Teledünya başarısı,digiturk ve Dsmart’ın önüne geçti,hd kanallar her gün ekleniyor.

Teledünya hakkında altı ay önce bir çok defa eleştirdim, hatta Ulaştırma Bakanımıza kadar durumu anlatmaıştım, bu kadar mükemmel alt yapısı olan bir kurumun yeri bu olmamalı diye.

Bugünlere geldiğimizde altı ay önce 118 kanalı olan Teledünya, bugün 137 tane kanal sayısına ulaştı, nerdeyse her gün yeni bir kanal ekleniyor, HD kanalları ise şimdiden 12 adeti geçti, fakat yeni süprizlerede hazır olun !!!

Aldığım bilgiye göre, Discovery hd kanallarıda normal yayın akışları arasına giriyor, Almanya liginden sonra, ya FRansa yada İspanya ligi içinse görüşmeler devam ediyor, kısaca Teledünya ve TRT Digital platformda çıtayı iyice yükseltmiş durumdalar, bundan en karlı çıkacak olansa elbetteki Devletimiz olacaktır, eskiden kör ev atık hale gelen kurumlar yeniden ve yeni yönetici kadroları ile çok iddialılar, hatta Avrupadan dahi gelir bekliyorlar.

TRT HD ve TRT1 yayınları şuan Avrupada en fazla izleyci kitlesine sahipler, sadece Türkler değil yabancı gençler arsında çok fazla ilgi gören iki hd kanal haline geldiler.

Teledünya, bu çıkışı ile rakiplerininde saltanatına son verecek gibi duruyor, duruyor demekte yanlış şimdiden bir çok izleyiciyi Teledünya bünyesine toplamış haldeler.

Türkiye’de bir çok olumlu yenilikler oluyor umarız devamıda gelir.

Teledünya yönetimine başarılarının devamnı diliyoruz.

Tarih: 24 05 2012
Üst kategori: Şirket haberleri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.