Ucuz İnternet 10 Mbit 99 Lira Uydunet kampanya-kotasız sabit hız

Screenshot_1http://www.kablonet.com.tr/int-uydunet-tarifeleri

Son dönemlerde İnsanlar Ttnetten o kadar bıktılarki, diğer firmaların fiyatlarına kurtarıcı gözüyle bakıyorlar.

Düşünün Ttnet 8 mbit fakat özünde 3 mbit İnternet 63 Lira, her ay 3 mbite 63 lira ödüyorsunuz, ben 8 mbit aldatmacasına inanmıyorum bugün normal İnternet kullanıcı için 50 mbit kota en fazla 4 gün sürecektir kaldıki Ttnet 8 mbit hız artırımınıda yapamıyor, son ayda herkes malesefki 5 mbitlerde hız alabildiler fakat ödenen para 63 lira !

Uydunet 10 mbit sınırsız kotasız tarifesi tam anlamıyla bir fırsat, İnternet üzerinden işi olanlar için bu fırsat dahada cazip hale geliyor, sebebi ise uydunetin hızlarda düşme olmayacağını net olarak belirtmesidir.

99 lira pahalı diyenlere diğer fırsat aslında çok daha cazip ve avantajlı 5 mbit sınırsız kotasız sabit hızlardaki internetin fiyatı 69 lira, Ttnet’in 3 mbite hızın bedeli ise 63 lira, aradaki fark 2 mbit ve sınırsız kotasız 7 lirayı sanıyorum kimse düşünmeyecektir, 5 mbit hız şuan dahada avantajlı hale geliyor.

Çevremde o kadar fazla İnsan uydunet’e geçmeye başladıki bende bunu yazmak istedim, uzun zamandırda erteliyordum sebebi acaba Uydunet bu hızları verebilirmi veya problem yaşanıyormu diye araştırıyordum, Uydunet kullanıcılarından aldığım tepkiler ise oldukça memnun edici seviyelerde.

Pahalı İnternetten şikayeti olanlar için oldukça sıcak fırsatları mevcut, birde Uydunet avantajı Devlete ait firma olması ve zam yapan nadir firmaların en başında gelmesi bile fiyatların cazibesini artırıyor.

Geçte olsa, Yüksek hız ucuz İnternet isteyenlere sımsıcak fırsat2ı kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

Tarih: 06 02 2013
Üst kategori: Kampanyalar, Şirket haberleri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.