İnternet paketleri Avrupadan alanlar hızla artıyor

İçerik

Türkiye inanılmaz bir Ülke haline geldi Avrupa Birliği diyen Hükümet tüm Avrupada Vatandaşların ortak hakkı olan Rekabet avantajına sahip olmayan tek Ülke konumuna geldi !

SKY şimdiden Türkiyeyi fiyatlarına eklemiş durumda, düşünürseniz, Avrupa üzerinden satılan internet avantajları ile Türkiyede şuan ayakta olan firmaların en ufak şansı yok, interneti bırakın televizyon yayınlarındada durum aynı, yani firmaları çok karanlık günler bekliyor !

Şuanki Türkiyede hiç bir firmanın Avrupalı rakipleri ile en ufak bir rekabet şansı dahi olmayacak, çunki örnek SKY komple fiyatı,buna 20 mbit internet ve HD tv kanalları-Maç yayınları,sinema kuşakları kısaca tam full paketin bedeli 60 Euro, 20 mbitin Türkiyede kaça satıldığını hesaplamanız dahi bu paketin bedava olduğunun ispatıdır, 20 mbit sınırsız internet+full televizyon kanlları yada isteğinize göre paketleri alabileceksiniz !

Zaten şuan Türkiyede Almanya üzerinden yada İngiltere üzerinden İnternet ve televizyon programlarını alanlar hızla çoğalıyorlar, farklı ürün isimleri altında bu ucuz paketler gün geçtikçe Halk arasında daha fazla talep görmeye başladı !

Sky Full yayınlarını bakın korsan yada illegal demiyorum, resmi olarak satın alıp izleyenlerin sayısı devamlı artıyor, kısaca Avrupadaki firmalar Türkiyeye satış listesi gün geçtikçe artıyor ve artmayada devam edecek !

Türkiyede pahalı olan İnternet ve televizyon yayını satan firmalar bir yerde İnsanları Avrupadan daha ucuza ürün almaya zorluyorlar !

Bugün Sirius uydu üzerinden Amerikadan dahi İnternet satın almak mümkün hale geldi, yeni gönderilecek uydularla fiyatlar dahada düşecektir !

Tarih: 18 12 2012
Üst kategori: LCD - plazma önerileri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.