Türbanlı kızlar bu yazıyı okuyun,üzülebilirsiniz !!!

Ülkemizde malesefki bir kesim varki mide bulandırıyor, bunlar toplumun rezil simgeleridir.

Türkiyede o kadar çok Ahlak ve Namussuzluğu teşvik eden sitelerin sayısı gittikçe artıyor, kapalı bir kızın resmini habersiz çekip paylaşmak bu İnsanlıktan nasibini almamış mahlukatlar için normal olağan şeyler.

Kapalı kızlarımıza ALLAH c.c adıyla diyorumki lütfen, İnternette resimlerinizi paylaşmayın, size masum gelen o resim sapıklar için cinsel obje manasını taşıyor, facebook ve twitter gibi sitelerde resimlerinize ulaşmak kopyalamak çoğaltmak çok kolay, unutmayın bu sitelerde resimleriniz kolaylıkla çalınabiliyor.

Bu sitelerde olaylar hiçte sandığınız gibi değil, o resimleri nefsine yenik düşüp kopyalayanlara sesleniyorum, işin gerçek maksadını ve amacını bilmeden bu Ahlaksızlara hizmet ediyorsunuz, bu resimler Yurt dışında en kutsal saydığımız isimler üzerine açılan sitelerden, iğrenç paylaşımlar yapılıyor, Dinimize küfredenlere hizmet ediyorsunuz farkında olmadan.

Müslüman Kardeşlerim,

Bu resim paylaşmını ne olur yapmayın, resimlerinizi silin, Akrabalarınız çok meraklıysa msnden resimlerinizi paylaşın, ama Dünyaya açık paylaşıma açık resimleriniz sizin haberiniz olmadan çalınıyor, vebalide sizindir unutmayın.

Resimlerinizle sapıklara ziyafet sunuyorsunuz farkında değilsiniz, sapık cümlem dahi çok hafif karlıyor, bunlar gerçek manada sapıklardır, kız kardeşlerinin,resimlerini dahi paylaşan aşağılık mahlukatlardır, en yakınlarına bunu düşünen bu aşağılık mahlukatlara dikkat edin.

 

Msnde konuşan kızlar, darılmayın ama saf değil aptalsınız !!!

Msnde kamera görüşmeleriniz size göre masum olabilir, ama o görüntülerinizin kaydedildiğinide unutmayın, msnde kamera açtığınız andan itibaren sizi video kayıdına alanlara dikkat edin, bunu anlayamazsınız, korsan programlarla sizin haberiniz olmadan videolarınızı kayıt ediyorlar resimlerinizi alıyorlar, dikkat edin.

Bu yazımı paylaşın, Arkadaşlarınızı uyarın, yolda resminizi çeken birini gördüğünüzde yada hissettiğinizde muhatap olmayın, hemen polisi arayın ve bulunduğunuz yerin adresini verin, polisimiz en fazla 5 dakika içinde yanınızda olacaktır, bu sapıkları polisimiz ilgilenecektir, susmayın korkmayın.

Erkek olduğum halde bir çok Ahlaksızı şikayet ettim, Polis geldiğinde telefonlarına baktıklarında şaşırmaktan yüzleri kızarıyor, bu Ahlaksız Mahlukatlara taviz vermeyin.

Bu İnsan olarak, Müslüman olarak hepimizin vazifesidir, Arkadaşlarınızı bilgilendirin.

Saygılarımla

Gökhan Malkoc

Tarih: 04 06 2012
Üst kategori: Haber - Aktüalite, Şikayet - Eleştiri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.