Türk Dizileri, Alman Polisini seferber etti,Türk çocukları gözlem altında !

x

Türk dizileri öyle hale geldiki, inanın seyretmek için, Dünyadan bir haber yaşamanız ve a sosyal kişilik olmanız lazım, kimse kusura bakmasın İnsanlar artık cehaletin ötesindeler, kitap okumuyor, gazate okumuyor, dizilerde olan herşeyi gerçek sanan süper cahil bir kitle var !

Bunu çevremde görüyorum malesef, örnek verirsem meşhur diziyi izleyen Osmanlıyı dizilerdeki gibi sanıyor, ve onlar konuştukça utanmamak elde değil cehaletin ötesindeler, asla abartsız 1 senelik okul öğrencisi dah bu 10-70 yaşa arası İnsanlardan çok daha zekiler, düşünün birde bu İnsanlar çocuklarına nasıl Aile ve Hayat kavramını öğretecekler, düşünce inanın Türkiye tam uçurumun eşiğine hızla koşuyor !

Dizi yapımcıları memnunlar, birde övünüyorlar dizileri Avrupada izleniyormuş!

Birde işin en iğrenç tarafı farkı, Dizi yapımcıları Türkiyeyi karalamak için gerçek manada sıraya girmişler, Türk İnsanını nasıl daha Barbar ve sapık gösterebilirim yarışındalar !

Türk dizilerinde Türk imajına bakın, tacevüz, kadına dayak, çığlıklar, şiddetin en kanlısı, İnsan yakmalar, küçük kız çocuğuna tecavüz, sübyancılık, Aile içi seks ilişkileri, kan silah, malesef Avrupaya sunulan Türk imajının gerçek ve net hali budur !

Paraya doymayan bu yönetmenler ise umursumazlık içinde dizilerinden kazandıkları yüzbinlerce doların keyfini yaşıyorlar, Türk imajıymış, Türkiye imiş umurlarında bile değil sadece amaç para.

Okuyanlar kızabilirler, ama kızmak yerine utanmaları gerek Türkiyeyi rezil ettikleri için !

Almanyada artık iş çığrından çıktı, Aile polisleri özellikle Türk çocuklarını ciddi koruma altına almaya başladılar, hatta Polis Öğretmenler vasıtasıyla öğrencilerin Ruh hallerini sorguluyorlar, malesef Türk çocukları dizilerdeki karakterleri gerçek hayatlarına yansıtmaya başladılar, diziler Almanyada yasaklanıyor tek sebebi Irkçılık ve şiddet !

Kimse darılmasın, Türk Ailelerinde Aile içi seks dahi Avrupada sorgulanmaya başladı, malum diziden sonra, yaşlı bir Adamın küçük kız çocuğuna tecavüzü olay oldu, yani bazı Yönetmenler Türkiyeye en acımasız Barbar kimliğini Avrıupaya sunmaya devam ediyor !

En üzücü durum ise Türkiyede Hükümetin bu durumu izlemesi, Aile Bakanlığı acaba ne seyrediyor yada yönettikleri Ülkeden haberleri varmı?

Türk Hükümetinin haberi olmadığı kesin, Alman Hükümeti ve Aile polisi ise Türkiye Hükümetinden çok daha duyarlı ve Gençleri, çocukları Türkiyedeki şiddetten korumaya kararlılar, dizilerin %99 malesefki sırf şiddet ve kan içerikli !

Yönetmenler ne zaman paraya doyarsa, yada Türk Hükümeti dur diyene kadar şiddetin en iğrenç halini hemde Gençlerin izlediği saatlerde beyin yıkamaya kanla devam edecekler !

Tarih: 16 12 2012
Üst kategori: Haber - Aktüalite, Şikayet - Eleştiri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.