3D HD, SMI 3D güncel yaşam gözlüğünü satışa çıkardı

Türkiyede bu haberi ilk defa siz sitemi takip edenler öğreneceksiniz, hazır olun ve şaşırmayın !

SMI diğer adıyla SensoMotoric Alman teknoloji firması yeniliklerine devam ediyor, yeni çıkardığı 3D göz takip sistemleri inanılmaz özelliklere sahip, bir binanın tüm hataltını 3D olarak görebilme şansını yakalıyorsunuz, hatta çevrenizde ne varsa, bir İnsanda olabilir, bir Hayvanda tamamen ona odaklanıp 3D gerçek görünümü ile her detayını izleyebiliyorsunuz.

hipp_01Resimde görüldüğü gibi her hangi bir nesneyi tam hd detayları ile kusursuz inceleyebiliyorsunuz !

Bu teknolojinin en güzel tarafı ise artık, kitaplarınızı dahi en üst kalitede ve en ufak göz yorgunluğuna maruz kalmadan okuyabileceksiniz.

sc001Screenshot_1

Screenshot_3

Nerdeyse her alan için üretilmiş gerçek hd kalitesini gözlerinize yansıtan bu teknolojiyi, yakında Türkiye’de sokaklardada göreceksiniz !

Bir şaka vardı aklım geldi, çok özür dileyerek yazıyorum, lütfen kızmamanızı rica ediyorum o cümleyi herkes bilir aslında ”Çıplakta gösteriyormu” !!!

Bir çok İnsanı rahatsız edebilir, bu teknoloji art niyetli olmasada Güvenlik güçleri için 3D gözlükler üzerinde çalışmalar devam ediyor, yani 2 sene sonra çıplak değil ama belli kimyasal ve kıyafetlerdeki dokularıda absorve eden özel chip teknolojisi üzerindeki çalışmalar son aşamasına geldi !

Andy Swezniak

 

 

Tarih: 06 02 2013

'3D HD, SMI 3D güncel yaşam gözlüğünü satışa çıkardı' hakkında sorular, açıklamalar

 1. memo dedi ki:

  Ürünün sitesini inceledim ürün sizin bahsettiğiniz gibi değil. Daha çok analiz amaçlı bi ürüne benziyor. Mağazaya girerken size takıcaklar!! sonrada nereye baktın diye analiz edicekler. Bunun gibi çeşitli şeyler yapıcak galiba.
  ” Nerdeyse her alan için üretilmiş gerçek hd kalitesini gözlerinize yansıtan bu teknolojiyi, yakında Türkiye’de sokaklardada göreceksiniz ! ” demişsiniz.
  Ne yani gözlerimiz full hd görmüyormu da bu gözlükmü yapıcak bunu ?
  Bence ürünün ne olduğunu tam anlamamışssınız.

 2. andy1 dedi ki:

  Denediniz mi? Gözlerinizin bahsettiğiniz detaylarda olduğundan emin olmanız imkansız, bunu öğrenemek için göz Doktoruna gitmelisiniz.

  İnsan gözü her rengi algılayamaz, bunu en azından bilmeniz gerekir. Tavsiyem kullanmadığınız ürünler için yorum yapmayın.