Uydunet,ucuz İnternet satışı başladı.

Bugünlerde Türkiye’de değişim yaşanıyor, Digital Platformda Devletin hem Teledünya hemde Devlet kanalları teknolojik atağa geçtiler, TRT iki yeni HD kanalını yayına sokarken, Teledünyanın karşılığı, Dünyanın en fazla izlenen kanallarını Teledünya abonelerine vermeye başladılar.

Uydu net ise, 3 mbit sınırsız interneti 49 lira olarak satmaya başladı, 5 mbit sınırsız ise 69 lira, 10 mbit sınırsız 99 lira oldu, bu paketlerde kesinlikle kısıtlama yada kota engeli yok, uydunet asıl atağını ise Eylül ayında yapmayı planlıyor, İnternet hızlarında fiyatlar dahada düşme ihtimali görünüyor.

İşin gerçeği ise 1 mbit uydunet paketi alanlar dahi download hızlarında TTNET’ten çok daha hızlı download erişimlerine sahipler, uydunet 1mbit kullanıcıları elbetteki bu işten hayli memnunlar, uydunet olan bölgelerde ise taplepler her geçen gün çoğalmaya devam ediyor.

Ttnet tuaf uygulaması ile zaten elindeki abonelerini kaybetmeye çoktan başladı, Ttnet rakibinin 3 mbit sınırsız tarifesini 49 liraya satarken, kendisnin 1 mbit sözde adil kullanım paketini ama özünde 1mbit hızı 59 liraya satması daha doğrusu ısrar etmesini anlamak imkansız.

Uydunet kendi lehine dönen bu durumdan fazlasi ile memnun, bir çok Ttnet abonesi çoktan Uydunet 3 mbit ve 5 mbitlik paketlerine geçmiş durumdalar.

Yapılan araştırmaya göre ise Eylülde asıl durum ortaya çıkacak, şuan nerdeyse %20 kitle Ttnet sözleşmelerinin süresinin bitmesini bekliyorlar, uydunet bu kadar yoğun talep altından kalkabilirmi bilemiyoruz, bidliğimiz şey ise uydunet adsl siparişlerini çoktan vermiş durumda.

Tarih: 24 05 2012
Üst kategori: Şirket haberleri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.