TTNET,Hırsıza Hizmet (Kaçak adsl vurgunculuğu)

Türkiye’de Namuslu iseniz, Vergi sizin için Kul hakkıysa, çalmıyorsanız, sizin için en Cehennem olacak tek Ülkedir, yer yüzünde.

TTNET adil kullanım deyip, 8mbit interneti 50 gb ve sonrasında 1 mbit hizmeti ile, namuslu Vatanadaşa diyorki, Hırsız değilsen bana ne, bak hırsız 100 mbit İnterneti 50 liraya kullanıyor, sende çal.

TTNET sözde adil kotası budur, Namuslu Vatandaş parasızlıktan 8 bit 50 gb sonrası çağ dışı utanç hizmete 1 mbite 59 lira ödüyor.

TTNET utanmadan bu parayı Namuslu Vatandaştan her kuruşuna kadarda alıyor.

TTNET oysaki, hırsızdan  hiç birşey almıyor alamıyor, Devletin Vergisini çalan Rezillere sınırsız hizmeti veriyor, Devlet’te bu rezaleti izliyor.

TTNET 5 sene daha bu kacak adsl hırsızları ile ayakta kalabilirse, Dünyada en büyük Şirket olur, şuan 1 mikyon kacak adsl ise bu umursamazlıkla 1 sene içinde 2 milyonlara hatta daha fazla vurguncuyla baş başa kalacağı ise kesin görünüyor.

TTNET aslında İnsanları zorluyor, 8mbit 50 kota 1 mbit İnternet 59 lira olan bir Ülkede siz buna adil kullanım deyipte, 1 milyon kacakcıya sonsuz hizmet veriyorsanız, bunun adı adil kullanım değildir.

Yasalara uyan Vatandaşı soymaktır.

Biz Engelliler olarak ki Utancında belgesidir, Engelli paketlerinde Engeller yaratan firmalara, Engelsiz fiyatlarla ürünler alıyoruz.

Hırsızlar ise bizim Vergilerimizle, sınırsız İnternetin keyfini yaşıyorlar.

 

 

 

Tarih: 21 05 2012
Üst kategori: Şikayet - Eleştiri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.