TTNET Utanmaz İğrenç Hizmeti,Ölen Ailelerin yakınlarına tacizleri devam ediyor

TTTNETTT_150647025

TTNET gibi bir firma Dünyada yoktur sanıyoruz, para uğruna her iğrençliğe devam eden firma Müşterilerinin en hassas Aile Ölümlerinde bile sürekli arayarak Abonelik hizmeti diye sözleşme peşinde koşmaları firmanın nasıl bir kalitesininde göstergesidir.

Son dönemlerde Hastalığım arttığından sözleşmemi iptal ettiremedim, utanmaz firma Rahmetli Annemin Öldüğünü bildiği halde, defalarca söylememe rağmen iğreç tacizlerine devam ediyorlar ve her seferinde bir daha aranmayacaksınız denilmesine rağmen kısaca kalitesizlikte sınır tanımıyorlar.

Türk Telekom-Ttnet Devletinde ortağı olduğu bir firma, fakat Lübnanlı ortağı Haririnin Türk İnsanına saygısının asla olmadığıda yaptığı uygulamalarda ortada, Hariri artık İnsanları tacize varan fiyat politikaları bırakın Abonelerini, diğer firmalarıda bıktırdı.

Devlet ise izliyor sanki Lübnanlı Milyarder Hariririn kuklası olmuş halde, Hariri gurubu para uğruna ne yaparasa yapsın Akp Hükmeti sonuna kadar desteğine devam ediyor, bu destek öyle büyükki Hükümetin Sayın Bakanı firmanın ayağına gidip Şükran ve teşekkürlerini sunuyor ve başarılarının devamını diliyor.

Türk Telekom Ülkemizin firmasını yok etmek için elinden geleni esirgemeyen Hariri gurubu ise kazandığı Milyar dolarların sarhoşluğuna düşmüş, Devlette umrunda değil, Vatandaşlarda, diğer Firmlarda, Türkiyeyle açıkca alay ediyorlar, zamlar kalitesiz hizmet ve malesefki Lübnanlı Hariri Türkiyeyi net ve açık olarak sömürmeye devam ediyor.

Rahmetli Annemi Mezarında dahi rahat bırakmayan bu utanmaz firma, bizleride devamlı arayarak Sevdiğimiz İnsanın acısı üzerinden utanmaz ve rezil para koparma çabalarına kim dur diyecek?

Sayın Başbakanımız ısrarla görmemezlikten gelmeye devam ediyor ama bu fazla süremeyecek emin olun, Lübnanlı Hariri’nin Türkiyede son dönemleri ortaklıktan geriye kalan ne olacak biliyormusunuz ?

TürkTelekom ve Ttnet imajı yerle bir olmuş bir çökmüş firmadan başka birşey kalmayacak, Başbakanımız o gün ne diyecek merak ediyorum, on binlerce İnsan işlerinden olacak, Devletten nefret eden çok büyük bir Müşteri topluluğu firmdan ayrılacak, biz o günleri görebiliyoruz ama malesef Hükümet nedense göremiyor.

Hükümetin enkaz olarak devir alacağı Türk Telekom ise bir daha ayağa kalkmayacak halde atıl hale gelecektir, bugünki Uydunet ve TeleDünyanın hükümet sayesinde nasıl atıl hale geldiğinide görüyoruz, nerdeyse abone toplamak için İnsanlara üstte para verecek hale geldiler.

Çok Şükürki Uydunetin Ölülerimize saygısı var kimseyi arayıp para için taciz etmiyorlar.

Tarih: 09 02 2013
Üst kategori: Şikayet - Eleştiri
Alt kategori:

'TTNET Utanmaz İğrenç Hizmeti,Ölen Ailelerin yakınlarına tacizleri devam ediyor' hakkında sorular, açıklamalar

