LG 55EM9600, Gerçek Oled Mayısta Avrupada satışa çıkıyor,Devrime hazır olun.

LG 55EM9600 uzun zamandır beklenen rüya nihayet bekleyenlerine kavuşuyor !

Gerçek Oled (Organik renk diyotları), Lcd ve Led panellere net bir darbe vuracağını kesin olarak söyleyebiriz artık, bu panel, gördüğünüzde eminim bir çoğunuz inamayacaksınız.

55 inc’lik bu devi bir elinizle hatta parmakları biraz güçlü olanlar parmakları ile dehi kaldırbilirler, abartı sanmayın çunki bu dev sadece 7.5 kilo yanlış duymadınız Yedi Buçuk Kilo.

Görünüşü ise muhteşem şık bir tasarıma sahip, bu panel ciddi manada marka imajını sonuna kadar üzerinde taşıyor elbetteki evlerinizde bu ayrıcalığı yaşamanız ise inanılmaz bir serüven olacaktır.

Dedim ya bu Televizyon kavramını farklı boyuta taşıdı, 4 mm evet yine yanlış duymadınız sadece 4 mm inceliğe sahip.

Kullandığı teknoloji ise şuanki evlerinizde kullandığınız Lcd ve Led televizyonlarınıza belkide acıyarak bakmanıza sebeb olacak türden, sebebi ise basit gerçek 3 renk teknolojisinide bu panel siliyor yani RGB olarak bilinen renk sistemini LG RBGW olarak değiştirdi beyazıda ekledi, artık beyazları her tonu ile net olarak algılayabileceksiniz ki bu gerçek manada muhteşem bir seyir zevki sunuyor.

Konytast oranı ise !100.000.000:1 değerinde şuanki tüm Dünyadaki televizyonlardan çok ileri seviyede.

3D-2D-2B-3B özelliklerine sahip ki günümüz 3D televizyonlarından renk çözürlük oaranları fazlası ile üstün durumda.

LG Smart Teknolojisi, bu televizyonda yerini sanki yanında bir bilgisayar alıyorsunuz detaylarına getirmiş, Full İnternet tarayıcısına sahip, sanıyorum kullananlar bilgisayarlarını artık kullanmayacaklardır.
RGB ana renk kavramınıda bir üst boyuta taşıdı Beyaz Oled teknolojisini bu panellerine eklediler, yani beyazlar artık en muhteşem detayları ile evlerinize giriyor.

3D konusuna bir detay eklemek istiyorum, sinemadaki 3D zevki evde neden yok diyenler çok var yada duymuşsunuzdur, bu OLED televizyon odanıza Sinemadan çok daha üstün gerçek 3D görüntüyüde veriyor, korku filmi izlerken sakın koltuklarınızın arkasına kaçmayın, yada panikle evden dışarı bağırarak çıkabilirsiniz, çocuklarınıza korku filmi izletmeyin, gerçek 3D görüntüsü tek kelimeyle muhteşem.

Fiyat ise 20 Euro, şuan için pahalı gelebilir bu teknolojinin ilk örneğidir, bu sebeble fiyatı morallerinizi bozmasın.

Diğer bir detay, panel o kadar muhteşemki değinmeden edemiyeceğim, hafif olması nedeniyle, çok şık Gümüş ince ayakla beraber geliyor aslında ince bir çubuk dememiz lazım, hantal sehpa devride bitmiş oldu.

Kısaca, Teknoloji net olarak devrimini yaptı demeliyiz.

Hoş Geldin LG 55EM9600

Tarih: 14 04 2012
Üst kategori: Şirket haberleri
Alt kategori:

'LG 55EM9600, Gerçek Oled Mayısta Avrupada satışa çıkıyor,Devrime hazır olun.' hakkında sorular, açıklamalar

 1. Serdar İstanbul dedi ki:

  Merhaba 1500tl civarı tv bakıyorumda led mi-plasmam ve hangmarka alyım

 2. andy1 dedi ki:

  1.500 Lira bütceye 50 inc plasmada alabilirsiniz, 40 inc led panelde elbetteki 42 inc panellerde bulabilmeniz mümkün, televizyon ağırlıklı düşünüyorsanız tavsiyem 50 inc Hd ready Plasma sizi oldukça memnun edecektir.

  Hd Ready olması bir çok İnsanda bu FullHd değil cevabını doğurur bu yanlıştır, sonuçta 1080p televizyon yayını şuanda Dünyada yok, verilen para ise 1080p çözürlüklü Blurayler için demek daha doğru yada Bilgisayar oyunları için, Hd ready panel zaten standart 720p yayınlar için mükemmeldir, oysaki bir çok Full hd panel 720p resim işlemesini dahi sağlıklı veremiyor.

  Tavsiyemse, Panasonic S30 Full Hd Plasma, Panasonic Full Hd U serisi Lcd, Samsung 51D 550 Plasma Full hd, rahatlıkla alabilirsiniz, oldukça üst seviyelerde televizyon izlemek için ideal ve sorunsuz panellerdir.

  Led televizyonlarda ise açıkcası size tavsiyede bulunabilirim fakat, aldığınız mağazada tek detay önemlidir, arka ışık sızmları özellikle Edge led ve Led tvlerde görülen bir panel hatasıdır, yinede Panasonic 37 inc L serisi Led tvleri oldukça yüksek resim işleme kalitesine sahiplerdir, renk kalibrasyonları ise nerdeyse mükemmeldir.