Panasonic TX-L55ET5E DVB/IP TV Liste detay-Full seriler

Yeni konumda sizlere sırasıyla tüm üreticilere ait ve en çok sorulardan birisi olan, desteklediği yada varmı yokmu diye sorulan, yayınlar ve özellikleri paylaşmaya çalışacağım, Panasonic ile başlamak istedim.

Seri sonudaki harflerden Ülke uyumluğunu sitemde bulabilirsiniz !

TX-L55ET5E

TV DVB-T / C (MPEG2 ve MPEG4-AVC (H.264)) hizmetleri dahil olmak üzere dijital hizmetlerin standartları (Ağustos itibariyle geçerli, 2011) karşılamak üzere tasarlanmıştır. 
gelecekteki hizmetleri ile uyumluluğu garanti edilmez.

DVB-T MPEG4-AVC formatında yayın aşağıdaki ülkelerde mevcuttur: 
Danimarka, İspanya, Estonya, Fransa, Litvanya, Norveç, Slovenya, İsveç, Polonya, Macaristan, Portekiz 

DVB-C yayın seçili ülkelerde kullanılabilir: İsveç (ComHem, Canal Digital ), Demark (gördünüz), Norveç (Canal Digital), Finlandiya (Cable Ready HD), Almanya (UnityMedia), İsviçre (UPC), Avusturya (UPC), Hollanda (Ziggo, UPC)

Yukarıdaki ülkelerin listesi, 1 Ocak’tan itibaren 2012’dir

w

 

 

Tarih: 18 01 2013
Üst kategori: LCD - plazma önerileri, Panasonic
Alt kategori:

'Panasonic TX-L55ET5E DVB/IP TV Liste detay-Full seriler' hakkında sorular, açıklamalar

  1. serkan dedi ki:

    Merhaba Sn Andy, size PANASONIC TX-L55ET5E FHD 3D SMART LED LCD TV ile ilgili birkaç sorum olacak. Eğer bilgilendirebilirseniz çok memnun olurum. Ürün doların biraz yükseldiği şu günlerde de olsa bakınca f/p olarak alınabilir gibi ancak; sizde kabul edersiniz ki Panasonic alacağım derken Tr. de bir deyim vardır. Doğan görünümlü Şahin araba diye :) öyle birşey yaşamak da istemem Panasonic markasından beklentim orta seviye bir ürün bile olsa LG yada Samyden daha iyi ürün olmasıdır. Yani panel pasif 3D olunca Panasonic olmadığını tahmin ediyorum. Bildiğim kadarıyla pasif 3D daha çok LG’nin kullandığı bir teknoloji. Panelin üreticisi kimdir acaba? Bu seri 2011 yılına ait olduğu için piyasada olan 2013 benzer fiyatlı ürünlere göre eksikleri nelerdir? Bildiğim kadarıyla Native 100-120Hz bir televizyon native 50/60Hz değil.Acaba MCI400 CMR600 AMR blabla PMR değerleri yüksek olan ama aslında 50-60Hz bir tv’ye göre ciddi bir akıcılık sunar mı? Software ile MCI 300Hz ghosting yada soup opera effect çok rahatsız eder mi? Ben forumlarda çokca söz edilen 60ph670s i gördüm bu tv görmedim. LEDler daha canlı renk ve piksel değerleri vardı sanki uygun fiyatlı plazma da renk ışık birez düşüktü. LG 60ph670s de üzerinde koruma camı dedikleri bir katman var kalemle yazı yazmak için onu çıkarsak kırsak daha güzel bir görüntü verir mi :) istediğim absolute black :) clear image ve smooth action bütcem 3000-3500Tl.ve istediğim panel minimum 55″ ne önerirdiniz. Teşekkürler.

  2. serkan dedi ki:

    Üstadım kusura bakmayın araştırmalarımın sonuna geldim ve iki model arasında kaldım. Biri TX-L55ET5E IPS panel Led diğeri ise TX-P55VT30E plazma tv. İkisi de yaklaşık 2900-3000TL bandında siz hangisini tercih ederdiniz ve neden? Bilgisayarı bağlar sörf yapar film izlerim tv çok izlemem. Arada oyunda oynarım. Bir de plazmanın manual’ini okurken desteklediği PC Signalleri VGA, SVGA, XGA, WXGA, SXGA yani maksimum 280×1024
    olarak vermiş. Bu durum bilgisayarı Tvnin PC in girişinden girdiğinde mi(VGA) böyle yoksa HDMI 1.4 den bağlasam bile 1920×1080 senkronizasyon yapamayacakmıyım? Bu Bilgisayardan izleyeceğim mediaları downscaled 1080 yapmaz dimi? Çok sordum ama umarım zaman bulur da yanıtlarsınız. Teşekkürler.