Ttnet aboneliğimi iptal ettirdim. Hırsızlara sınırsız İnternet, Namuslu Vatandaşlara adil kullanım.

x

Yaklaşık 60 senelik hatta dahada üzerinde Telefon aboneliğimiz bulunan belkide en eski abonelerinden bir Ailenin ferdi olarak, aboneliğimi kapattırmak birazda üzücü.

İnternetle başlayan kabus süreci, Müşteriyi sadece para ödeyen geri zekalılar gören firma anlayışı artık sinirlerimi ciddi şekilde bozuyordu.

Üstelikte Engelli bir İnsan olarak Türk Telekomun umursamaz Engellileri dahi para ödeyen Ahmaklar yerine koyan firmadan bu gün itibari ile kurtulmaya iyice karar verdim.

Düşünün Devlet bu firmanın ortağı Sayın Başbakanımız yeri gelince Engelliler diyor ama arkasında firmalar çok tuaftır tam tersi muammele ve işlemleri yapıyorlar.

TTNET Engelli tarifsi cidden inanılmaz asap bozan saygısızlıklarını her hali ile belgeledikleri abonelikleri ile gösteriyorlar. Ttnet için Engelli İnsanlar önemsiz tarifelerine bakarsanız net göreceksiniz, Engelli bizim gibi İnsanlara TTNET net şunu sölüyor sen zaten Engellisin sana sınırsız tarifede yok, Engelli olarak haddini bil ve kotalı paket al veya seni Adam yerine koyalım sınırsız paketi Normal tarifeden satalım.

Bu kadar detay yazıyorum inanın TTNET inanılmaz şekilde sinirlerimi bozdu, açıkca aleni olarak aptal yerine koyuyor. 15 senedir ödediğim 10 Bin liradan fazla paraya üzülüyorum, karşılığında her zaman sorunlu bir İnternete sahip oldum.

Adil kota dediler 3 mbit interneti 63 liraya satmaya başladılar ismide Adil kota oluyor nasıl bir Adaletse 3 kişi toplanıp kacak paylaşım yapıyor bunlara Adil kota uygulaması yok, TTNET bu Hırsızların parasını bizim gibilerin üzerinden çıkarıyor. Bir binada 3-5 hırsız birleşip sınırsız iNternet keyfini sürerken  Namuslu İnsanlar ise bu Hırsızların Onursuzların zararınıda TTNET bizlere ödetiyor.

Hırsız Onursuz, sınırsız paketi 50 liraya kullanıyor, bizler gibi İnsanlar Adil kota adı altında Gasp ediliyoruz her ay 3 mbit internete 63 lira para ödüyoruz.

İnanın o kadar asabım bozuk anlatamam, Uyduneti aradım, Engelli olduğumu söyledim, Müşteri hizmetlerinin nezaketi hemde inanılmaz yardımcı olan Müşteri hizmetleri karşısında gerçekten şaşırdım, Ttnette bunlara alışmamışım.

Engelli paketini istedim, 10 mbit sınır yok, kota yok, adil kullanım yok, ve fiyatı 74 lira üstelikte Taahüt vermek mecburiyetimin olmadığınıda belirttiler yani tam Eneglli Dostu, Engelli İnsanları İnsan yerine koyan bir firma görmek gerçekten İnsanı çok mutlu ediyor.

Türk Telekom inanın üzülmemek elde değil, en eski abonelerinden biriyim ve yaptıkları hizmet net olarak, defol git cümlesi ile farksız. Üzüldüğüm ise Yabancı sermayenin Devletin ortağı olduğu bir firmayı bu kadar Nefret edilecek hale getirmesi.

Saygılarımla

Erol Gökhan

Tarih: 22 11 2013
Üst kategori: Şikayet - Eleştiri
Alt kategori:

'Ttnet aboneliğimi iptal ettirdim. Hırsızlara sınırsız İnternet, Namuslu Vatandaşlara adil kullanım.' hakkında sorular, açıklamalar

 1. volkan - istanbul dedi ki:

  haklısınız fakat neden fahiş fiyatlardan bahsetmiyorsunuz! asgari ücretin 800 tl olduğu bir ülkede insanların 70 tl internet parası ödemesi ne kadar adil bir anlayıştır. Hem avrupanın en pahalı internetini kullanacağız hemde düşük hız ve limitle firmanın kuklası olacağız. İnsanlar bundan dolayıda ortaklaşa internet kullanıyorlar. internetin ülkemizde sınırsız paketinin en fazla 15-20 tl olması lazım.

