LG 84LM9600 84 inç LED 2013 serileri ve fiyatları

2013 senesi özellikle mayıs ayından itibaren, yeni serilerinde tanrımı olacak, malesef Avrupa için fiyatlar oldukça yüksek, uzak doğrulu firmaların ekran ebatlarını yükseltmesi bunda en büyük etken.

Kısa yeni seriler hakkında bir kaç ip ucu verirsem, nerdeyse tamamı bugünki serilerden çok farklı hepsi İnternet üzerinden detaylı erişime hazır olarak evlerde yerlerini alacaklar.

İlk kez benden duyun isterim, 2016 senesinde ise digital televizyon yayıncılığınında sonu olacak dersem abartmam, tüm üreticiler artık kendilerine ait televizyon platformlarını kurmak üzereler, aklınıza gelen tüm üreticiler buna dahil, elbetteki internet erişimi üzerinden, yani televizyon ve internet yayınlarıda firmaların paket ürünleri içine dahil edilecekler, Kore ve Rusya uzun zamandır bu teknolojide zaten ortaktılar, bunu sitemde çok önce detaylı haberini yapmıştım, neden anlatıyorum sitemnin farkı bilinsin kendimi övmek amaçlı değil, geleceğin teknolojini haber vermekte inanın çok gurur verici !

Hatta sitemi takip edenler, son aylarda Asya ve Avrupadaki sözde televizyon sitelerindeki tanımlara bakın, sitemden alıntıları net olarak göreceksiniz !

Konuya dönersem, Kore ve Rusya 2015 senesinde uydu üzerinden paket internet hızlarını satmaya başlayacaklar, yani global tekelciliği param parça edecek inanılmaz bir teknoloji devrimine hazır olun !

LG-Samsung serileri şuan piyasalara hazır durumdalar, Lg yeni serilerinin güncelleştirmesinide mayıstan itibaren yayınlayacak, meraklılarını güzel süprizler bekliyor, şimdiden hazır olun demek istiyorum !

84 LM 9600 84 inc panel, ultra ince ve tamamen bugünki yayın teknolojisinden keinlikle öndeler, serilerin tamamı yüksek çözünürlükte, yani 3840 X 2160P çözürlükte evlerinizdeki yerlerini alacak, şu an Türkiyede satışı mevcut bu serinin !

Aslında yukarda bir detay verdim şuan hiç bir digital palarfomda 3840X21060 bir yayın yok bunu borakın 1920×1080 yayın dahi yok, işte bu sebeble LG- Samsung yeni kanallarını 2013 sene sonunda yayına saokacaklar, bu yayınları internet züerinden izleyebileceksiniz, yani üst üst düzeyde inanılmaz görüntü teknolojisine hazır olun !

Bu arda muhteşem bir dahili ses sistemi cihaza eklenmiş, 2 adet sub woofera sahip, surround ses sisteminide bünyesinde taşıyor.

Fiyatına gelirsem, Avrupa için 25.000 Dolar, Amerikada ise 20.000 Dolar ve altı seviyelerinde olacak !

Kısca yeni serilerden bir kaç örnekle diğer serileride tanımlamaya çalışacağım.

Mutlu Seneler diliyorum.

x

resim-1356843611

xxx

resim-1356843543

Tarih: 30 12 2012
Üst kategori: LCD - plazma önerileri, LG, Şirket haberleri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.