LCD Panasonic L42U2E piyasadaki en ucuz ama en kaliteli paneller

Hepimiz Lcd yada Plazma almayı düşünürüz,peki hangisi,bir soru forum yazı okuruz,marka fanatikleri,kafamızı karıştırır,durum öyle hale gelirki,kafamız iyice karışır.
Bugün sizlere Panasonic L42U2E Full Hd paneli tanıtmaya çalışıcam,neden bu panel derseniz hem kendi tecrübelerimi paylaşmak siterim hemde,orta halli arkadaşların boş yere savurganlık yapmamalrında belki katkım olur diye düşündüm !
Bu FullHd panelimiz,çok kullanışlı tam orta seviye ama kaliteli Lcd sahibi olmak isteyenler için,tavsiye edebileceğim bir ürün.

Tam bir kullaıcı dostu,kumanda üzerinden çabuk ulaşılan renk,sahne seçimleri,inanın kullaırken keyif alacaksınız !

Panasonic’in bu ekonomik serisi IPS-ALPHA Paneldir yani en iyi resim işlemcisine sahip bir ürün !

Özelliklerine gelirsek,2 adet Hdmi giriş-SD kart yuvası,CI slot yuvası,optik ses çıkışı ve compenant ses ve görüntü desteği,sadece tv ve film izlemek isteyenler için gerçekten ideal bir ürün elbetteki pc bağlantısıda yapabilirsiniz.

Konu ile resimlerde mevcuttur en azından fikir sahibi olacağınızı umud ediyorum !

SD yayınlarda gerçekten emsali pahalı LCDlere göre inanılmaz başarılı bir ürün,pixsellenme,harketli görüntülerde flu ve pastelleşmeler yok denecek kadar başarılı,özellikle maç severler içinde keyifle izleyecekleri bir Lcd.
50 Hrtz olması sizi biraz çelişkiye düşürebilir ama merak etmeyin,panelin resim işlemcisi IPS-ALPHA kalitesi burda kendini gösteriyor.

Elbetteki ev hanımları içinse gerçek bir göz ziyafeti sunacaktır emin olun,özelliklede dizi hayranları,normal ekranda gördüğünüz sanatçıların gerçek hallerinide süzebileceksiniz :)

Bu ürünü bu kadar meth etmemin en başlıca nedeni ise elbetteki fiyatı,1.300-1.500 lira arasında rahatlıkla heryerden bulabilirsiniz.

Tvyi almış onlar varsa yada bu adam yazıyor ama bende görüntü hiçte anlattığı gibi değil diyorsanız,burda yapmanız gereken bazı detaylar var,üşenmeyin uygulayın !

Evinizde HD reciver yada normal reciver var ise,Tv kurulduktan sonra her hangi sorunda bulamadıysanız,yapmanız gereken ilk işlem,Tvyi güncellemek merak etmeyin İnternet üzerinden değil,Tvyi kapayın hd yada SD reciveri açın daha sonra tvnizi açın,kumanda ayarları üzerinden güncelleme butonuna basın ve güncelle deyin,bu işlem 5 dakika ile 15 dakika arası sürecektir.

Neden önemli derseniz Panellerde Bilgisayarlar gibidir yani bağlanan cihazları tanıtmanız gerekir,bu güncellemeden sonra zaten farkı göreceksiniz !

Bu üründe Panasonic Plazma teknolojisnden destek almış yani resim işleme boardı farklı,üründe şunu fark edeceksiniz,kullandıkça resnk kalitesi dahada artacaktır ve panel ilk alındığından daha iyi tepki verecektir.
Pahalı ürünleride yazmaya çalışıcam elbetteki ama ucuzlardan başlamak istedim,tek sebebi ise bilgi kirliliğine son vermek en azından bir nebze faydam olursa sevinirim.

2.000-7.000 Lira arasındada paneller var,fakat orta halli ev kullanıcıları için hem ucuz hem kaliteli panelleri paylaşmaya çalışıcam,gerekirsede videolarlada katkıda bulunmaya gayret ederim.

Yeni Panel alacak olanlara en azından belki katkım olabilir düşüncesiyle paylaşmak istedim.

Sorularınız olursa yanıt vermeye çalışırım.

Saygılarımla

Tarih: 21 04 2011
Üst kategori: LCD - plazma önerileri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.