Türk Polisi Avrupanın en merhametli Devlet gücü seçildi, okuyun şaşıracaksınız!

images images (1) images (2)

Türkiye kendi Polisini sevmesede Avrupanın özellikle Avrupa Vatandaşlarının en sevdiği ve kendi Ülkelerinde olması gereken güvenlik gücü olarak seçildi, Avrupa Vatandaşları kendi Ülkelerindede Türk Polisinin uygulamalarını istiyor !

Buna sebeb olarak Avrupada Polisin kullandığı inanılmaz ötesi şiddet ve işkence yer alıyor, yanlış okumadınız Avrupanın gelişmiş Ülkelerinde şuan en büyük ve korkutan sorun Avrupada Polisin uyguladığı işkence yönetemleri en fazla şikayet ise polisin uyguladığı kaba kuvvet, Avrupada bugün yerel karakollarda en fazla görülen sorun orantısız dayak ve güç kullanımı ve ölüme varan çok ciddi yaralanmalar !

Almanya ve İngilterede Polisin orantısız güc kullanımı inanılmaz boyutlara geldi, Belçikada ise resmi olarak işkence artık çok normal sayılıyor, Polis sizi evnizden alıp karakola götürmeden her türlü şiddeti üzerinizde uygulayabiliyor hatta bu durum karakollarda çok alışmış normal karşılanıyor.

Almanya gösterilerde öldürülen genç ve beyin travması geçiren 11 kişi halen hastanelerde tutuluyor, İngiliterede aynı durum söz konusu orantısız Polis şiddeti Avrupada giderek yükseliyor ve bugün Türkiyedeki gösterileri kınayan Avrupa parlementerleri artık konuşamıyor çunki karşılarına Türk Polisinin uyguladığı şiddetten uzak görüntü sunuluyor, oysaki Türk Polisini eleştiren ünlü Avrupanın İnsan hakları sözcüleri şimdi İngilterede ve Almanyada Polis tarafından bilerek öldürülen Gençlerin hesabını veremiyorlar, Rusyada ise durum çok daha vahim Polis yoldan sizi zevk için alabilir ve suçlayabilir, Avruplaı Devletler artık Polislerine bu yetkileri verdiler.

İçkiye karşı Avrupanın aldığı önlemler ise inanın şeriat Ülkelerinde dahi göremessiniz, artık Avrupada sokak arasında içki içmek suç ve hapis cezaları getirildi, eş cinsellik suç ve çok ciddi cezlar getirildi hatta son gösterilerde savunanlar inanılmaz Polis şiddeti ile karşılaştılar !

Diğer yenilik ise Avrupada artık hiç bir Dine küfür edemesiniz hapis cezaları ve çok ciddi tazminat içeren yasalar kabul edildi !

Türkiye ise bu konuda Avrupalıların özeledikleri eski özgürlükler Ülkesi olarak görülmeye başlandı, Türk Polisine güven oylaması ise %97 ile sonuçlandı, kendi Polislerine verdikleri güven oylaması ise %8 lerin üzerine çıkamadı !

Andy Swezniak

Tarih: 02 07 2013
Üst kategori: Haber - Aktüalite
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.