Türk dizileri Halkı Aptal yerine koyuyor

Son donemlerde cekilen dizilere bakarsak Halkı aptal yerine koymak ve siz aptasınız dercesine senaryolarda diretmenin manasını çözmek gercekten zor.

Devlet artık dizilere ciddi bir sansürü getirmek zorunda çok geç kalındı ve Devlet görmemekte israr ediyor, Avrupada bu tür dizileri bulmaniz icin parali kanallarda olmanız gerekir, Türkiyede ise tam tersi Halka açik kanallarda ne tür Ahlaksızlık varsa, Ensest iliskiye kadar bulmanız mümkün Devletin denetmenleri ne yapıyorlar acaba ?

Şiddetin ve tuaf sahenlerin olmadıgı bir tane Türk dizisi gösteremessiniz, komedi dizileri haric ki bazı komedi dizileri tutmayıncada, yonetmenler bu dizilerede şiddet sahnelerini hemen ekliyorlar halkı aptal yerine koymanın başka bir göstergesi.

Dizileri bırakın haber kanallarıda aynı, sözde Türkiyenin buyuk kanallarından Samanyolu haberde bir jenerik ve spiker Başbakanlık bahçesinde 3 el ateş edildi diyor, hangi mantığın verdigi ilhamsa, habere 3 elde silah sesi ekliyor, Samanyolu gibi bir tv firması bu tür kalitesiz ve ucuz haber yapmaktan utanmalıdır, rating uğruna ucuz haber yapmak kanalın itibarını yerle bir ediyor, yazık !

Devletimiz bir an önce hiç ihmal etmeden, dizilere ciddi bir yaptırım koymalıdır, şiddet, dayak, cinayet, tecavüz dizilerinden artık, cocuklar ruh hastası oldular, tvler para kazanacak diye, Devletin Çocukları suistimal eden bu kanallara umursamaz kalmasi Türkiye adına utanctır !

Türkiyeyi bırakın, Avrupa Ülkeleri dahi artik Türk dizilerinden ciddi şekilde rahatsizlar, Türkiye olarak diziler para kazanacak diye, Türkiye itibarını ayaklar altında çiğnemek kimsenin hakkı olamaz !

Sayın Başbakanımız bu şiddete ve tecavüze dur deyin artık !

Tarih: 09 11 2012
Üst kategori: Haber - Aktüalite, Şikayet - Eleştiri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.