TTNET kaçak ADSL ile Devleti her ay Milyonlarca liralık zarara uğratıyor.

TTNET kacak adsl, kullanımındaki çaresizliği her geçen gün büyüyor, nerdeyse her 3 aboneden 1 tanesi kacak adsl satıyor, kacak adsl demek doğrumu bilmiyorum, doğru olan kacak adsl artık ticarete dönüşmüş durumda, 200 Liralık sınırsız İnternet alıp bunu 3-4 kişiye satanlar gün geçtikçe çoğalıyor.

TTNET Müşteri servisi ile konuştuğumda, acı gerçekse bu duruma hiç bir şey yapmayacaklarını söyleyen TTNET Müşteri servisi yetkilisiydi, kacak adsl kullanan yakalanmadıkça ki buda imkansız görünüyor, TTNET yetkilisi şikayet olursa, bakabiliyoruz demesi, durumun ne kadar korkunç hale geldiğininde göstergesi.

Devlet ve Sn Başbakan ve Sorumlu Bakansa en ufak açıklama yapmıyor, oysaki her ay havaya uçan çöp olan Vergi kayıpları her geçen gün büyüyor, Devlet’in böyle bir Vurguncluğu görmemesi gerçekten inanılmaz, kacak adsl kullananlar tam manasıyla vurgunculuk yapıyorlar.

200 Liralık kacak adsl satan bir kişinin Devlete zararı yaklaşık 70.600 Liraya ulaştı, bunu Milyonlarca çarparsanız, Türkiye’de korkunç gerçeğide görürsünüz.

TTNET ise bu işte bir hayli umursamaz olduğu göz önünde, kacak adsl kullananlara sınırsız hizmet veren TTNET mağdur Kanunlara uyan Vatandaşlarada sanki sende çalar dercesine, inanılmaz kötü bir hizmette direniyor.

TTNET 8mbite kadar 59 GB kotalı İnternete Namuslu Vatandaştan 59 lira alıyor, kacak adsl kullanan sınırsız 100 mbitlere varan kacak adsl kullanıcıları ise, tam manasıyla keyif yapıyorlar, TTNET ise bu çaresizliğini yasalara uyan Vatandaşlardan çıkarıyor.

Devlet ise bu ayıbını göremeyecek kadar meşgul olsalar gerek, Parti İlçe teşkilatlarında boy gösteren Bakanlar, Devletin çöpe giden Vergilerinden ne kadar habersiz yaşadıkları ise, içler acısı bir utanç belgesidir.

TTNET’e Devlet ya Müdahale edecek ki durum onu gösteriyor yada TTNET kacak adsl kullanan soyguncuların peşine düşecek, bu saaten sonra TTNET soyguncuların peşine düşssede bir şey olacağını sanmıyoruz, zaten bunu yapacak teknolojiden yoksun olduklarıda ortada, 1 milyon kacak adsl dağına sebeb veren TTNET bakalım ne kadar daha, bu kacak adsl hırsızlarına göz yumacak.

Şuan Türkiye’de olan inanılmaz bir vurgunculuk, Devlet Vergilerini alamıyor, Güçlü Devlet diyen Sn.Başbakanımız Vergisine sahip çıkamayan Devlet nasıl güçlü olabiliyor ?

TTneT gözünüzün önündei Genel Müdrü ise nerdeyse kendi firmasını size ihbar etmiş, 1 milyon kacak adsl var diyor, Sn.Başabaknımız ise görmemekte direniyor.

Devletimizin her kuruşu kutsaldır, kacak adsl kullananlar, TTNET’ten çalmıyorsunuz, Hastaların, Yoksulların Vergilerle sağlanan yardımlarını, utanmazlık ve en iğrenç şekilde çalıyorsunuz.

Bunun adı Hırsızlıktır, Devlet’i soymaktır.

Tarih: 21 05 2012
Üst kategori: Haber - Aktüalite, Şikayet - Eleştiri
Alt kategori:

'TTNET kaçak ADSL ile Devleti her ay Milyonlarca liralık zarara uğratıyor.' hakkında sorular, açıklamalar

 1. xlthr dedi ki:

  kardesim ttnet fahis fiyatlara satmayıversin 60 tlye en az 20-30 mbit tam sınırsız alırken biz burda sözde limitsiz almaktayız. bu adamlarınki soygun bence tüketiciyi bunu yapmak zorunda bırakıyolar

 2. andy1 dedi ki:

  Sandığınız gibi olay keşke vahiş fiyat olsaydı, sorun fahiş fiyatlar değil, işinden çıkılamayacak kadar korkunç hale gelen, kacak dasl kullanımı.

  TTNET bu kadar kacak adsl kullanan varken, ucuza İnternet satması mümkün değil, kabahatli kim elbetteki TTNET, en baştan 2007 senesinde bu sorun biliniyordu, malesef umursamazlıkla bu sorun artık, TTNET boyutlarını çoktan aşmış durumda.

  Devlet burda umursamazlık içinde, her ay Milyonlarca lira Verginin göz göre göre çöp gitmesini Vicdanları rahat olsa gerek, keyifle izliyorlar.

  2007 Senesinden itibaren 1 milyon kacakcının sebeb olduğu Çöpe giden Vergiler paralar hesaplansa, Türkiye şoka girer.

  Kacak adsl, kullananlar ise tam bir umursamazlık içinde, sanki Düşman bir Ülkeye top yekün savaşa girmişler, çalın, sömürün, zarar verin zihniyet Türkiye’deki forum sitelerinde inanılmaz rakamlara ulaşmış durumda.

  Siz bu Vergi Vurgunculuğuna farklı gözle bakıyorsunuz, sorun pahalılık değil, kacak adsl kullananlar artık bu işi resmi ticarete ödnüştürmüş durumda, elimde 3-4 tane farklı log var, farklı paylaşım forumlarından, yayınlasam şaşırırsınız, 200 liralık sınırsız İnternet paketi alan ve aık açık Müşteri arayanları gördüm, bu 200 Liralık paketi kullanan kacakcının Devlete zararı ise tamı tamına 70.600 Liradır, rakamı iyi okuyun ve bunu milyonlarla çarpın.

  Ortaya akılların alamayacağı bir Vergi Vurgunu çıkacaktır.

  Bedeli ise Devlet ve Yasalara uyan Vatandaşlar ödüyor.

  TTNET ve Kacak adsl kullanlar ise her geçen gün daha fazla kazanıyorlar.

  .