LOGITECH S220 2+1 ses sistemi Detaylı test ve inceleme, vasat performans.

LOGITECH S220 2+1 bu günlerde Türkiyede satılan bir ürün, özellikle pc üzerinden değilde farklı amaçlarla kullanmak isteyenler için detaylı inceleme tanımını yaptım.

Eğerki, sesi Media Player üzerinden yada tvden almak istiyorsanız, bu cihaz oldukça yetersiz kalıyor, bazı sitelerde bass çok iyi densede bu sizi aldatmasın oldukça vasat bir ses kalitesine sahip, bass derken akustik özelliği olmayan tok bir sesi bazıları muhteşem diyebiliyor, gürültü muhteşem değildir, detaylar muhteşemdir bunu belirtmek isterim !

Fiyatı ucuz olduğundan tekrar ediyorum, pc üzerinden kullacakalar için ideal çözümdür, fakat diğer cihazlarla kullacaklar için kesinlikle tavsiye etmeyeceğim bir cihaz !

Kurulumu basit, siyah bir hayli küçük bass wofer, iki adette mini uydu hoperlore sahip, görünüm oldukça estetik ve şık, ebat olaraksa uydu iki hoperlor avuc içi kadar yada benim elim büyük olsa gerek, oldukça minyatür ama bir o kadarda estetik, pc yanında elbetteki hoş duracaktır, gereksiz kablolar ise malesefki bur üründede fazlası ile mevcut !

Bass woffera bağlı dahili kumanda ve kablolar bir hayli çirkin görüntü oluşturuyor, dahili kumanda yine basit ve dikkatli kullanım gerekiyor, dmebilen üst dairesi çok hassas elinizde kalabilirde, estetik tamam fakat biraz üst sevşye cihaz seviyorsanız farklı serilere bakmanızı tavsiye ederim.

Film merkınız varsa ve bu cihaz işimi görürmü diye düşünüyorsanız uzak durun, zaten pc amaçlı bir ses sitemi, media player üzerinden ses oldukça zayıf ve özellikle bass yetersiz kalacaktır buna emin olun, hatta tvnizin ses seviyesi bu cihazdan daha güçlü olacaktır.

Tavsiyemse pc için evet harici kullanımda oldukça zayıf bir cihaz, parasını hak ediyormu evet pc için alacaksanız kesinlikle tavsiye ederim, size keyifli anlar yaşatacaktır.

Tarih: 23 10 2012
Üst kategori: LCD - plazma önerileri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.