Gökhan Erol Ustamız, Sağlık sorunları sebebiyle.Yorumlarınıza cevap verememektedir.

x

Sizlerden gelen fazla sorular olduğundan bilgi amaçlı paylaşmak istedim. Yorumlarınıza bu sebeble cevap verilmiyor sanmayın veya ihmal ediliyor diye düşünmeyin.

Dileriz en kısa zamanda tekrar aramızda olur.

Kendisine sağlıkla dolu nice uzun seneler diyoruz.

Saygılarımızla

www.anlayanbiri.com

Andy Swezniak

 

Tarih: 21 12 2013
Üst kategori: Antika Restorasyon, Haber - Aktüalite
Alt kategori:

'Gökhan Erol Ustamız, Sağlık sorunları sebebiyle.Yorumlarınıza cevap verememektedir.' hakkında sorular, açıklamalar

 1. Akın/ Istanbul dedi ki:

  Geçmiş olsun :(

 2. Can-istanbul dedi ki:

  İnsallah bir an önce sagligina kavusur ve aramiza doner. Yeter ki saglikli olsun, sorularimiz cevaplanmasa da olur.En kalbî selamlarimla…

 3. arasıra dedi ki:

  Geçmiş olsun.

 4. ebru istanbul dedi ki:

  sorularin hicbir onemi yok suan yeterki iylesip armiza donmesi dilegiyle acil sifalar:(( :((

 5. Oğuzhan -İstanbul dedi ki:

  Çok geçmiş olsun.. umarız en kısa sürede tekrar buradan bize seslenir. Dualarımız onunla..

 6. Akın/ Istanbul dedi ki:

  umarım sağlık durumu daha iyidir. haberlerini bekliyoruz

 7. selçuk şahin dedi ki:

  Sevgili Erol Ustam üzülerek haberdar olduk tekrar tekrar acil şifalar dilerim.Daha öncede
  dediğim gibi sizi ziyaret etmek istiyorum selam ve saygılarımla.
  Selçuk Şahin.

 8. Can-istanbul dedi ki:

  Merhaba,
  Erol ustanin sagligiyla alakali bir gelisme var midir?

 9. andy1 dedi ki:

  Sayın Can-istanbul,

  Hafta başında Ailesine yakın birisi ile konuştum, durumu iyi olduğunu söylediler, Doktorlar bir süre aktif yaşama dair herşeyi yasaklamışlar, Almanyada 2 kuzeni ilede görüşülmüş ve Doktorlar Türkiyede kalmasının daha doğru yalnız olduğu için riskli olacağını bleirtmişler, Almanyada kuzeni Hanım Efendi ilede görüştüm, sanıyorum Almnayaya aldırmak için birazda onlar Doktoralara rica etmişler yani, Hasteneden çıkarmamaları için.

  İşin gerçeği fazlası ile üzücü bir durum, tek başına bir hayat yaşaması zaten zor, dilerim Almanaya gider yada zorla götürürler Türkiyede Vatanını sevmesi çok güzelde, Devleti bile sahip çıkmıyor en azından Almanyada krallar gibi yaşar. Engelli aracı verirler gezer hayata bağlanır.

  Sizlerede cidden teşekkür ederim, tanımadığınız bir İnsanı hatırlamnaız sormanız çok güzel, Maile gelen soruları göreniz sanıyorum şaşırırsınız, Ustayım diyen utanmadan geçmiş olsun demiyor, Varak tarifini soruyor, İkona yapımını soruyor, Ustanın cep telini istiyor, utanmasa versem hastaneyi arayacak soracak, birde Ustayım Sanatcıyım demelerine cidden kızdım. Adamın cep teli yokki vereyim.

  Kusura bakmayın, maillere biraz canım sıkıldı bu sebeble fazla uzun bir yazı oldu.

  Andy Swezniak

 10. can-istanbul dedi ki:

  Çok teşekkür ederim.Günlerdir soracağım fakat yanlış anlaşılıp,sorulara cevap beklentisi içerisinde olduğum zannedilir diye yazamıyordum.Biz Erol ustadan bu sanatın hissiyatıyla alakalı alacağımızı aldık.Bu bize yeter,gerisi bize kalmış.İnşallah Erol usta hayatının geri kalanını sevdikleriyle ,sağlıkla geçirir.Kendisine iletmenizi isteriz ki;burda onun değerini bilen ve hatırlayan insanlar var.
  Site vesilesiyle,hocayla tanışıp faydalanma fırsatı verdiğiniz için size de çok teşekkür ederiz…
  Muhabbetle…

 11. selçuk şahin dedi ki:

  Tekrar çok geçmiş olsun Erol Ustamıza.
  Umarim hastaneden çok çok daha iyi çıkar
  Allahtan acil şifalar diliyoruz
  Üzgünüz yüz yüze görüşemedik malesef inşallah bir an önce döner.
  Tüm dostlarina selamlar.
  Selçuk Şahin.

 12. güliz izmir dedi ki:

  uzun zamandır siteye girememiştim. şimdi girerek üzüntüyle hocamın rahatsızlığını öğrendim. dilerim en kısa sürede daha sağlıklı bir şekilde bizlere ses verir nefes verir. dünyada bir yerlerde bir erol ustanın var olduğunu bilmek bana iyi geliyor. sanırım takip eden arkadaşlara da öyledir. allah karşısına iyi olması için gerekli şartları biran önce çıkarsın.

 13. Gökhan Erol dedi ki:

  Güliz Hanım, ne var biliyormusunuz, biran geliyor Ölümden korkmuyorum diyorum, anlık bir şey olsa gerçekten korkmuyorum fakat böyle sık sık yoklanmalar beni çok zorluyor, kalp düzensizliği o kadar zorki butun beden sarsılıyor. Yine uyutmadı, ilaçlar aldım ama nafile, kendi kendime iyiyim diyorum, şimdi sisteye girdim kendimle baş başa kalmamak için.

  Gençler eğer okursanız şunu bilin, yaşamda tek ama tek öneli servetiniz sağlığınız, geri kalan herşey yalan.

  Şuan yaşadığınız sıkıntılar, borçlar, inanın boş fakat bunu sizler gibi sağlıklı olunca İnsanlar malesef çözümünü bulamıyor.Hastalık gelince birde bakıyorsunuz sıkıntı sandığınız herşeyin çaresi var, herşeyi yapacak gucu herşeyin altından kalkacak detayları görüyorsunuz. Sıkılmayın, pes etmeyin Hayata yenilmeyin, Hasta yüreğimle size net garantisinide veriyorum, borcnuz varsa kolayca öder birde üstüne para koyarsınız, o kadar para kazanılacak çok şeyler varki, boş zamanlarınızda güle oynaya kazanırsınız.

  Sağılığınıza dikkat edin, Hastalık helek ki ölümle her an yüz yüze olduğunuz ve çareside yoksa işte o zman herşey görüyorsunuz.

  Gülüz Hanım tekrar güzel dileklerinize çok teşekkür ediyorum. Allah herkesi sağlıkla huzurla bol kazanclarla yaşatsın inşaAllah.

  Sevgi ve Saygılarımla
  Gökhan Erol