Ttnet, kacak adsl vurgunculuğu,her ay Vergide milyonlar çöpe gidiyor.

Kacak adsl kullananların sayısı her geçen gün artıyor, ttnet ise öfkesini yasalara uyan Vatandaşlardan çıkarmaya devam ediyor.

Ttnet sözde adil kullanımla 8 mbite kadar internete 50 gb kota ki bu kota günümüz teknolojisinde en fazla 1 haftadır, ce bu sözde adil paketini yasalara uyan vatanda 1 mbit olarak 59 liraya satıyor.

Ttnet sözde adil kotası aslında sadece yasalara uyan Vatandaşlara verilen net cezadır, diğer yanda Ttnet 200-300 liralık paketini alıp satan kacak adsl kullancısı en ufak sıkıntı çekmiyor, yani hırsıza serbest.

Diğer tarafta ise Ttnet kendi çabalarımla bulduğum en az 20 kacak adsl kullancısını İnternetten bulup şikayet ettiğimde, aldığım cevap birşey yapamayız, ulaşmaları imkansızmış.

Ttnet yetkilisinin bu cevabını çürütmekse kolay oldu, kotamı sorgulayın dediğimde anında ne kadar kota kullandığımı söyleyen yetkiliye, kacak adsl kullananların kotalarını bulmanız aslında çok ama çok basit mesele diye sorunca, bu seferde ihbar olması lazım diyor, ihbarı zaten size yapıyorum dediğimde ise, lütfeder gibi, peki araştıralım demesi ile, konuşma bitirildi.

Peki Yasalara uyan Vatandaşın suçu burda hırsızlık yapmamak oluyor, Vergisini veriyor, 1mbit lafta adil kullanıma 59 lira ödüyor.

Diğer yanda kacak adsl kullanansa, Vergi vermeden en yüksek hızlarda tarifeyi en fazla 50 liraya kullanıyor, yani hırsıza adil kullanım yok, Vergi çalmış, Vatandaşların haklarını gasp etmiş, kimsenin umrunda değil.

Aslında Adil kota ismide yanlış olmuş, Yaslara uyan Namuslu Vatandaşa adil kota denmeliydi, Vergi çalmıyorsan sen kahramansın, gerçekten adil bir cümle olurdu.

Özetlersen, Namuslu Vatandaşa adil kota paketi 1 mbit hız 59 lira.

Hırsıza sonsuz hizmet, sonsuz hızlar, bedava !

 

Tarih: 28 05 2012
Üst kategori: Şikayet - Eleştiri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.