Trt HD kanalları Avrupada en fazla izlenen kanallar arasına girdi

images

Trt Hd yayınları Avrupada en fazla izlenen kanallar oldu, nerdeyse her 10 evden 1 tanesinde Trt Hd kanalları izleniyor, Türk Ailelerden bahsetmiyorum bu sizi yanıltmasın tam tersi Türk Aileler izlemiyor, İngiltere Almanya, kuzey Ülkeleri, İspanya, Rusya ve Amerikadanda bir hayli rağbet var !

Trt hd kanallarına rağbet sebebleri özellikle spor karşılaşmaları ve belgesel yayınlar, filmler Çocuk kuşakları, çunki TRT HD kanalları mükemmel bir detayı evlere sunuyor orjinal dilde izlenme seçeneği bunun en büyük etkeni.

Trt Hd yayınlarındaki bu yükseliş en başta yerel kanaları izlenmeyecek hale getirdi dersem abartı sanmayın, HD yayın yapan kanalların nerdeyse tamamı tüm Avrupada ve Türkiyede özel firmaların satış listesinde, TRT ise yayınlarını hiç bir firmanın eline bırakmaması ve sadece kendisi yayınlaması daha doğrusu serbest bırakması izleyici sayısını her geçen gün artırıyor.

Bazı kanallar ise Trt hd yayını yapar hale geldi Trt reklamlarını ücretsiz döndürüyorlar.

Trt tebrik etmek gerekiyor, bir kanalın nasıl en iyi izleyici kitlesine ulaştıracağınında net göstergesi, özel kanallar milyonlarca lirayı dizilere bağlayıp kendi hayallerinde batarken, TRT hiç bir ekstra desteğe ihtiyac olmadan en fazla izlenen kanalların başında yer alıyor, bu gerçek yöneticilik başarısıdır.

Hafta sonları ise TRT HD kananlları Avrupanın tartışmasız en fazla izlenenen kanalları durumuna geliyor, 10 evden 1 tanesi yorumum hafta sonlarında 10 evden 4 tanesi haline geliyor hatta Lüks otellerde, restoranlarda cafelerde, barlarda tek göreceğiniz kanallar Trt hd spor yayınları oluyor.

Tebrikler TRT HD.

Andy Swezniak

Tarih: 20 02 2013
Üst kategori: Haber - Aktüalite, Şirket haberleri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.