Uydu net,Devletin umursamaz firması.Hizmet değil eziyet.

Türksat,Kablo tv ve Teledünya, Devletin normalde şuanda tarışmasız en fazla para kazanan kurumları olması gerekirken malesef Vatandaş bu firmlardan korkar hale geldiler.

Uydunet inanılmazın ötesinde müşteri hizmetlerine sahip bir kurum, hatta telefonda azarlayan memura hiç şaşırmayın, tipik Devlet anlayışı ben Devlet memuruyum her hakka sahibim zihniyeti telefondaki müşteri hizmetlşerine dahi yansımış durumda.

Avrupada Dünyada bu tür Devlet anlayışına sahip tek bir Ülke bulamazssınız, Türkiye ve üçüncü Dünya Ülkeleri ile beraber aynı anlayışa sahip, denetim yok memur çok, iş yapan sürünür çalışmayan memur keyif yapar maaş alır, Vatandaşı azarlar.

Ttnet kullanıcısıyım ve Engelli bir Vatandaş olarak inanın bu Ülkede yaşadığıma pişmanım.Böyle sorumsuzluk dolu Devlet kurumları olamaz, hizmet yok sadece zam ve işkence var.

Uyduneti aradım Ttnet’ten sözde kurtulmak için ve Müşteri hizmetlerindeki Kadın  memura soruyorum bilgisi yok 10 mbit sınırsız paket 24 ay mecburi abonelik var diyor, bu sefer ısrar edince isterseniz modemi ve kurulum ücretini ödeyip abonelik imzalamassınız deniyor, konuşma uzadıkça uzuyor, ve Müşteri hzimetlerindeki Hanım efendi Babasının mağazasında çalışır gibi azarlamayıda görevi sanıyor.

Çalışanlara sesleniyorum, sizler bu kurumu böyle saygsızlık seviyesi ile temsil ederseniz yarın bu firmlar iflasın eşiğine geldiğinde ve işten çıkarmalar başladığında, sakın sokaklara dökülüp hak istemeyin.

Hak isteme hakkınız yok, kendi yaptıklartınızın bedelini ödeyeceksiniz ve inanın Vatandaşları öyle hale getirdinizki bu kurumlarda işten çıkarılanlar sokaklara döküldüğünde, Vatandaşların yanıtını şimdiden söylüyorum ”Bizde hakkımızı paramızın karşılığını istedik, sizlere az bile” diyeceklerdir.

Çunki Vatandaşları sizler sayenizde Devlet kurumlarından nefret edilecek hale getiren siz çalışanlarsınız, bugün maaş alıp yan gelip yatarken yarın firma küçüldükçe işten çıkarmalarada hazırlayın kendinizi.

Devlete sesleniyorum, bu iş yapmayan Devlet kurumlarını Babalarının çiftliği sanan çalışanları değil öncelikle binlerce maaş alıp yan gelip yatan firmlarını denetlemeyen, Genel müdürleri bu firmalardan kovun yazık, Vatandaşın vergileri ile Vatandaşı umursamayan zihniyetler batmaya mahkumdur.

x

Engelli saygısızlığı ise Devletin en büyük hüzmeti olmuş, Engelliye kotasız tarife yok, Engelli eve mahkum çalışıp para kazandığı için kotasız paketler normal prosedüre tabi, haksızlık etmeyelim Uydunet 1 mbit kotasız paket ki bunun adı rezilliktir, 1 mbit kotasız diyen zihniyeti anlamak imkansız.1 mbit utanmasalar kotada uygulayacaklar.

Sayın Başbakanımız konuşuyor, Engellilere hizmet diye, Başbakaınımız darılmasın ama Kurumların başındaki Genel müdürleri gibi yönettiği Ülkeden habersiz.Hiçmi İnternetten şikayet takip etmez, Başbakan vakti yoksa ALLKAH c.c ismini ağzından düşürmeyenler, ALLAH için şikayetlere baksınlar hangi krum için şikayet var ise araştırsınlar, inanın en basit işlemdir, biraz denetleme olsa kimse Devlet kurumlarını Babalarının malı gibi suistimal edip yan gelip yatamaz.

Engellilere yapılan Türkiye ciddi bir zulum var.

Gökhan Malkoç

 

Tarih: 07 05 2013
Üst kategori: Şikayet - Eleştiri, Şirket haberleri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.