TTNET 2013 Yılı ve 3 Mbit hız 63 Lira oldu,Zam rekoru Türkiyede

Gerçekten enteresan bir Ülkedeyiz,

Yıl 2013 olmuş, Kapı komşumuz Bulgaristanda 50 mbit İnternet 65 lira ev telefonuda dahil, sözde gelişen Türkiye Lafta 8 mbit internet özünde 3 mbit hız 63 lira ev telefonu haric, eklerseniz 100 liranın üzerinde her ay İnsanlardan para alınıyor, Milyonlarca Lira kazanan firma ise zamma devam ediyor.

Bu artık gerçek manada Türkiye’nin utancıdır Avrupayı bırakın Dünyada 3 mbit hızın 63 liraya satıldığı Ülkeler Afrikada ve İnternet ağı olmayan eski Rusya fedarsyonu 2-3 Ülke haricinde bulamassınız !

7 Milyon Abonesi olan firma, İnsanları öyle hale getirdiki artık 3 mbit hızı alanlar bile kendilerini şanslı sayıyorlar, 2013 senesi ama halen sorunlu İnternet yapısı büyüyerek devam ediyor.

TTNET aldığı paraların karşılığını verdiğini düşünüyorsa ki düşünüyordur birde zam yapıyor 54 liradan 63 liraya fiyatları çıkarıyor.

Sayın Başbakanımızda Gelişen Türkiye diyor, sanıyorum Gelişme lafını İnternete yorumlarsak süper Zammı yapan tek Ülkeyiz manasında ööylemiş olması gerekli çunki İnternette Avrupanın lideriyiz zam ve yüksek fiyatlarda kötü hizmette her geçen sene dahada gelişiyoruz.

Aslında Hükümete karşı olarak algılamayın !

Şöyle demek lazım Sn.Bahçeli ve Kılıçdaroğluna internet zamlarını sorsanız büyük ihtimal yabancı bir Ülke sanırlar, İnternet Ülkesi yenimi kurulmuş diye sorarlarsa kimse şaşırmasın.

Her halde bunlar daha iyi günlerimiz demek lazım.

images

 

Tarih: 17 01 2013
Üst kategori: Şikayet - Eleştiri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.