Motorsikletlerden Şişlide Tarihi binalara şok zarar,Şişli Emniyet Müdürlüğü umursamıyor iki kişi dökülen taşlardan ölebilirdi

x

İstanbul tam bir Trafik terörü yaşıyor, özellikle Cahil kesimin rağbet ettiği eksozları modifiye edilmiş motorlar tam bir terör estiriyor.

İstanbulda ziyaretmizde şunu gördük Polis bu kişilere karşı inanılmaz umursamaz ve lakayıt davranıyor belliki Polisin bilgisi bu konularda hiç yok, hatta bulunduğumuz sokakta Şişlide semt sakini 3 motorlunun yapığı ses terörü olağan üstü ve bunu Polise şikayet ettik aldığımız yanıt gerçekten komikti, Şişli Emniyet müdürlüğü sanki bu kişileri özel korumasına almış, verdikleri yanıt şikayet edin oysaki zaten şikayet ediyorsunuz, karakola gidip şahıs hakkında şikayetci olmak gerekiyormuş !

Düşünebiliyormsunuz, plakası olmayan şahsı şikayet edeceskiniz, hayalet gördüm demekle aynı şey daha doğrusu Görevi suistimal etmenin başka bir çaresini bulmuş Şişli Emniyet müdürlüğü.

Şişli Emniyet Müdürlüğü sayesinde artık caddelerde oturmak imkansız hale geldi, tam bir gürültü terörü yaşanıyor denetimsiz araçlar, kornalar, modifiye edilmiş egsozlar inanılmaz gerçekten inanılmaz, motor geçerken daireniz titreşimden olağan üstü etkileniyor eski binalarda ise hasar dahada korkunc seviyelerde ve umursamazlık yakında can almayada başlayacaktır..

Asıl detay ise şok olacaksınız ama tamamen gerçek, ŞişliEmniyet müdürlüğünün ihmali 2 kişinin ölümüne sebeb oluyordu yanlış okumadınız gerçek şekilde 2 kişi ölüyordu, biz şikayet ettik dediki bu gürültü yapan şahısları yakalayın motorlarına el koyun çunki binalarda yaptıkları titreşimler inanılır gibi değildi ve o akşam binadan kopan dev parçalar sokağa düştü şans eseri kimse geçmiyordu yoksa gazetelerde ölüm haberini okurdunuz.

Şişli Emniyet müdürü acaba ne cevap verirdi, sorumlu olduğu İlçeye karşı bu kadar umursamaz tavır içinde olunması şok edecek kadar şaşırtıcı, ara sokaklardan bahsetmiyorum Şişlinin göbeğinden bahsediyorum gündüz 10 binlerce İnsanın geçtiği bir sokaktan bahsediyorum, şikayet ediyorsunuz ama Polis umursamıyor ve o gece tarihi binadan ki o gün 3 motorlunun yaptığı sokak yarışı ve gürültü inanılmazdı ve şikayet etmemize rağmen Polis lütfedip bir arac dahi göndermedi, eminiz 2-3 kişi ölseydi durum çok farklı olacaktı, bizim şikayet ettiğimiz günün resmi belgeside vardır, itfaiye binayı incelemiştir ve kayıtlarıda vardır, acaba Emniyet müdürü ne cevap verirdi?

İnsanların Ölümüne sebeb olmaktan başka bir umursamazlık değil.

Daha önceki yazımızdada Valiliğimize Şişli İlçe Emniyet Amirliğine denetleme yapılmalıdır, bu kadar umursamazlık Dünyanın hiç bir yerinde olamaz.

Sokaklar sanki çetelerin ellerinde, Polis devreyiye gezmiyor Motorlular Halkı alenen tehdit edercesine gürültü terörünü artırmaya devam ediyorlar.

Tarih: 25 08 2013
Üst kategori: Haber - Aktüalite, Şikayet - Eleştiri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.