LG Smart tv kullanıcılarına müjde,LG 75 kanallık tv uygulamasına geçti !

LG kendi adını verdiği, Fios yada Ferizon uygulamasına hazır oldukları belirtildi, bu kaliteli özelliğe ulaşmanız için yapmanız gereken tek şey, FLEX WIEV yazılımını tvlerine kurmaktan ibaret !

Bu 75 kanallık yeni proje aslında sadece televizyon kanllarından ibaret degil, tam bir sanal kütüphane ortamına sahip, neler yokki ,BluRay player özelliği, Bilgisayar, Yablet pc yada monik telefonlar ve sonsuz eğlence manasına geliyor !

LG bu yeniliği aslında çok ciddi bir rekabet ortamınada adım anlamına geliyor, bu açıklama LG en üst yönetminden geldi yani Sn.Samuel Chang açıklaması teknolojide Dünyanın nerelere geldiğininde ispatı oldu !

LG burda tebrik etmek gerekiyor, LG kullanıcılarını tekelci tv platforumlarına bağımlıktanda kurtaracak, sanıyoruz LG bu çok ciddi yeniliği idğer firmalarıda bu platforma davet manasını taşıyor, Sony-Panasonic her ne kadar bu Smart tv kanallarını tanıtsalarda bariz bir veri yok, Sony 10 kanallık kendine ait platformda sonuçlara göre bir açıklama yapar fakat yetersiz olduguda bir gerçek !

Şuan Amerika için bu özellik olsada, Avrupa içinde çok yakında bu yenilikle tanışmak manasına geliyor !

Bu uygulamayı genişletmek elinizde bir kereye mahsus senelik aidatla tam 145 HD kanal+600 adet üzerinde Digital tv kanalı,her ay güncellenen tam 40.000 adetlik dev film kütüphanesi+İnternet kanllarına erişim+ isterseniz özel kanllara aylık 10 dolar ile erişim hizmeti !

Kısaca TV üreticileri özel tv platformlarının tekelciliğine son verdiler demekte mümkün !

Panasonic ise çok iddilaı bir uygulamanın sonuna yaklaşmakta, Smart tvleri için İnternet uygulması bunu kendi İnternet uydu verileri ile şuan yapım aşamasındalar, yani bazı Ülkelerdeki İnternet firmlarınında Tekelcilikleri bitmek üzere !

Tebrikler LG.

 

Tarih: 04 12 2012
Üst kategori: LCD - plazma önerileri, LG
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.