Les émotifs anonymes, İsimsiz romantik: Anksiyete,Panik Atak.Muhteşem bir Film 10/9

x

Sizlere bu filmi tavsiye etmek istedim, başlığıa bakıp ne gerek var diyebilirsiniz, şunu bilin anksiyete ve panik atak Hastaları en azından kendilerini bilirler birde bunları bilmeyenler ama kendilerindeki tuaflığa isim koyamayanlar vardır. Bu film Sizleri birazda kendinizle yüzleştirecek.

Merak etmeyin Harika bir film, iki inanılmaz utangac İnsanın ve elbetteki Hayattan İnsanlardan, Çevresinden korkan bu konuda tedavi gören Bir Kadın ve Bir patronun nefi Aşk hikayesini anlatıyor. Film harika bir müzikle başlıyor ve Sizi ilk sahneden itibaren tebessüm ettirerek gülümseterek son finaline kadar yerinize bağlıyor. Dram yok, şiddet yok, Asab bozucu detaylar yok, İnsanı gercek her türlü detaydan Yönettmen Jean-Pierre Améris kacınmış belliki filmi çekmeden öncede Uzman Psikiyatristlerden tüm detayları en ince noktasına kadarda almış. Filmde bunu kimseyi incetmeden harika şekilde veriyor.

Dedim başlığa bakıpta sakın karamsarlığa girmeyin, Konu Çukulata ve aynı Çukulata tadında Rpmantik Aşk öğeleri ile dolu bir o kadarda Size tebessüm ettirecek film.

Mutlaka izleyin hatta çevrenizde bu tür Arkadaşlarınız varsa izlettirin, Hayatın yaşmaya değer muhteşem güzelliklikleri olduğunu dilinizle anlatamıyorsanız, bu filmle anlatmaya çalışın.

Tebessüm dolu seyirler diliyorum.

Andy Swezniak

Tarih: 29 03 2014
Üst kategori: Sinema film eleştiri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.