Ttnet,Kaçak Adsl kullananlar artık Vatandaşı dayakla tehdit ediyor

Ttnet  Türkiye’de en fazla şikayet alan firma olsada, işin altında yatan gerçekler ise çok farklı nerdeyse 6 Miyon İnternet abonesi varken, 4 Milyona varan kacak adsl kullanan ve satanlar var, bir yerde Ttnet sırtından para kazanan firma ürününü kendi malı gibi satanlara derhal müdahale edilmelidir.

Bugün Türkiyenin en büyük formunda konu açıldı, kacak adsl kullanımını proteso etmek amaçlı, konuyu açam Arkadaşımız net olarak tehdit ve dayakla gözü korkutularak bir daha böyle konular açmamasınıda net olarak ifade ettiler.

Forum yöneticisi ise bu konuyu silerek bu İnsanlara destek olurcasına konuyu kaldırdı, oysaki Türkiye’de yaşayan her İnsan Ülkesinin zararına olan konulara sahip çıkmalıdır.

TTNET bu konuya artık dur demelidir, gerekirse bu forumda tehdit edenlerin ip’lerinden fiziksel adreslerine ulaşmalıdır.

Şikayet edebilirsiniz, küfürüde anlarım anlık birşeydir, sonradan üzülürsünüz bu farklı birşey, fakat belirli kişilerin aynı konu açılmasındaki öfkeleri ve ısrarcı kacak adsl teşvikleri bam başka birşey.

Temiz bir Türkiye istiyoruz, herkes Hakkını gönlünce yasaların uygun gördüğü hallerde tüketsinler istiyoruz.

Ttnet sevmeyebiliriz başka birşey, Ttnet’e sahip çıkmak demek Ttnet savunucusu olduğumuzu göstermez, bugün Ttnet olur yarın Uydunet olur, bu firmlar hepimizin malı, Ülkemizin çalışanlarımızın alın terleri, buna sahip çıkmakta görevimizdir.

Ttnet’i bugün gasp edenler yarın Uydunet, Biri İnternet, SuperOnline, ve diğer firmalarında başına çörekleneceklerdir, taa ki o firmayıda artık iş göremez hale getirene dek bu Kacak adsl kullanımına son verelim.

Ttnet kızıyoruz ama bizlerde Kacak Adsl kullananı görüp görmezden geliyoruz, Kacak Adsl aldığınız kişi oysaki birilerini tahdit edebiliyor ve siz bu İnsanlara izin veriyorsunuz, yarın sizi tehdit etmeyeceklerinin garantisi varmı ?

Sayın Başbakanımız bu k0nuda gereki emirleri Lütfen versin, BTK bu konuya acil müdahale kararı çıkartmalıdır.

Kacak Adsl önlenirse bu Ülkede ne kota olur nede bugün ki fiyatlar, şuna emin olur, kotalı hizmet denen şey kalmaz, belki çok yüksek hızlara günün belli saatlerinde aynen tüm Dünyada uygulandığı gibi adil kullanım olabilir, bu uygulamada zaten yoğun saatler için geçerli, İnternet fiyatı bugün 59 liraysa kacak adsl önlensin 40 liaralara aynı paket düşecektir.

Kaçak adsl engellensin, hızlar kaliteli hale gelsin, 6 milyon İnternet abonesi varsa 20 milyonlara çıkacaktır, bu kacak adsl var oldukça sağlıklı İnternet beklemek haksızlık olur.

8.300 Abonesi olan isim vermiyorum Ülkemizde bir yerde, 20.000 kacak adsl saptanması durumun ne kadar vahim hale geldiğinin göstergesidir !

 

Kacak Adsl Lütfen dur diyelim.

Tarih: 26 06 2012
Üst kategori: Şikayet - Eleştiri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.