Panasonic TX-P50VT20 İnceleme-Sonuçlar

Ülkemizde malum 3D tutkusu hızla yayılıyor,1-2 farklı ürünü paylaştım,paylaşmayada devam edeceğim,bir çok forumdada paylaşımlar yapıyorum,isterimki herkes en doğru kararı verebilsin,yani kulaktan duyma mağazalarda 3-5 dakikalık izlemelerle ürün alma hatasına düşmeyelim !

Panasonic TX-P50VT20 aslında Panasonic için amiral serilerde bir tanesidir,bu seriler genelde diğerlerine göre çok daha farklı ve detaylı olurlar,geneldede bu amiral serileri üzerinden yenilemelerle bir üst seriyi çıkarırlar !

VT25 gibi,2010 serisin devamıdır !

Bu üründe gerçek manada sertrifikalarla donatılmıştır,ISF yüksek kalibrasyon özellikleri,THX sertrifikalı FullHd bir ürün !

Bu ürün aslında Pioneer’in efsane KURO serisine bir hatırlatma olarak yurt dışında algılandı,ne kadar başarılı oldu bunu zaman gösterecektir !

3D serisi bu panel kasa olarak açıkcası Panasonic’in klasik düz sade çizgilerini taşıyor,kasa aslında küçük bir görsel hile ile donatılmış siyah olarak geçsede farklı bir ışıkta tatlı bir koyu kahve tona sahiptir !

Panelle beraber 2 adette gözlük kutu içeriğinde mevcut ama Türkiyemizde İthalatçısına göre değişebilir,gözlükler minik bir pil ile desteklenmiştir,menteşelerin yanında !

Cihaz nerdeyse tüm bağlantı özellikleriyle donatılmış,ethernet kablosuz ağ erişimide dahil !

Oldukça kolay kumada üzerinden THX moduna ulaşabiliyorsunuz 3D ayarlarını kendinize göre düzenleyebilirsiniz,Kumanda üzerinde isteğe bağlı kolay erişim mevcut !

Blu-ray içinse otomatik tanımlaması mevcut,Blu-ray üzerinden görüntü ise tek kelimeyle muhteşem ve sorunsuz !

Bu arada ürünü ilk 100 saat THX modunda kullanılması öneriliyor daha sonra Pro1-Pro2 seçenkleri ile kendize göre ayarlar yapabilirsiniz !

Resim renk doygunluğu ise mükemmele yakın neticler veriyor,diğer ürünlerden farkını gözlemleyebilirsiniz !

Hareket çözünürlüğü ise muhteşem,sabit 1080 satır aralığında diğer ürünlerde 300-900 arasıdır !

Siayah seviyeleri çok istikrarlı ve oldukçada memnun edici seviyelerde !

Resim standartı panele oturması çok iyi !

Bu panelde Panasonic yeni fosfor düzenlemerini kullanmıştır yada tepki süreleri daha hızlıdır,eski serilere oranla !

3D aktif moddyken ise biraz göz yorucu,kişiye göre değişim gösterebilir !

Normal SD yayınlarda ise oldukça başarılı,resim derinliği tatmin edici,resim dağılması ortalamanın üstünde,DVD görüntüleri ise sorunsuz,takılmalar yada çizgilenme yok !

Fiyat olarak ele alırsak halen oldukça pahalı,en kötü tarafı yüksek fiyatı,umuyoruz yakında fiyatı düşer !

Oyunlarda ise oldukça başarılı tepkimeye sahip !

Sorularınız olursa yanıtlamaya çalışırım.

Saygılarımla
NOT:LÜTFEN PAYLAŞIM YAPARKEN,www.anlayanbiri.com olarak alıntı yapıldığını söylerseniz,sevinirim,sitem yenidir,bu sebeble paylaşımlar devam edecektir !

SAYGILARIMLA

Tarih: 06 05 2011
Üst kategori: LCD - plazma önerileri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.