Türkiyede Firmalar (Teknoloji) ürün satmamaya başladı! Karaborsacılar Ekonomiye savaş açtı!

x

Geçen sene bahsettiğim korkutucu senaryolar artık tüm gerçekliği ile yaşanıyor, sitemizde nerdeyse söylediğimiz her şey %100 doğrulukla gerçekleşiyor!

2011 sonunda Euro ve Dolar için Euro 3000 lirayı aşacaktır, Dolar 3 bin lira seviyelerini bulacaktır demiştim, o zmanlar bana sen hayal görüyorsun demişlerdi hayır hayal görmüyordum.

Distribütörlerin bıktığını yazmıştım, Türkiye antlaşmaları olmasa Türkiyeye ürün dahi girmek istemediklerini belirtmiştim, şimdi bu söylediklerimide görüyorsunuz yaşıyorsunuz, 2011 senesinde uyardım herkesi şimdi İnsanlar görünce bazı şeyleri anlayabiliyorlar illaki canları yanacak yoksa özür diliyorum ama Türkiye hiç bir şeyi görmüyor.

Uyarıyorum bunuda not alın, Distribütörler Panasonic, Sharp, Samsung, Lg ve diğerleri artık bıktılar Türkiye cümlesi ürün cümlesini kullanmayacak hale geldiler. Türkiyeye üst serileri panellerini girmiyorlar girmeyeceklerde ve ürün sayılarıda dahada artacak, sadece belli serileri girecekler onlarıda girmezler fakat Distiribütörlük ve Marka ismi oldukları için mecburen giriyorlar.

Gelelim sebeblerine, Dünya devleri Trilyon dolarlık yatımları olan bu Dev üreticiler çok acı ama Türkiyede ne olduğu belirsiz firmların eline düşüyor, firmaları Dev Üreticileri imalı olarak tehdite edebiliyorlar ve ürünleri satmıyorlar, çok kısıtlı serileri girip devamlı bir fiyat yükseltme oyunlarına devam ediyorlar.

Devlet eğer bu firmlara müdahale etmesse ve Distribütörlerin hakları korunmassa 2014 senesinde Distribütörlerin sadece servisleri kalacak Türkiyede, amacta bir takım kişilerce bunu sağlamak çunki Distribütörlerin firmlara taviz vermiyorlar, Dünyada belirledikleri ortak fiyat kararlarından asla vaz geçmiyorlar bu sebeblede fiyatlar Türkiyede devamlı birileri tarafından planlı ve çok büyük sermayeli olarak uygulanıyor,bir yerde diyorki bu firmalara Distribütör bizi besle yoksa seni sileriz, Distribütörde cevabını net olarak verdi Türkiyeye artık seri girmiyorum!

Nemi olacak şuan için Karaborsacı ve kara paracılar inanılmaz mutlular, rakipsiz kaldılar artık Türkiye piyasaları tamamen ellerinde bakın size net isptaınıda veriyorum.

2012 senesinde dahi bulunamayan Panasonic Plazma serileri birden bire tüm firmalarda satışa çıktılar ve teşhir ürünü altında satılıyorlar, 2011 serisi VT30 şimdi piyasalarda ve döenminde ki fiyatından en az 1000-2000 lira daha pahalı, peki ama bu cihalar kimlerin depolarındayıdı?

Distribütörler kapı dışarı edildi, Kara paracıların ürünleri piyasalara girdi ve Trilyonların üzerinde satış yapanlar var asla abartmıyorum, 6-7 trilyonluk satışlar yapan firmalar var Distribütörler dahi o paraları kazanamadılar televizyon satışlarından ama bir takım İnsanlar hemde minicik Dükkanlarda görseniz Adamlara acırsınız ama bu kişilerin arkasında trilyon liralar dönüyor.

Biz yazdık, Ölüm tehditleri aldık, firmlar ise ortalıkta ürün satmaya bizler gibileri Mafya teknikleri ile susturmya çalışıyorlar.

Herşeyin özeti listede görülüyor. Avrupada bu krili oyunlar çok iyi biliniyor. Buyrun listeyi inceleyin.

Under ground Economy raporudur, Kara para gerçeğini yayınlıyor, bizleri tehdit ediyorsunuzda Avrupada bunlar veriliyor Türk İnsanı okumaya meraklı değil okusa zaten sorun çözülecek hemde 3 ay içinde çözülür.

 

Underground-Economy-2011

Tarih: 17 09 2013
Üst kategori: LCD - plazma önerileri, Şikayet - Eleştiri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.