Google Tekelci Ülkelere savaş açtı,Uydudan bedava İnternet hizmeti!

x

Google son dönem gelen şikayetler üzerine Tekelci Ülkelere savaş açtı ve İrana ilk müdahalesinide yaptım, Google erişim hesaplarını İran üzerinden kesti!

Google öfkelendiği tek şey ise Tekelci Ülkerlerin verdiği zarar, Google nerdeyse tüm Dünyaya para ödüyor, YouTube aynı şekilde fakat Tekelci Ülkeler bu kar paylarına inanılmaz bir darbe vuruyor. Google yatırım yaparken Tekelci firma hiç birşey yapmadan Google erişimi üzerinden inanılmaz fahiş paralara İnternet satıyor yani Google sırtından para kazanıyor üstelikte hiç birşey yapmadan bunu kazanıyorlar.

Google Amerikada yaptığı açıklamada bu firmların verdikleri zararlar karşılanmayacak noktalara gelmek üzere yani Google reklam alamıyor alsada bu reklamları her Ülkeye satamıyor yani inanılmaz büyük bir zarar ediyor.

Google buna çözümü buldu aslında zaten vardı şimdi uygulamaya geçiyorlar, yani belli uydular veya hava balonları ile 20 mbit hızlara varan bedava İnternet dağıtımına başlıyorlar, en büyük destekcileride Dünya devleri Televizyon panel üreticileri ve Uydu hizmeti satan firmalar, bu firmalar Google tam destek vereceklerini uyduları üzerinden serbest İnternet paylaşımını açabileceklerini belirttiler.

2016 senesinde ise bu artık tamamen yerleşmiş bir sisteme dönüşecek.

Google Dünyadaki tüm Gelir seviyesi düşün İnsanlar için artık Kahraman ilan edilmek üzere, Google sayesinde ilk defa Haklarını arayan bir firma bulmanın sevincini yaşacaklar.

Google diliyoruz, Yoksul Gençlerin ve Çocukların kurtarıcısı olur, Yoksul Ülkelerinde asla Özgür olmayacaklar Sıkıntı ile yaşayıp sıkıntı ile Ölecekler. GOOGLE ise Sanal Dünyada Çocukları, Gençleri onları Özgür bir Dünyada yaşıtları ile buluşturmayı hedefliyor.

Diliyoruz Yaşıtları ile kucaklaşırlar.

Andy Swezniak

Screenshot_1

Tarih: 18 09 2013

'Google Tekelci Ülkelere savaş açtı,Uydudan bedava İnternet hizmeti!' hakkında sorular, açıklamalar

 1. arasıra dedi ki:

  YANİ UYDU ÜZERİNDEN İNTERNET YAYINI MI GELİYOR GELECEKTE? O ZAMAN TTNETTEN KURTULUCAK MIYIZ ANDY:)

 2. andy1 dedi ki:

  Şuanda zaten olan bir teknoloji, Türkiyede dahi bağımsız uydu İnternet hizmeti alanlar var, fiyat olarak yüksekte olsa belli sitelerde bu uygulama kullanılıyor.

  Google yaptığı açıklama ise tamamen Ülkelerle bile restleşme demek lazım.

  Google net şunu diyor, Milyar dolarlık bir ticaret yapıyorum, Her Ülkede Google üzerinden İnsanlara her ay Milyon dolarlar ödüyorum ve yatırım yapıyorum.Ülkelere ve Halkona çok ciddi bir akazanç sağlıyorum, Ülkelerin firmalarıda benim işimi baltalayamaz benim teknolojim üzerinden para kazanıyorlarsa firmalarda esnek fiyatlar uygulamak zorunda.

  Ve Google şunu net olarak açıkladı gerekirse Hava balonları ile bedava İnternet dfağıtırım ve bunu yapacaklarıda kesin.

  Google sonuna kadar haklı, Türkiye ve Avrupada bir Ülkede İnternet tamamen Goggle üzerinden erişiliyor, milyonlarca İnsana google her ay para ödüyor.

  Yeni nesil uydu recevierleri dikkatli incelerseniz tamamında Sirius uydu otomatik bağlantısı mevcuttur.Google işi resmileştirmedi ama yeni nesil cihazlara bkarsanız çoktan resmileşmiş durumda.

