Lcd,Led,Plasma Voltaj Ölümleri dikkat !

Türkiye’de ve Dünyada Üreticilerin kullanma talimatlarına ilgisizlik sorunlar ve servislerle yaşanan tatsızlıklarıda halen sorun olarak birinci sıradaki yerini koruyor !

Televizyon alacakların ilk sordukları hangi panel almalıyım, hangisi daha iyi gibi bir çok sorular ve yanlış sorularla Televizyon seçimi güncelleiğini korumaya devam ediyor, bir çok Üreticide kullancı hatalarından dolayı karalanma listelerinde  yerlerini koruyorlar.

Hangi televizyonu alırsanız alın,isterse Dünyanın en kaliteli paneli olsun,evinizdeki Voltaj enerji akımı kötüyse panelinizden performas almayı unutun.

Voltaj, kalitesiz enerji, akım taşıyan evler, prizler Panellerinizi 12 raund yumruk yiyen boksör misali hırpalayacaktır, yani Mike Tyson’la 12 raund dövüştüğünüzü hayal edebilirsiniz, Panellerinizde Voltajla abartısız aynen o şekilde mücadele eder !

Bazı forumlarda o kadar cahilce yorumlar okuyorum ki inanın şaşırmanın ötesinde bu yazılara bakıyorum ,malesefki bu yorumları yapanlarda İnsanların inandıkları sözüm ona televizyon uzmanları ve İnsanları yanlış yönlendiriyorlar !

Pixseller Voltajdan hata vermez diyen cahilleri okumak üzücü ,Cahil diyorum kimse kusura bakmayın, İnsanlar nasıl sağlıklı beslenmeye mecbursa Pixsellerde sağlıklı Voltaj akımına muhtaçlar tam tersi düşünülemez, düşünen varsada Lütfen CRT Televizyon kullansın fakat CRT televizyonlarda büyük ihtimal besleme deverlerini yakarak İntihar ederler, sebebide kötü Voltajdır.

Bana haksız diyenlere lafım ise !

Televizyonuzu topraklaması bozuk bir prize takın ne göreceksiniz burayada yazın bilelim, merak edenlere anlatmak isterim sonucunu Televizyonunuz büyük ihtimal 3 saniye kadar sersemleyecektir !

Panelin ortasında net olarak çekilme dalgalanmalar görürsünüz !

Bu Kötü Voltaj akımında yukarda misal verdim Mike Tyson’dan midesine yumruk almış boksör miseli tam ortadan içeri doğru inanılmaz bir akım darbesine maruz kalacaktır, bu akımla birlikte paneliniz ciddi manada hafıza kaybına uğrar görüntü ve seste 3 ila 5 saniye kesilir görüntü vardır ama paneller tepki veremez.

Sizlere tavsiyemse muhakkak ama muhakak Ups almaya çalışın yada 1KW sabitleyici regülatör işinizi görecektir, bununla bitmiyor çoklu prizleriniz kaliteli olmalı ve akım bloke özelliği taşımalıdır, her çoklu priz cihalarınıza koruyamaz kablolar topraklaması sigorta devresi, akım bloklama ünitesi şarttır !

Hepinizin evinde Ses sistemi,Dvd Player, Blu Ray Player,Bilgisayar, Oyun konsulu var yada bunlardan bir çoğuna sahipsiniz, bunlar arasında aslında Televizyonlar için düşman denilecek cihazlar Dvd Playerlar ve Bilgisayarlardır nedeni ise bu saydığım cihazlar inanılmaz enerji çekerler, bu sebeblede güç regülatörü yada 1kw ups almanız cihazlarınızın ömrünü en üst seviyede ve sağlıklı tutacaktır !

Saygılarımla

Tarih: 26 02 2012
Üst kategori: LCD - plazma önerileri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.