The Sessions (Aşk Seansları) mükemmel Film,engellilere özel

x

The Sessions konusu itibari ile gerçek hayattan alınmış bir senary omur ilik felci geçirmiş bir Adamın hikayesi, Mark O’Brien filmdeki kahramanımız makinaya bağlı kalmadan nefes sorunları ile savaşan tamamen işlevsiz bir vucudda sahip, vucud tepkileri yani sinirleri ise gayet normal olan bir Adam.

Herşey cinsellikle alaklı bir aratştırma sonucunda gelen öneri ile başlar sonrasında ise cinsellik ve bilmediği bir çok şeyi denemeye karar verir bunun içinde özel bir terapist ile bağlantıya geçer, devamında ise sizi tam manası ile farklı bir Dünyaya adım attırır.

Filmi izleyince sağlıklı olan herkes bir çok  zenginliği fark edecektir, yaşamak, yürümek, konuşmak, oturmak, nefes almak hepsi inanılmaz bir zenginlik inanılmaz ötesinde sağlıklı İnsanlara verilmiş süper güçler, bu filmde kendinizi yargılayacaksınız sorgulayacaksınız hatta ne kadar korkak ve zavallı olduğunuzu göreceksiniz.

Mutlaka izleyin, filmde biraz çıplaklık söz konusu yinede Aile olarak izlenmesi uygun olmayacaktır ama Ailelerin eşlerin ve hayattan sıkılan korkakların mutlaka izlemesi gereken filmlerden bir tanesidir.

 

 

Tarih: 05 04 2013
Üst kategori: Sinema film eleştiri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.