Evde Cam ve Kristal Balon yapımı, Orjinal Vitray Tasarımlar yaratın, Özel macun tarifi!

Daha önce konuyu açmıştım sanıyorum farklı anlaşılmalar oldu. Gerçek cam ve kristallerle evde istediğiniz her şekli verebileceğiniz gerçek Tiffany koleksiyon cam ürünlerin benzerlerini yaratabilirsiniz.

Bu tariflede isterseniz ciddi paralarda kazanabilirsiniz, satabilirsiniz. Verdiğim her tarif mutlaka %100 deneniş 150 yıllık Aile işimizin parçasıdır bu sebeble, verdiğim tarifler ordan burdan çalıntı alıntı tarifler asla değillerdir herşeyi ile Bana ait ve denenmiş ürünler olarakta piyasalara sunulmuştur, begeni oranı ise kesinlikle en üst noktada olmuştur.

Malzeme olarak ve masraf olaraksa Size 50 lira dahi harcama yaptırmayacak tariftir, neler yapılabilir?

Aklınıza gelen herşey hayal gücünüzün el verdiği yapmayı düşündüğünüz her tasarımı yapabilirsiniz. Cam Tiffany tarzı heykeller, lambalar, abajurlar, sefpa kaplamaları, banyo süslemeleri, kapı camlarınız yani aklınıza gelen heryeri vitray yapabilirsiniz. Hatta kristal Dev cam renga renk balonlar. DFedim ya hayal gucunuz nereye gidiyorsa oraya gidin ve deneyin.

Yapacağımız tarifte cam eritme yok, ateş yok, yanıcı veya evde tehlike yaratacak hiç bir şey yok. İster kendi odanızda ister balkonda ister bahçede aklınıza gelen her yerde yapabilirsiniz.

Malesef Tasarım Kusrlarında gerçek sanata dair hiç bir şey üretilmiyor, Kurslar ellerindeki malzemeleri satıp kazanırken, Kursalara umutla gidenler geriye baktıklarında hiç birşey öğrenmeden ve örğendiklerininde hiç bir işe yaramadığını hiç bir getirisinin olmadığını görüp verdikleri binlerce liraya üzülüyorlar.

Sitemizde paylaşımlar yaptık, üzülerek görüyorumki birileri bilgileri alıp hırsızlık yaparak sitelerine ekliyorlar, oysaki verdiğim özel tarifler hakkında en ufak bilgileride tecrübeleride olmayan bu kişilerin sakın para tuzaklarına düşmeyin. Önerdikleri hiç bir malzemeyi almayın, sebebi Antika restorasyonunda Türkiyenin en Eski Aillerinden son kuşağım ve mesleğimide bıratım, hastalık nedeniyle fakat Bana ait bilgilerin Benle kaybolup gitmesinide istemiyorum. Dilerim birileri faydalanır, paralar kazanır, ve çevrelerine Ailelerine katkıda bulunurlar.

Belirtmem gerekir aklınıza gelen her türlü tamir ve onarım işinide sorabilirsiniz, Antikaya dair herşey elbetteki. Hatta Evinizde Antikalarınız varsa resimleyin Sizlere hem dönemlerini hemde satma niyetiniz var ise, ne kadar değeri olabilecği konusunda severekte yardımcı olmaya çalışırım.

Konuya tasarım bölümünden detaylı tarifi inceleyebilirsiniz.

x

Resimdeki avizeye bakıp, ne kadar zor diyebilirsiniz, oysaki eğer bu tür üretimler yapmak isteyenler olursa seve seve yardımcı olurum. Size oldukça yüksek seviyede paralar kazandıracak hatta Ülkenize ciddi paralarda kazandırabilirsiniz. Biraz uğraşmak gerektirir fakat asla ama asla zor değildir hatta inanılmazın ötesinde keyiflidir.

Sevgi ve Saygılarımla

Gökhan Erol

Tarih: 03 04 2014
Üst kategori: Antika Restorasyon
Alt kategori:

'Evde Cam ve Kristal Balon yapımı, Orjinal Vitray Tasarımlar yaratın, Özel macun tarifi!' hakkında sorular, açıklamalar

 1. berrin-istanbul dedi ki:

  SEVGİLİ GÖKHAN BEY,

  DEĞERLİ PAYLAŞIM İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER.
  ARTIK BİR AN ÖNCE EMEKLİ OLMAK İSTİYORUM. EMEKLİ OLUNCA NE YAPACAĞIM DİYENLER İÇİN SİZ BİR MUCİZESİNİZ ASLINDA. İNŞALLAH ŞANSLI OLANLAR ULAŞIRLAR. KONUYU İYİCE İRDELEYECEĞİM.
  SAYGILARIMLA.

 2. berrin-istanbul dedi ki:

  GÖKHAN BEY, SİZİ ÇOK YORMAZSA CAM BALONLAR BANA ÇOK İLGİNÇ GELDİ. BELKİ BİR ARA DEĞİNME FIRSATINIZ OLUR. HEPSİ BİRBİRİNDEN GÜZEL. TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN.
  SAYGILARIMLA.

 3. merhabalar dedi ki:

  Ben bu dediklerinizi yapıyorum. Vitrayla uğraşıyorum. ama kendime müşteri bulamıyorum. satış konusunda şanssızım. nasıl bir yol izlememi önerirsiniz