Lcd 42 inc 899 Lira Seg alınabilir!

Birçok arkadaş ucuz tv aradığını yazıyor,ikinci el almaktansa bu tvyi tavsiye ederim, elbetteki pahalı emsalleri kadar değil ama normal tv izleyecekler için ideal bir çözüm!

Seg tvler üstelikte Vestel Garantisinde ürünler olduğundan,ithal markalardaki gibi servis sorunları ile karşılaşma olasılığı daha zayıf,bu sebeble dahi alınabilir,fiyat olarak gayet iyi,özellik olarak Full hd bir ürün.

Bir çok tv hakkında yorum yaptım size komik gelecek ama bu halde bile insan mağdur olabiliyor,yani servis İthal markalardaki servis olayları cidden çok can sıkıcı bir hal aldı,panasonic.tr ve Darty ikiside yabancı firma,ve 1 ganarnti belgesini tam 14 aydır yollayamadılar kısaca tam bir rezalet,bu sebeble ben bile Seg keşke daha büyük paneller çıkarsa inanın alırım,tv izlemek amaçlı ideal ürünler sonuçta.

İthal marka alırken, inanın aldığınız mağazadan,markanın servisine kadar büyük problem yaşayan arkadaşlarımız oldu halende yaşıyorlar malesef.

Bu televizyonu ekleme sebebim,özellikle Anadoludan Lcd almayı düşünenler varsa alsınlar,her şehirde servisleri var,bu dahi avantaj.

http://www.electroworld.com.tr/urunler/seg-42-full-hd-lcd.aspx (burdan firmaya ulaşabilirsiniz) !

Not:Ürünü almak isteyenler,alırken muhakkak teşhir ürünü olup olmadığını mağazadan net olarak onaylattırın !

Seg 42 inc lcd televizyon,899 lira

Tarih: 22 09 2011
Üst kategori: LCD - plazma önerileri
Alt kategori:

'Lcd 42 inc 899 Lira Seg alınabilir!' hakkında sorular, açıklamalar

  1. Andy bey finlux 42 fx7545f led tv aldım ekran ayarları vs eğer varsa bilginize ihtiyacım var teşekkürler

  2. andy1 dedi ki:

    Sayın mustafa yavuz Ankara,

    Finlux Vestelin resmi markasıdır, Avrupa satış ürünleridir bu konuda full desteği ve yardımı Vestel servislerinden kolaylıkla elde edersiniz.

    Andy Swezniak