  Türkiye bırakın, Avrupada bir çok İnternet sağlayıcısı ve digital platformlar için çok büyük bir çöküş yaşanabilir veya fiyatlarda çok ciddi indirimlerde olabilir.

  Sadece Google değil işin içinde olan, Dev Panel üretici ve Apple gibi hem yazılım hemde işlemci Devi bir firmada bu ortaklığa dahil. Smart medya desteği resmi olarak yayın antlaşmasıda yapıldı.

 3. arasıra dedi ki:

  Ttnet Googlı vurur Andy hocam:)

 4. arasıra dedi ki:

  Peki sadece tvlerle mi internete girilebiliyor? Yani bilgisayarla da girilebilir mi siriusla. Gerçi bu gidişle bilgisayara da gerek kalmayacak.

 5. andy1 dedi ki:

  Yapılan bağlantı zaten her iki desteğide barındırıyor, Biligisayar tanımı zaten değişti yani kalasik evlerde hantal cihazlara ne kadar bilgisayar denilebilir buda tartışılır.

  Yeni nesil işlemcili cihazlar nerdeyse tüö detayları kapsıyor. İşin gerçeği yeni bir teknolojinin başlangıcı demeliyiz.

  Samsung S4-SII serilerine bakarsanız telefondan çok pc modem özellikleride dağıl akla belebilecek harici tüm cihazlara panellere erişim yapma olanağı mevcut.Evde kullanılan bilgisayarlarda tarif olması için en fazla 5 sene gibi bir zaman var belkide çok daha öncede bu dönüşüm gerçekleşebilir.

 6. andy1 dedi ki:

  Google tek başına şuan Dünyaya yön veren bir ilteişim mekanizması, Ttnet değil bugün Dünyadaki en gelişmiş teknolojiler Google’a bağımlı haldeler.

  Dünyadaki en güçlü internet sağlayıcısı firmalar bile Google karşı tavır almaları imkansız zaten tavır almalarına imkan yok. Tasm tersine Google onlara tavır alıyor ve gittikçede sretleşen bir yaptırım uygulamasına doğru gidiyorlar.

 7. arasıra dedi ki:

  Google olmasa insanın internete giresi bile gelmez:) teknoloji ne hale geldi windows 95 yeni çıkmıştı daha dün gibi hatırlıyorum. Teknolojiden yaralanamadık.

 8. Fehim dedi ki:

  İyi bir haber ver de kulun köpeğin olalım :D . Yabancı ülke hızlarına fiyatlarına bakıyorum da kahroluyorum içimden diyorum bu yabancı herifler 60 tl ye 1Gbps satıp ta kar sağlıyorlar ise bizim ttnet 3 mbt 60 tl paranını …. ağlatıyor vede 0 yatırım ile hariri gurubu baya bir sömürecek buraları

 9. andy1 dedi ki:

  Türkiye için iyi bir haber var deme şansım yada yetkim olsa keşke.Malesef Türkiyede Tekelci cümlesini ben kullanmıyorum OECD Resmi raporunda olan bir detay.

  85 Milyonluk Ülkede tek yetkili firma Ttnet tüm fiyat hakları bu firmanın elinde, her hangi bir firma çıkıpta ben daha ucuza satarım diyemez çunki böyle bir hakkı yok, Ttnet ne derse firmaların tamamı Ttnet fiyatlarına sonuna kadar uymak zorunda.

  Arkadaşımda sizete yazıyor, üstelikte Adam Engelli ödediği para aynı değişmiyor bile çunki nasılsa firmaya gidemez Engelli gitsede firma Adama tam Engelli mumammelesi yapıyor diyorki sen Engellisin senin neyine kotasız paket ve yine kotalı paketi almaya mecbur bırakıyor.

  Yazdıkça İnsan üzülüyor, inanın Avrupalı 20 mbitleri köylerde kullanıyorlar artık, Türkiyede şehirler İnsanlar 3 mbit hızlar kullanıyor.

  1 Mbit hıza indirim yapan Ülke yine Türkiye dışında Avrupada Ülke bulamassınız.