 2. andy1 dedi ki:

  Volkan Bey, Yazımı okumadınız sanırım zaten İnternetin bırakın Avrupayı Dünyadaki en pahalı Ülkelerden biri Türkiye, sadece orta Amerikada Türkiyedeki fiyatlara internet kullanılıyor.

  Size göre o zaman evinize giren hırsızı suçlamayın hatta davet edin, sizde tebessum ederek hayat zaten pahalı isteğini al deyin, sizin mantığınız aynen budur. Firma Devlet destekli Tekelciliği sonuna kadar uyguluyor. Benim gibiler diyelim İnterneti iptal ettiler o zaman ne yapacaksınız? Kimin hakkını çalacaksınız?

  Her ay 63 lira ödüyorum yarısı ile sizi besliyorum, gerçek budur. Firma benden parayı alıyor sizin kacak İnternetinize bilerek göz yumuyor yani firma sizlere net olarak destek oluyor.Bırakında firmayı biz eleştirelim siz zaten 3-5 kişi toplanıp sınırsız internetin keyfini 30-40 liraya sonuna kadar çıkarıyorsunuz, bizlerse firmanın yalan paketine 3 mbite 63 lira veriyoruz, yarısı sizin cebinize yarısı firmanın vebine gidiyor.

  Kusura bakmayın, bizler gibi salaklarda sizlerin kacak İnternetinizin parasını ödüyoruz.

 3. murat izmir dedi ki:

  bugün sordum (uydunete) güvenlik şifresini gendiniz verdiyseniz kanunen yasak değil dedi. (benim hattım 10mbps 100gb eko sınırsız 59tl) ve bildiğim kadar ortak kullandığın kişi yasadışı bir şey yaparsa internet üzerinden hat sahibi kimse o şuçlu oluyor.

 4. andy1 dedi ki:

  Murat Bey, Malesef Kacak kullanım sadece Namuslu Vatandaşın cebinden çalınan para oluyor. Firma kacak kullanımdan dahi para kazanıyor, tüm yuku normal kullanıcıların sırtına yüklüyor.

  Bunu Ttnet ve TBMM İnternet daire Başkanlığında yönetici konumda olanlara sordum, ne oldu biliyorsunuz? Hakaret ediyormuşum, basit bir sorunun hakaret alındığı tuaf bir anlayış ve dahada tuafhı Ttnet Ceosu beni twitter hesabından banlamış:)

  Düşünün bu firmaya para ödeyen bir Vatandaşsınız, soru sormak hakaret ve sizden aldığı para ile maaşı ödenen İnsan size tavır alıyor.

  Bu Avrupada yapılsa o Ceo sanıyorum çoktan işinden olmuştu, Tüketici dernekleri bu konuda fazla duyarlıdır, Halktan aldığı para ile Maaşı ödenen hiç kimsenin, Hakaret olmayan bir konuda tavır alması gerçekten tuaf.

 5. Fehim dedi ki:

  Kimse tepki ortaya koymuyor zam da yapmışlar milet gider aya biz gideriz yaya 3 mbps 74 lira civarı ne desek boş google sirius falan da zor galiba geldi gelicek dendi ama ne ses var ne seda

 6. andy1 dedi ki:

  Fehim Bey,

  Ne denilebilirki, 8 mbit diyerek özünde 3 mbit hızı 63 lira sanıyorum, yanlışsa düzeltin! sadece Türkiyede olan bir tuaflık.

  Uyanıklar kacak kullanıyor, 3-4 kişi toplanıyor en yüksek hızda İnterneti alıp Namuslu Vatadaşların ödediği paraya kullanıyor.

  Firma ne yapıyor, Adil kullanım diyor 50 gb gecince, 3 mbite indiriyor. Diğer yanda uyanıklar ise sizin paranızla sınırsız İnternetin keyfini yaşamaya devam ediyorlar.

  TTNET akıl alır gibi değil, Adil kullanım neden sadece Namuslu Vatandaşlara uygulanıyor acaba?