Sakarya 14 yaşındaki Aslı’yı bulamadı.Suçlu ATV ve Serap Peköz oldu

Türkiye’nin yüz karası bir olay, İnsan olarak utanmamak imkansız, 14 yaşında bir kız çocuğu kaçıran ise malesefki Öğrtemen, bir çocukla ilişkiyi normal gören hasta ruhlu biri, Türkiyemize sürülen en büyük leke ve halen ne kız çocuğu bulundu nede kaçıran şahıs.

Sakarya yerel haberlere bakıyorum, ATV suçlu, kaçırılan Aslı’nın Ailesi suçlu, herkes suçlu tuaftır suçsuz olanlar sanki kücük kız çocuğunu kaçıranlar, inanılmaz yazılar okuyorum ve utanıyorum.

Bazı köşe yazarlarına soruyorum, acaba sizin çocuğunuz kaçırılsaydı tepkiniz ne olurdu?

Sakarya fanatikliğine gerek yok, bu ayıp Hepimizin, Türkiye’nin ayıbıdır, 14 yaşında çocuk yahu çocuk sabi sübyan kaçırıldı ötesi yok bu işin, hangi yürek dayanır yada hangi Anne, Baba, Ağabey bu acıyla yaşar Ailesinin düştüğü durum inanılmaz zor, 14 yaşındaki Çocuğu bıraktılar Sakarya ismiyle uğraşıyorlar, ne yazalım siz söyleyin ?

Sakarya  inanılmaz üzüntülü 3-5 kişi yüzünden Türkiye’nin en güzel İli’nin isminin karalanmasından, Sakaryalılar üzülmeyin bu ayıp sizlerin değil, 14 yaşındaki Sübyanı kaçıranların utancıdır.

Adam gibi çocuğuda teslim et kendinde teslim ol, Aileni bu lekeden kurtar, sanmıyorum sende bunu yapacak ne yürek var nede bir çocuğu kaçırdığının farkındasın, farkında olsa zaten Ailenide böyle maf etmezdin, kendi Aileni maf ettin daha ötesi varmı? Türkiyemizi lekeledin !

Sayın Başbakan’ımız olaya el attı denildi, pek inanmıyorum sadece söylenti olarak yayıldı sanıyorum, Başbakan’ımız bu olaya el atsaydı çoktan bulunurdu.

Daha kötü gerçek ise İnşaALLAH bu küçük kız Çocuğunun Ölüsü bulunmaz.

Türkiye bir Münevver Karabulut vakası yaşamaz, şuanki aradaki tek fark kızların birinin Ölü olması malesef birininde bulunamamasıdır.

Şuanda bazı köşe yazarlarına sesleniyorum, peki bu çocuk Ölü bulunursa ne yazacaksınız?

Türkiye’ye ne anlatacaksınız?

Yüzbinlerce Öğretmenimiz utanç içinde, mesleklerine sürülen bu iğrenç leke yüzünden, bunun cevabını kim verecek?

Yeni Öğretim yılında, çocuklar Öğretmenler bir birlerinin gözlerine bakarken neler düşünecekler, öyle bir yaraki bu tedavisi seneler alır, Onbinlerce çocuk yara aldı, Öğretmenlerine nasıl güvenecekler, Baba, Anne şefkati ile uzanan el ile art niyetli eli nasıl ayırt edecekler, o kadar kücüklerki kendi Dünyalarında dahi çelişkiler yaşıyorlar bu travmayı nasıl atlatacaklar ?

Bu olayı halen oraya buraya çekmek isteyen, fanatik utanmazlar var, bu rezilliğin halen farkında değiller, Çocuklar Öğrtemenler umurlarında bile değil, tek bildikleri kendi çıkarları ve birilerine yalakalık yapmalarıdır.

Bu Türkiye için Travmadır, Kaçırılan Okul ne olacak söylermisiniz, masum çocuklar ve Öğretmenler onlara bu işin hesabını kim verecek?

Hangi Öğretmen Öğrencisine bundan sonra korkmadan şefkat gösterebilecek?

Hangi Öğrenci Öğretmenine nasıl korkmadan güvenecek?

Hangi Anne Baba, genç Öğretmenlere yargısız bakabilecek ?

ALLAH c.c için birisi buna dur desin artık, Sakara fanatikliğini bırakın Türkiemizin utancıdır, şehir demiyorum Türkiye diyorum, bunuda anlamayan Cahiller varsa, zaten diyecek sözler tükenmiştir.

Sözün bittiği yer varsa Türkiye’dir.           Görmedim           Duymadım     Söylemem     3 maymun hikayesini oynamaya devam edelim.

Tarih: 04 07 2012
Üst kategori: Haber - Aktüalite, Şikayet - Eleştiri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.