Hayalet ve Bedensiz varlıkların, aramızda yaşadığını biliyormusunuz,ispatı nedir nasıl anlaşılırlar.

Bu yazımda, sizlere fazlası ile merak edilen, konulardan biri olan gerçekten hayalet yani Poltergeistler Dünyada varmı ve ya hurafemi, yada Görünmez varlıklar hakkında yazımı paylaşmak istiyorum.

Türkiyede bu vakalar daha çok hurafelerden oluşuyor yani bir çok ben gördüm ifadeleri genelde yalnız İnsanların dikkat çekme çabaları olarak bilinir, gerçekten görenler ise malesefki ciddiye alınmazlar, gerçi ciddiye alınsada Türkiye bu konuda bir hayli geri kalmış Ülkelerin başında geliyor. Oysaki İslam Alemleri bu konuda oldukça detaylı araştırmalarını yazmışlar, malesef kimse bu Alimleri ne tanır nede bilirler.

İslamda Görünmez varlıklar yada Ruhlar yada Ölüm sonrasında yok olmak kavramı diye birşey asla ve asla yoktur tam tersi Ölümün uyanış olduğunu kavramı net ve açık olarak, tüm detayları ile bilinir.

Tüm Dinlerce aynı inanış net olarak vardır, İslamda ve Musevi Dininde ise bu gerçek bir İlimdir !

Musevi bilim Adamları Kabala iliminden halen Güncel hayatta sonuna kadar faydalanırlar, bazı cahiller bu tür İlimlere büyücülük yada farklı sıfatlar ekleselerde, tam manası ile inanılmaz ötesinde Bilimin ta kendisidir.

İslamdada bu aynıdır, asla büyücülükle alakası yoktur, hatta bu İlimle uğraşan İslam Alimleri, büyücülere soytarı sıfatını takmışlardır ve soytarılık olarakta bugüne kadar gelmiştir.

Poltergesitler yani bendesel varlıkları bugüm Amerikan Üniversitlerinde Ana bölüm dalı olarak seçmeli ders olarak eklemişlerdir, elbetteki bir hayli zor ve bir o kadar inanılmaz derin bilgilere sahip olmak gerekiyor, diğer türlü bu bilimle uğraşmak fazlası ile riskli hatta ölümle sonuçlanacak  yada sonuçlanmış bir çok vakada vardır, bu vakaların tümüde kayıtlı resmi ölümlerdir sebebi belli olmayan ama öncesinde yaşanan olaylar ve sürece ait bir sürü vakayıda bulabilirsiniz.

Bedensiz varlıklar konusu açıkcası tehlikelidir, bu varlıklar genelde ne olduklarını bilirler fakat zaman kavramını unutmuşlardır, bir çok Bedensiz varlık öldüklerinden dahi habersizdir, ölüdükleri evde yada binada halen yaşadıklarını sanırlar yani işe giderler gelirler günlük hayalarına öldükleri zamanki gibi devam etmeyi sürdürler, ve genellikle zararsızdırlar.

Diğer Bedensiz varlıklar ise buraya isimlerini yazmıyorum, bir hayli güçlü ve bir çok şeyinde farkındadırlar genelde İnsanlardan uzak dururlar fakat her zaman İnsanlardan rahatsızlık duyarlar, az önce dedim ya bazı varlıklar normal İnsanlar ile aynı sürecei yaşarlar diğerleri ise oldukça bilgili ve neyin ne olduğunun farkındadır yinede İnsanlarla iletşimden uzak dururlar.

Hayaletleri yada bilinen isimle Poltergesitleri görmek çok kolaydır kendilerini aslında net olarak gösterirler yada hissettirirler, günlük yaşamda daha çok fotoraflara yansırlar sizler bunu net olarak görürsünüz ama o resimdekinin bir Poltergesit olduğu aklınıza dahi gelmez, resmi çektiğiniz kalabalığı biraz zekiyseniz öncede not alırsanız, karede kaç kişi görülecek yada kıyafetleri renkleri, şansınız var ise bir gün görüntülersiniz fakat bunu kimseye asla ispat edemessiniz, siz ne kadar not alsanızda, 3 kişi vardı ama resimde 5 kişi çıkmış desenizde size sadece gülerler ve ciddiye almazlar.

x

Bunlar asla cin yada diğer varlıklarla alakasızdır, cinlerin böyle bir yeteneği yoktur yani fotoraflara yansıyamaz, Polergeistler ise kendilerine ait Auroları ve fiziksel maneyetik alanları olduğu için kolaylıkla görülebilirler.

Resmi kayıtlara geçmiş bir çok olay vardır, ve yaşanan evlerdeki olayların kaynağı ise tamemen eve yerlerşen kişilerin etkileri sonucu ortaya çıkmıştır.

poltergeist1

Eklediğim resimler ise, gerçek vakalardan alınmış resmi kayıtlara geçmiş fotoraflardır, İngileterede ve Almanyada yaşanan farklı evlerdeki olaylara sebeb olan varlıkların kim oldukları biliniyor ve halen aynı evlerde sessizce varlıklarını devam ettiriyorlar.

Çok derin bir konu, katılım olursa, detayları tartışmaya devam ederiz.

Bana verilen site bölünündeki yetkimler, asla kaynaksız baher vermeceğimide bilin, yani bazı siteler gibi reklam amaçlı saçmalıkları ve hiç bir kaynağı olmayan, konular üzerinden, bilgim dahilindeki konulara değiniyorum, konuyla alakalı en basit kaynak ise Dünyaca ünlü dailymail İngiltere Gazetesinde dahi yer alan vakalardır.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2054842/Enfield-Poltergeist-The-amazing-story-11-year-old-North-London-girl-levitated-bed.html

 

 

G.Y

 

 

 

 

Tarih: 25 01 2013
Üst kategori: LCD - plazma önerileri
Alt kategori:

'Hayalet ve Bedensiz varlıkların, aramızda yaşadığını biliyormusunuz,ispatı nedir nasıl anlaşılırlar.' hakkında sorular, açıklamalar

  1. Anonim dedi ki:

    konu hakkında daha fazla bilgi verebilmeni isterdim gerçi yazını geç gördüm yinede tşkler