Hastanelerden Vatandaşlara icra yağıyor,Yoksullara İcra Değil Ölüm daveti!

x

Resimde icra yollanan Vatandaşlar en azından sağlıklı, birde Sağlık Bakanlığının icra yolladığı yoksul maaşı alan evlerinden çıkamayan ileri derecede hayat riski olan İnsanlar var, aslında bu yoksullara icra değil net olarak İdam hükmü yollandı, yakında gazetelerde icra geldiğinde ölen İnsanları duyarsanız sakın şaşırmayın yazım abartı asla değildir böyle İnsanları tanıyorum, en ufak heycanda net olarak Kalp nakli konumuna gelmiş İnsanlara dahi sağlık Bakanlığı icra yollamıştır bunu yayınlayacağım üstelikte iki farklı Devlet hastanesinden !

Son 3 aylık dönemde Türkiyede tuaf şeyler oluyor, Devlet kurumları Vatandaşı çıldırtma noktasına getirdi. 6 ile 10 sene öncesinin Hastane borçları için İcralar başlatan Sağlık Bakanlığı bu konuda umursamazlıkta ve vicdansızlıkta sınır tanımıyor.

Sağlık Bakanlığı Yoksullara, Engellilere, Ölümü bekleyen İnsanlara tetikci rolüne büründü. Bu konuyu Sağlık Bakanlığına yazdım çunki İcra kağıdı yollanan bir Vatandaş için aradığımızda ve Bimere durumu şikayet ettiğimizde inanın resmi olarak tam umursamazlıkla karşılaştık. Sağlık Bakanlığı Hastayı umursamıyor, durumuna bakmıyor hastalığının ne olduğunu bilmeden Ölümüne sebeb olacakları İnsanlara dava açmış ve icra Avukatlarına vermiş yani koskoca Devlet yoksulun boğazına yapışmış durumda.

Bu İnsanların faizcilikten öte tefeci hesapları ile çıkarılan astronomik rakamları ödemesi imkansız, Devlet tam bir tefeci durumunda icraları yollamaya devam ediyor. Bakanlıksa umursamazca bu belgeleri Sağlık Bakanlığı kaşesi ile yoksullara yolluyor.

Türkiyede anladığımız paranız yoksa sakın Hastanelere gitmeyin, bunu laf olsun diye yazmıyorum gerçekten gitmeyin yada mutlaka gerekirse tefecilerden faizcilerden borc alın öyle gidin çunki Devlet size Faizci tefecilerden daha vicdansız tutum takınacağını bilmelisiniz. Evinizde ölürseniz şanslısınız çunki ilerde Çocuklarınıza inanılmaz bir Sağlık Bakanlığı icrası gelebilir, üstelikte ölümünüzden belkide 12 sene sonra yada 10 sene sonra Devletin tefeci fazileri ile şok olabilirler.

Yoksul maaşı alanlara dahi Tefeci vicdansızlığı ile Sağlık Bakanlığından yollanan icraları yakında paylaşacağım yazımda en ufak abartı yada karalama yoktur, Yoksul maaşı alan Engelli Ölümü bekleyen İnsana Devlet Sağlık bakanlığı son 2 ayda, farklı hastanelerden icra yollamıştır birisi 7.600 lira diğer 10.000 liraya yakın ve Devlet bu İnsana diyorki sen bu parayı ödeyeceksin !

Sormak lazım Sağlık Bakanlığına 10 senedir nerdeydiniz şimdimi aklınıza geldi borçlarınızı hatırlamak veya bundaki amaç nedir, yazık Günah Tefeci vicdansız Faizciler gibi borcu bekletip inanılmaz faizlerle Yoskul İnsanların kapısına dayanan Devlet.

Sormak istiyoruz hani güçlü Türkiye nerde?

Yoksula icra yollayan Devlet malesefki Avrupada sadece Türkiyedir !

Andy Swezniak

Tarih: 16 08 2013
Üst kategori: Haber - Aktüalite, Şikayet - Eleştiri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.