Samsung 950 serisi 22-27 inc 3D Monitör tv, tasarım harikası

Samsung2un yeni piyasaya süreceği tv için henüz tam detaylar piyasaya sunulmuş değil ancak tanıtımı yapılan tamamen dokunmatik ekran özellikleriyle yep yeni bir tasarımla,piyasalara bir ekolude başlatacak gibi görünüyor !

Yeni Monitör ise aslında tam bir tv seyir zevkinide beraber hetireceği kesin,FullHd ve 3D gözlük desteği gerektiren bu yeni üründe,nerdeyse yok yok !

Otomatik 2D,3D çev,irelebilecek bir emilatör panele eklenmiş,DVI ve Hd girişler +DVI Dual link desteğide monitörle birlikte sunuluyor !

Tasarım ise gerçekten harika,alt tabladan sanki dışarı çıkan bir dalga efektine sahip,ayakla panel bir birini tamamlıyor !

Panel 22 ve 27 inc olarak piyasaya sürüleceği belirtilmiş !

LED arkadan ışıklandırmalı bu 3D Monitör meraklılarına tv özellikleri ile donatılarak sunuluyor,henüz fiyatı açıklanmamış büyük ihtimal Haziran sonu Amerikada piyasalara sunulur !

Not:Alıntı yapacak arkadaşlar lütfen ”www.anlayanbiri.com” adresini belirtmelerini rica ediyorum !

Yeni paylaşımlarda buluşmak üzere :)

Saygılarımla

Tarih: 13 05 2011
Üst kategori: LCD - plazma önerileri
Alt kategori:

'Samsung 950 serisi 22-27 inc 3D Monitör tv, tasarım harikası' hakkında sorular, açıklamalar

 1. oncelikle Oslodan selam ve sevgiler. benim ricam Samsung 55- 8 serisi UE55F8005XXE seri numarali tv hakkinda bilgi rica ediyorum . <bu tv yi cok ama cok ovuyorlar. Butun test yorumcularindan 6 Yildiz aldigini sitelerden okudum ama sizden alacagim cevap neticesinden sonra bu tv yi alip almayacagima karar verecegim. bildiginiz uzre 4K tv lerde su anda piyasada . sorum su acaba 8005 serisi 4K teknolojisini destekliyormu ve yahut ek bir cihazla bu sorunu halledebilirmiyim. yahutta 55 ekran 8005 serisini alip seyretmenin tadinimi cikarayim. Simdiden tesekkurlerimi sunuyorum . insaallah sevinecegim guzel haberler alirim umuduyla . saygi ve sevgilerimi sunuyorum .

 2. andy1 dedi ki:

  Sayın Abdullah Oslo Norvec

  Osloya size ve tüm Arkadaşlarımıza Selamlar.

  F8005 biraz enteresan seri açıkcası:) Örnek Panasonic destekli Twonky server kuralması ve sorunsuz çalışması, tüm bilgisayar içeriğine menu üzerinden erişim avantajlı ve keyifli tarafları.

  Veya SamToolBox indirip kendi özel kanal listenizi oluşturabilirsiniz, sizin sayneizde bu eklentiyi Türkiye kullanıcılarıda indirip kanal listeleri düzenleyebilirler, yazmak istedim.

  UE55F8005 Avrupada pek bilinmiyor, sizler bu konuda şanslısınız Kuzey Avrupa Ülkerinde bu seri inanılmaz tutuldu birazda Kuzey Avrupalıların server tutkuları bunda etken tabiki cihaz üzerinden server kuramak basit ve kolay tabiki ilgileniyormsunuz bilemem.

  Panel üzerinde HBO Nordic desteği veriliyor, buda Kuzey Amerikada tutulmasındaki diğer etkenlerden birisi, Avrupalıların malesef bu şansı yok.

  Görüntü ayarları için söylenecek birşey yok tek kelime harika demem gereskir ES8000 serisinin çok üzerinde bir görüntü kalitesine sahip.

  Alırsanız resimleride paylaşmanızı beklerim.