Büyü yapma yöntemleri ve yardım alınan güçler

Konuma aynı katagoriden devam ediyorum, elbetteki ben Din üzerinden değil bu aslında bilim olarak görenlerdenim, Türkiyede bu tür şeyler hurafeden öteye gitmiyor, oysaki Amerikada Universitlerde bu konular üzerinde bölümler mevcuttur ve ciddi araştırmlar yapılmaktadır.

Büyü ile alakalı en bilinen kişi ise Adolf Hitler’dir hatta bu merakı inanılmaz boyutlara varmıştır, o dönemin Nazi uniformlarında bazı detaylarıda görebilirsiniz, en bilienen örnek ise kurukafa amblemidir, bu 1500’lü senelere varan Büyü ve Cadılar üzerine yapılan inanılmaz araştırmaların sonucunda bilinen gerçeklerdir, kuru kafa sonsuz gücü temsil eder, hatta Hitler o dönemde Tibet’e üst düzey bu işle uzman Subaylarını yollamıştır, TRibetli şamanlardan dökümanlar vasıtası ile bilgiler edinilmeye çalışılmıştır.

Dedim ya büyü ile hurafeleri asla karıştırmayın, İslam Alimleri ve Yahudi Alimler aslında inanılmaz detaylı verilere sahiptir, bir nevi tarikat demek lazım, bu İlimler uğraşanları asla Halk içinde yada açıklamalarını asla göremessiniz sadece şuna emin olun inanılmaz güçlere sahiptirler.

Avrupanın belli bölgelerinde halen Büyücülük devam edyor hatta Cadı kavramı ve inanlar inanılmaz büyük bir kitle olarak varlıklarına devam ediyor, bu topluluklarda Lider kesinlikle kadındır yani Kadın tamamen doğanın lideri olarak eblirlenmiştir, özellikle Wiccan’larda Kadınlar kutsal olarak kabul edilirler yani Doğanın temsilcisidir, doğurur ve hayat verir aynen toprak gibi, hava gibi yaşamın kaynağı kadındır.

Bu toplumlarda kız çocuk doğduğunda büyük törenler ile kutlamalar yapılır doğaya armağanlar sunulur.

Wiccanlar halen büyüde oldukça etkilidirler, fakat inanılmaz dış Dünyaya kapalı olarak yaşarlar, yani bu İnsanlara şehirlerde rastlamanız imkansızdır tabiki Kadın hükümdarlarından bahsediyorum, bu Kadınlar doğada ve kimsenin ulaşamadığı uzak bölgelerde küçük kabileler olarak yaşarlar, büyüde ise inanılmaz güçlere sahiptirler sadece kendi içlerinde belli ayinleri yaparlar, buna Ruh çağırma ve bedensiz varlıklarla iletişim en fazla kullandıkları yöntemdir ve inanılmaz tehlikeli rütüeller içerir, çunki bu varlıklar inanılmaz güçlü ve sahiplenme özellikleri vardır.

Yazdıklarım tamamen gerçektir, 1970 senelerinde Amerikada yaşanan ve Üniversite kayıtlarına geçen, resmi bir vakada bulunmaktadır, Wiccan üyesi Kadın yaptığı bir hata tüm hayatını maf etmiştir sonrasında eşinden boşanmış, kız çocuğuna ise Devlet sahip çıkmıştır, kadın ise halen bedensiz varlıkla beraber hayatına devam ediyor, Amerikan savunma bakanlığı özel araştırma gözetiminde.

Bunlara genelde poltergeist deniyor, yani bedensiz varlıklar genelde bu varlıklar kendilerini tanımayan ama Dünyaya ait olduklarını sanan güçlerdir, sizler göremesenizde onlar sizi görür sohbet eder, yemek yer, kendi odasında yaşar, kısaca sizin evinizde bir hayat sürer, bunların sizinle temasa geçmesi zordur yada sizden kaynaklı bir iletişimle farkında olmadan bu varlıklarla temasa geçersiniz fakat sonuçları genellikle iyi olmaz, yada oldukça başarılı bir hayata kapı açabilirsiniz, bu varlığın karakterine göre değişir.

