Philps Muhteşem Led 23.6 inc X-Line monitörü satışa çıktı.

Philips tamamen kendi tasarımı ve, farklı kontrast, renk değerleri ile geliştirdiği L-Line serisinde çok iddialı, bu monitör işin aslına bakarsak artık göz yorulması yada ekrana odaklanma sorunu olanlar içinse tam bir ilaç kıvamında.

Yazılı belge ile işleri olanların ortak sorunu ekrana bakmaktan oluşan göz yorgunluğu ve dikkatin dağılması çok rahatsız edici durumdur, Philps bu Mönitöründen sanki, kitap, defter, Roman okur gibi, çok doğal ve otomatik kontrast iyileştirmesi ile iş yerlerinde çlışanlar evlerinde çalışanlara, düşünülerek tasarlanmış bir teknoloji başarısı.

Philps’in mavi mentol imajı yani çerçeveden kaynaklı serin ve rahatlatıcı renk teknolojisini evlerinize getiriyor, PDF yazılım yada işlerle uğraşanları artık daha keyifli bir çalışma ortamı bekliyor.

Panelin şıklığı ise tek kelimeyle muhteşem, aleminyum gövdesi iki farklı tonlara sahip, ışık yansıması ile başka güzel tarafı, bu panelin tasarımı, ekran başında oturanlara artık, göz yorgunluğunu unutun diyor, oyun meraklıları yada sinema filmlerinizi daha dikkatli bir kontrasyonla izlemenizi garanti eder gibiler.

Philps’in Light Frame adını verdiği teknoloji, yukarda bahsettiğimiz şekilde, kullananları mutlu edeceği kesin.

Monitörde diğer yenilik ise 1 adet DVI, 2 adet HDmi bağlantısı, VGA bağlantılara izin veren, monitörü bir çok farklı cihaza bağlamanıza olanak tanıyor.

LED- Led arkadan ışıklandırmalı Monitörde yeni değişiklik ise, kontrast oranlarının yenilenmesi, arka ışık kapama seçeneği ise diğer olumlu tarafları.

SMART COLOR- Monitörde yine tamamen Philp’se  ait, Smart Colour teknolojini sahip, renk kalibrasyonlar  iyileştirilmiş, renklerin, net keskinle izlemenize yardımcı oluyor.

SMART TXT- Philps’in panelde kullandığı diğer yenilik Smart Txt teknolojisi, bu kullandığı tekonoji çaılanlar için çok önemli, pdf tabanlı metin belgeleri, yazı işleri ile uğraşanlara çok kaliteli bir yenilik getiriyor, burdaki amak normal görüntülerdeki yüksek kontrasyonu daha yumuşak hale getirmesi yani kısması, buda sizlere çok daha rahat odaklanma rahatlığını getiriyor, göz yorgunlu için düşünülmüş oldukça güzel bir detay.

Modelin şuanki fiyatı ise, 340 Euro

 

 

 

Tarih: 14 04 2012
Üst kategori: Şirket haberleri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.