Tablet Pc EVERPAD SC-718 ARM CORTEX A9 Test Detay Sonuc:10/1

x

Açıklama Android Tablet Pc
Ebat 7
İçlemci 1.0Ghz
Kapasite 8GB
Marka Everest
Model EVERPAD SC-718
Özellik Parlak Beyaz
RAM 512 DDR3

Açıkcası ürünü açtığımda görünüş olarak oldukça şık tasarımı ile fark yaratacağınız bir cihaz.

Süs olarak gayet şık demem gerekiyor.

Cihazın performansı ise tam bir kabus yetersiz şarj süresi ki iki aynı üründe yaptığım test ve aldığım sonuç aynı seviyelerde çıktı. İlk cihazda ise tamamen şarj problemine dayanan sorunla karşılaştım test amaçlı ikinci cihazda bu seferde 2 saatlik şarj süresi ile sizi bir anda ortada bırakacak veya çalışmanızın çöpe gitmesini yaracak bir süre problemine sahip.

Genel İnternet bağlantısı vasatın üzerinde, bu tür ürünlerde genlede tamı aynı performansı verecektir.

Dokunmatik ekranı ise yetersiz hatta fazla yetersiz bazen panel üzerinden iyi tepkime verebiliyor genelde ise sonuç sizi sıkıntıya sokacak kadar panel tepkimesi sorunlu hatta bazı uygulmalarda vaz geçebilirsiniz sebebi uygulama için her hangi menuye bastığınızda cihaz tepki vermiyor siz vaz geçip başka bir uygulmaya geçtiğinizde ise bu seferde ilk bastığınız ekranla sonradan geçtiğiniz uygulama arasında cihaz gidip geliyor.

Fotoraf çekimi ise fazlası ile kötü çözünürlük vasat, hatta fotoraf çekerken cihazı sabitlemniz zor sebebi ekran dokunma algılaması çok kötü yani net fotoraflar çekmeniz nerdeyse çok zor.

Cihaz fiyat olarak ucuz yaklaşık 50 Euro, ucuz ürün almak isteyenler belki tercih edebilir tavsiyemse ucuz diye almak yerine daha iş görecek cihazları tercih temelisiniz, bu cihazlar belki 8-10 yaş Çocuklar için oyun amaçlı tercih edilebilir.

Cocuklarınıza oyun amaçlı alınabilir, diğer işlemlerde ise hayal kırıklığı yaratan bir ürün.

Andy Swezniak

Tarih: 26 10 2013
Üst kategori: Tablet Pc
Alt kategori:

'Tablet Pc EVERPAD SC-718 ARM CORTEX A9 Test Detay Sonuc:10/1' hakkında sorular, açıklamalar

 1. irfan ısparta dedi ki:

  everest everpad sc-718 oyun ve uygulamalar indirilmiyor. bi bilginiz varmı nereden indirebiliriz.?

 2. andy1 dedi ki:

  İrfan Bey,

  Cihaz verilerini kısaca belirttim, bahsettiğiniz sorunlar için ürünün üretici veya servisleri ile görüşmeniz gerekir.

 3. murat samsun dedi ki:

  ezcool tablet lerle ilgili bilgilerinizi paylaşırsanız memnun olurum
  model.10.1 ve 9 inç olanlardan lütfen şimdiden teşekkürler

 4. andy1 dedi ki:

  Murat Bey, konusunu açtığım tabletle nerdeyse aynıdır, bu tür cihazlardan verim beklemek hayalcilik olur, sadece İnternet amaçlı kullanabilirsiniz bir ölçüde keyif alırsınız fakat ekran çözünürlüğü veya ekran hassaslığı vasattır.

  Bu tür ürünlere para vermek yerine biraz daha butce artırıp profosyonel markaların ürünleri tercih edilmelidir.

  Samsung olabilir, Apple olabilir, 600-1000 lira arası alabileceğiniz serileri bulabilirsiniz, teknolojide tavsiye profosyonel marklar tercih edilmeli.

  Size fiyat olarak ucuz gelebilir, 1 ay sonra buyuk ihtimalle sıkılıp bir kenara atarsınız, ve farklı bir ürün arayışına geçersiniz, birde bakarsınız 1000 lira pahalı dediğiniz üründen daha fazla bir parayı farklı vasat serilere çoktan vermişsinizdir.

  Denediğim test ettiğim için şunu diyorum, bu cihazlar ile sadece internet olarak faydalanırsınız, fıtoraf kalitesi düşüktür, dokunmatik ekran özellikleri ve işlemci kaynaklı gecikmelerle can sıkıcı sorunlar yaşarsınız. Bu cihazlarda en önemli özellik şarf süreleridir firma yazar 4 saat oysaki bir saat sonra elinizde tablet şarj depolayacağınız cafe ararsınız.

  Saygılarımla