 1. Rıza - Ankara dedi ki:

  Andy, başınız sağolsun, Allah rahmet eylesin.
  Yazdıklarınıza sonuna dek katılıyorum. Eminim ki makalenizi okumuş diğer insanlar da TTnet’in bu saçmalıklarından (kota hız düşümü, sürekli abonelik yenilikleri ve yalandan vaadedilen “2yıl boyunca fiyatta bir artış yok!!!” -ama nedense iki yıl içinde 54 lira ücretin 71 liraya kadar çıkması…) huzursuz oluyorsa da, ben dahil birçok insan ya umursamazlık yüzünden veyahut yaşamın; her türlü ağır şartları nedeniyle artık boynunda bir ağır yük gibi olduğunu hissettiğinden ve dolayısıyla da yorulduğundan, bezdiğinden dolayı kayıtsız kalması çok da yadsınacak bir şey olmaması gerek ama işte o kayıtsızlık, umursamazlık ve vurdum duymazlık yönetenlerin işine geliyor ve bizi bu hale sürüklemekteki en büyük etken oluyor. Peki biz umursuyor muyuz bunu? Hiç sanmıyorum.
  Az önce düşünüyordum da, neden hükümet “vergi kaçakçılarını” bize ihbar edin diyor da, özelleştirdiği TTnet’in bizleri soymasına izin verirken kendilerini de düşünmeyi ihmal etmiyor?
  İşte, olayın büyük kısmı bizlerde, vatandaşlarda bitiyor ama hükümetin her şeyiyle, kanunuyla, anayasasıyla kendi çiftliği haline getirmeyi düşlediği Türk topraklarını, bütün yedi ceddinin cebi gemiciklerle, fabrikalarla dolu bakanlarından nasıl müdafaa edeceğiz onu merak ediyorum. Merakımın bittiği gün sanırım vergi kaçakçılığının “da” sonunun geldiği gün olmuş olacaktır herhalde diye düşünüyorum.
  Yazılarını severek takip ediyorum. Yazının istediğin yerini kesebilirsin.
  Sevgilerle Mahmut Rıza.

 2. andy1 dedi ki:

  Rıza Bey,

  Gökhan Kardeşimin yazısıdır aslında,Türkiye’de bu tür konularda bilgim yok açıkcası.Andy adımla hitap ettiğiniz için, bazı detayları okudum ve hem hoşuma gitti hemde Avrupa ve Türkiye arasındaki inanılmaz uçurumunuda malesef bilen birisiyim.

  Vergi kaçaklarını Gökhan Kardeşim sık sık yazıyor, fazlası ile duyarlı bu konuda, hatta Ttnet’ide BTK’ya şikayet etmiştir, kaçak kullanım konularında.

  Vergi konusunda Avrupada Devletler inanılmazın ötesinde acımasızdırlar, acımassızdan kastım Ülkenin her kuruşuna inanılmaz sahip çıkarlar fakat bunu Vatandaşların sırtına yüklemezler.Vatandaşlar bu konularda inanılmaz eğitimlidirler ilk okulda başlar Ülke bilinci ve Ülke parası üzerine sorumluluk.Tuaf gelecek ama kardeş kardeşi ihbar eder, Türkiye için yanlış Avrupalı içinse Kardeş olarak bakmaz geleceğini çalıyor diye bakar ve şikayetide yapar.

  TTNET gelince, zaten Adamlar Dünyada en pahalı firma, 8 mbit ama gerçeği 3 mbiti 30 Euroya satıyorlar bu inanılmaz bir para.

  İngilterede örnek veriyorum SKYHD digital kanallar 66 adet HD kanal,HD sinema kanalları kısaca özel seks kanalları haric full paket+20 mbit int+ev tel+sky hdbox bedava aylık 66 sterlin yani Türk lirası ile 180 Lira.Belki pahalı gelebilir ama bu normal öğrencinin dahi satın aolabileceği bir üst standart pakettir Ülke gelirini göre.

  Türkiyede ise 3 mbit 20 Sterlin !!!!!!!!!!!!!! Türkiyede firma diyorki biz ucuz satıyoruz:) bana göre komik olduğu için işaret dili kullandım.Türkiye’de kimsede sormuyor hangi Ülkeden ucuz diye, sorsalar ya İnsanlarda öğrensin 3 mbitin 30 euroya satıldığı Ülke neresiymiş, araştırın bakalım?

  Gerçekten çok yazık, ve çok üzücü, Gökhan Arkadaşımı biliyorum ya Adam engelli özürlü sokağa çıkamıyor, ve internete 54 lira ödüyor ne diyebilirimki, siz pahalı diyorsunuz ama kimse kusura bakmasın, Türkiyenin Engelli Vatandaşlarına saygısı yok, engelli paketleri yok araştırdım, hepsi kotalı paketler pahalılık falan inanın çok normal.

  Gökhan Avrupada yaşasaydı inanın Devlet ona 3 mbiti zaten ücretsiz yasal hakkı diye evine bağlardı,Finlandiyada 1 mbit Ülke Vatandaşlarının yasal hakkı kabul ediliyor ücretsiz veriliyor.Türkiyede ne kadar bilmiyorum?

  Ne diyebilirim, gerçekten çok üzücü.