlar !

Tarih: 26 10 2012
Üst kategori: Haber - Aktüalite, Şikayet - Eleştiri
Alt kategori:

'Türk dizileri Dünyada yasaklanıyor, Barbar Türkler !' hakkında sorular, açıklamalar

 1. Savas - Ingiltere dedi ki:

  Yaniliyorsunuz malesef, avrupali demek cok ust biir kimlik degil, evet turk imaji kotu ama avrupa da bizden geri kalmaz, bunu canli olarak goren ve avrupanin cogu ulkesini goren biri olarak itiraf ediyorum, avrupa gencligi uyusturucunun pencesine takilmis gidiyor malesef cok ciddi boyutlarda. Genclik bitmis durumda. Siddet sadece bizde degil avrupadada mevcut, gozunuzde buyutmeyin avrupayi, adi var ama kendisi alti baglar gazeli. saygilarimla

 2. andy1 dedi ki:

  Avrupayı cok iyi bilen ve orda yaşayan biriyim, artık zamanımın cogu Türkiyede iş sebebiyle, Avrupadan Türkiyeyi gormek cok zor ne zamanki gerçek Türkiyeyi yaşayana kadar !

  İngilterede bilemiyorum dizileri izliyormusunuz, İngilteredeki gençlik malesef çöküş noktasında seks yaşı 16 olarak yasallaşmış, Okulları hiç gördününüzmü Londrada yada diğer ekeonomisi güçlü şehirlerde, mesleğim icabı goren biriyim, çocuklar kendi aralarında bir rekabetin çılgın kavgasına girmişler kavgadan kastım kişilik kabullenmesi ile alakalı !

  Türkiyede ise durum daha korkunç boyutlarda, silah Adamlık simgesi, Kan Adamlık simgesi, birini dövmek yada evini basmak Delikanlı olmak demek, yada kız Arkadaşını dövmek gerekiyorsa sokak ortasında döversen tam Adam olursun, Delikanlı derler !

  Bunu İngilterede yapınca ne olur acaba?

  Yada Amerikanın belli eyaletlerinde, ben söyleyebilirim, en az 6 sena hapis yersin birde Devlet seni fişler hyataın boyu şiddet olayı yapman için Devlet pusuda bekler, toplumdan dışlamak için kanunlar dahada ağırlaşıyor Dünyada !

  Türkiyede uyuşturucu yokmu sanıyorsun? alası var hemde sokaklarda satılıyor açıkca herkesin gözü önünde, kusura bakma Türkiyeyi hiç bilmiyorsun, tophanede uyuşturucu hap almak sigara almak kadar kolay, tophane Istanbulun göbeği Taksim Beyoğlu !

  Dizilere gelince, %95 Türk dizilerinin sadece kan ve dayak üzerine başka hiç birşey yok, sadece kan ve şiddet yapımcılar para kazanmanın en kolay yolunu bulmuşlar, ne kadar kan, tecavüz,şiddet varsa o dizi iş yapıyor !

  Avrupalı üst kimlik demedim, üst kimlik diye birşey yok, Norweç örneğindeki gibi, tam tersine Avrupalılar kendi Ülkelerinde dışlanır hale geliyorlar !

  Almanyada ise durum dahada korkunç, ezbere yazmadım, Alman Aile polisi Türk çocuklarını takipe aldı, Çocuklarla sohbet ediyorlar, Aile içindeki konuşmaları ve davranışları kontrol altında tutmak istiyorlar, haklılar Türk dizilerini izleyen bir yabancı her Türke tecavüzcü, Mafya, kadın satıcısı, Dayak meraklı, Tecevüzcü olarak görüyor !

  Bunu Avrupalı kafadan uydurmuyor, Türk dizilerinde bu inanılmaz sahneler Gençlerin izldediği saatlerde yayınlanması o Ülkede Ahlak yapısının ne hale geldiğinin net göstergesidir !

 3. ibrahim içöz dedi ki:

  bence kanıt diziside çocuklara sakıncalı onu yazmayı unutmuşsunuz

 4. andy1 dedi ki:

  Sayın ibrahim içöz,

  Siz sadece bir dizi yazmışsınız, üzücü ama Türkiyede bir çok dizi 18+ kuşapında yayınlanmalıdır, Türkiyede diziler Avrupa ve Amerikadan çok farklı, Türkiyede diziler net şekilde İnsan beynini yıkayan çok ince detaylar sunuluyor Cocuklara dizi izlettirmek yada yasaklamak çok zor ama Aileler mutlaka belli dizilere şifre koymalı.