Fenerbahce: Caner Erkin Dortmundla anlaştı! Ucret konusunda kucuk pruzler kaldı.

x

Dortmund kulup içinden aldığım kaynak haberde, Fenerbahçeli Caner Erkin menajeri ile her konuda anlaşıldığı sadece oyunucun istediği fiyat ve senelik ücreti konusunda prüzlerin kaldığı belirtildi!

Caner Erkin’e aslında Atletico Madrid’inde ısrarla istediği yönünde bilgiler var, Arda özellikle Kulube Caner konusunda defansta ve kanatlardan ataklarda çok faydalı olacağı yönünde ısrarı hemde Arda Turan kulup uyumunda Caner Erkinin Madridde daha üst düzeyde performan vereceği görüşü hakim. Dortmund bu konuda bir adım önde, Caner Erkin ise Almanya konusunda daha pozitif görüşe sahip.

Caner Erkin’in Ailesininde Almanyada oynaması yönünde olumlu görüş bildirmesi, bu transferin çok kısa bir zamanda bitmesi an meselesi. Fenerbahce Kulubunun bu konuda biraz tepkili olduğu ve Futbolcuya bugüne kadar teklif yapılmamasında en buyuk etkenlerden birinin Canerin Avrupada Futbol oynamak istesinden kaynaklı.

Buyuk İhtimalle Caner Erkin bugünlerde prensip anlaşması imzalaması beklenebilir, yeni sezonda ise Dortmunt forması giyecek.

Manager Jürgen Klopp’un özellikle defansta uzun süreli bir performans alınacak oyuncu baskısı, Dortmund yönetimini  Caner Erkin konusunda dahada ısrarlı olmaya yönlendirdi.

http://www.bvb.de/eng

Andy Swezniak

Tarih: 06 01 2014
Üst kategori: Haber - Aktüalite, Spor
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.