Türk Sat- Uydu Net’ten Engellilere saygısızlık,umursamazlık

TTNET ve Diğer firmaların tüm Engelli tarifeleri sadece para tuzağı, lafta Engelli tarifesi sadece sadaka niyetine kotalı İnterneti satmaktan ibaret, SüperOnline yani Turkcell ise Engellilerle tam alay eden tarifelerini birde abartıyla, Engelsiz hayat diye göstermelik tarifeden ibaret SüperOnline tarifelerinde Engelli fiyatları normal paketlerden bile pahalı durumda.

TTNET engelli tarifesi ise her zamanki TTNET zihniyeti, 3 mbit sınırlı İnterneti Engellilere hizmet gören tuaf bir firma, üstelikte 40 liranın üzerine satarak, lafta Engelli tarifesi var.

ASıl umursamazlık ve Devletin Engellileri nasıl gördüğünün ispatı çok daha düşündürücü, Devletin kurumu Uydunet tarifelerinde Engellilere tarife yok, UYDUnet her halde Engellileri zeka özürlü olarak görmesinden kaynaklı bir sorun, malum Devlet yöneticileri asıl ihtiyacı olanlarıda asla görmemekte direnirler.

Türkiyede Engelliler gerçek manada , İnsan yerine koyulmuyorlar, Engelli demek sadaka isteyen zavallı varlıklar manasına geliyor, ama iş parayada gelince Engellileride kullanmaktan asla geri kalmıyorlar.

UYDUnet yönetiminin ayıbıdır, Devletin utanması gereken bir umursamazlıktır.

Belki birileri görür, diğer firmalara bakar, UYDUNET’te sadaka manasında 3 mbit sınırlı İnterneti Engelli Vatandaşlara satmaya kalkar, Devlet Engellilere sahip çıkmalı en azından diğer firmalara Engelli İnsanları para kölesi yapmamalıdır.

Avrupa ve Dünyada, Engellilere kotalı İnternet satan firma bulamassınız !

Kota vardır fakat Engellilere normal Vatandaşların satın aldığı paketleride İndirimli satarlar, Türkiyede ise Engellilere tamamen saygısızlık ve umursamazlıkla, kotalı paketler dışında satış yok, Engelliyseniz aynen çalışan İnsanlar gibi fahiş fiyatlara satılan sınırsız paketleri alabilirsiniz.

Dvelet Engelli Vatandaşlarını diğer firmların Kölesi yapmaktan ve Engelli İnsanları umuramayan firmalara biran önce dur derler, sadece bir hayal yinede yazmak istedim.

Tarih: 05 12 2012
Üst kategori: Şikayet - Eleştiri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.