Kısaca kısa bilgilerle paylaşmaya çalıştım, her hangi sorunuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz.

x

Tarih: 10 01 2013
Üst kategori: LCD - plazma önerileri
Alt kategori:

'Büyü yapma yöntemleri ve yardım alınan güçler' hakkında sorular, açıklamalar

 1. deniz istanbul dedi ki:

  Merhaba yazdigin konu dikkatimi cekti buyuculerin yaptigi buyuler nasil bu konuda bilgi verebilirmisin yani kukla vs gibi ne cesit buyuler yapiyolar ve nasıl yapiliyor? Turkce kaynaklar pek bir bilgiye sahip degil sanirim

 2. andy1 dedi ki:

  Selam Deniz, ismim Ahmet Ozkan diğer Arkadaşlarımla karışmasın diye belirtmek isterim.
  Büyücülük, Cinler, Sihir, bu kavramlar tüm Dünyada bilinen ve inanılan hatta artık Amerikada Universitelerde tez konusu olarak dahi ciddi bilimsel incelemerin yapıldığı bir bilim dalına dönüştü.

  Bunun en büyük kaynakları ise İskandinav Ülkeleridir, halen İskandinav toplumları bahar mevsimini kutlar sebebi ise onlara göre doğa bir kadındır yani yaratıcı ve eski İskandinav toplumlarında Kadının yeri her zaman Erkeklere göre çok daha hatta kesin lider konumundaydı. Cadılık kavramı ise halen devam eder.

  Buyu yapmak biraz detaylı konudur, ve gerçek manada bilgiyi gerektirir. Buyu konusu İslamda inanılmaz bir yer tutar fakat İslam alimleri bunları yasaklamıştır yani Halkla paylaşışlmasını kesinlikle yasaklamışlardır. Bugun İsrail gercek manada Devlet tarafından Buyu veya Kabala İlmi desteklenir bu Devlet tarafından cok ciddi şekildede kabul edilen bir guctur.

  İslmada ise Havas ilmi diye gicer ve içinde inanılmaz sırları barındırın çok derin bir konudur.

  Buyu yapmak i.in belli eski cumleler gerekir buna eski toplum dilleri denmek daha doğru, hem arapcayı hemde ibraniceyi barındırır. Buyu veya sihir yada bedensiz varlıklarla iletişime geçmek için kullanılır.

  İslamda genelde buyu cinler vasıtası ile yapılıyor, buyu yapan yapan İnsan aslında kendi hayatınıda inanılmaz ciddi şekilde riske atar ve Ailesinin tüm geleceğide yaptığı işlere bapğımlıdır, bazı Cin Aileleri vardır bunlar gerçekten inanılmaz tehlikeli ve kinci bir kavmin devamı olabilir. Buyu yapanların %99 mutlaka ama mutlaka cok ağır bedeller ödemişlerdir ve ödemeyede devam ediyorlar.

  Buyu her turlu yapılabilir, kişiye ait eşya veya resim yada her hangi birşey üzerinden olabilir, veya oturduğu yere gidil,ir veya tanıdık birileri ile ev içine belli eşyalar bunlar genelde muska tabir edilen, bir takım şifreli yazılardır.
  Cinlere Türk İnsanımız fazla ilgi duyuyor şunu söylemek isterim, ciddi olarak bir ara uğraştım ve bilgisiz İnsanların Cinlerle irtibata girmeleri inanılmazın ötesinde riskler taşır.

  Cinleri bazı Cahiller konuşurlar yazarlar anlatırlar, bunlar genelde hiç Cinlerle karşılaşmamış İnsanlardır oysaki Cinlerin bizlerden hiç bir farkı yok, evleri işleri olan, kimisi Dindar kimisiz, Dinsiz kimisi hırtıstıyan kısaca aynen İnsanşlar gibi hayatlarına devam ederler.

  Virde bedensiz varlık denilen ki bunlar gerçek Halk dilinde karabasan tabir edilen varlıklardır, en tehlikeli olanlarda bunlardır fakat İnsanlarla temasları cinler kadar değildir fakat bir İnsanla temasa gectiklerinde artık o İnsan için yapacak hiç birşey yoktur, Tın bunlara şizofren, veya Akıl hastası veya Halusuasyonlar gören Beyin hastalığına sahip kişiler olarak tanımlarlar.

  Yardımcı oldummu bilemiyorum.