Galatsaray Melo,Fenerbahçe Meireles Türkiyenin Suratına Tükürdü !

mireles_melo_tukuruk_01Kimse yazmıyor,Basın korkuyor çunki satış kaygıları var,yazamazlar !

İşin gerçeği ise net ortada, Sözde büyük futbolcular Melo ve Meireles rakiplerine hakeme değil işin gerçeği, Aziz Yıldırım ve Ünal Aysal’ın yüzünün ortasına tükürdüler, bunuda kimse inkar edemez, bu iki futbolcu Türkiyenin Asırlık camilarının suratlarının ortasına Tüm Türkiyenin gözü önünde tükürdüler.

Bu olay Türkiyenin ayıbıdır, Suratına tükürülen Hakemin İnsanlık onurunu şerefini düşünen yok !

Suratına Tükürülen Genç futbolcunun Ömür boyu unutamayacağı bu iğrenç leke umurlarında bile değil !

Nede olsa bu Ülkenin Çocukları, diğerleri ise Marka isimler Türkiyedende büyükler Türk İnsanının onurundan ve şerefindende daha önemliler.Tükürülerde işerlerde bir ara Beşiktaşlı Fransızın yaptığı gibi penisini avuçlayıp Çocukların,Kadınların,Ailelerin suratlarına karşı utanmazlıkta en ufak sakınca gözmezler !

Türkiye bu kadar Onursuz bir Ülke halinemi geldi, utanmamak elde değil 2-3 kendini bilmez utanmaz hem milyon dolarlar kazanıp hemde bu Ülkenin İnsanlarının şeref ve Onurları ile oynama hakları yok ve aslada olamaz, bu hakkıda onlara kimse vermez.

Bugün sokaktaki Fenerbahçeli Galatasaraylı gerçek taraftarlara sorun tek cevap alırsınız, takımlarımızın formalarını lekeleyen utanmazlar derhal kovulmalıdır diyorlar bu Adamları kimse görmek istemiyor. Türkiye Spor camisı bu iğrençliğe dur demelidir.

Futbolcular kadar birde Yöneticiler var, tükürmeselerde daha tehlikelisini yapıyorlar, şehirler arasındak kin ve nefret gün geçtikçe büyüyor, basında bu yöneticilerin kuklası olmuş haldeler.

Şenol Güneş ve Ertuğrul Sağlam, Alex De Souza neden ayrıldılar sanıyorsunuz?

Kovuldularmı asla, bu Adamlar birşeyleri artık hazmedecek halleri kalmadı, 3 Karaktere dikkatli bakın, herşeyleri ile taraflı taraftırsız tüm takımların sevdikleri saygı duydukları İnsanlar !

İnanılmaz kalitede Aile Babaları, Özel Hayatlarında Gençlere örnek davranışları ile Türkiyenin sevdiği inandığı yüreklerdi, malesef çok sevdikleri Camialardan koparıldılar, çunki bu Adamların olduğu yerde kimse provakatörlük ve nefret tohumlarını ekemezler, bu sebeble köklerinden kesildiler hasat edildiler.

Kimler kaldı?

Melo, Meireles ve destekcileri, hepiniz kim biliyorsunuz halen öfke ile ordan oraya nefret kusan demeçlerine devam edenler ortada !

Uzatmadan suçluları açıklamak istiyorum !

Suratına Tükürülen : Halis Özkahya suçlu.

19146

Meireles ne yapmışki zavallıcık masum gurbette çalışan bir adam, Meireles Gay işareti yapmış, Suratına tükürmüş ne var bunda, o yabancı manasını bilmiyordur, Ülkesinde bu tür şeyler çok normal Ailelerine her gün yaptıkları şefkat gösterileridir, Türkiye çok abartıyor demekki!

Halis Özkahya, Annesine Babasına ve Kutsal mesleği Öğrtemenliğinin yükünü taşırken sınıfında bir Genç suratına tükürüğü sorsa ne hale gelecek yada o İğrenç Gay hareketini sorsalar ? Evinde ilerde Evlatlarına Eşininyüzüne o utanç sahnelerini nasıl anlatacak acaba hiç düşündünüzmü?

Hakemin ne Ailesine ne Evlatlarına ne alın terine zerre kadar Kulup yöneticilerinin saygıları yok, acaba Meireles o hareketleri Aziz Yıldırıma yapsaydı, ne olurdu bir düşünün bakalım !!!!!

Sayın Aziz Yıldırım, Tükürüğede boş verin, Gay işareti yapılan Türkiyenin Öğretmenidir, Türkiyenin yarınlarını yetiştiren bu Genç İnsanlara karşı yapılan onur kırıcı davranışı yada uzanan veya uzanacak elleri önce sizin durdurmanız  lazım !

Beşiktaşlı Genç Futbolcu Oğuzhan suçlu:

91195-oguzhan-turkiye-de-hangi-takimi-tutuyor

Türk Genci suratına tükürmüşse ne olmuş, Yarabbi şükür demeliydi, Brezilyanın Balgamı şifalıdır Oğuzhan hata yapmış !

Oguzhan’ın hayat boyu asla ama asla unutmayacğı her aklına geldiğinde üzeleceği midesinin bulanacağı en ağır psikolojik hasarı almıştır, Türk genci nasılsa önemli değil.

O Türk Genci yarın Ay yıldızlı formayı giyecek, yarın Brezliya ile belkide Milli bir maça çıkacak ve bu tükürük onun önüne emin olun gelecektir, ama yöneticiler o kadar umursamaz ve saygsızki halen Tüküren Ekmek paralarını kazandıkları Ülkeye ve Ülke İnsanına saygısı olmayan Futbolcularını korumak için manevi değerleri ayaklar altına almakta en ufak sakınca görmüyorlar.

Yarın Yabancı bir Futbolcu Türk Bayrağına Tükürürse sakın ama sakın şaşırmayın !

Bu yöneticiler oldukça, onlar Bayrağa tükürme hakkınada sahip olacaklardır, Dünyanın hiç bir Ülkesinde Afrikanın en İlkel kabilesinde dahi, tükürmek onur kırıcı bir eylemdir, Türkiyede ise tam tersi !

Hakem ve Genç Futbolcunun resimlerine bakarken dahi İnsanlığımdan utanıyorum, tek kabahatleri Türk İnsanı olmakmı !

Saygılarımla

Andy Swezniak

 

Tarih: 10 02 2013
Üst kategori: Futbol, Şikayet - Eleştiri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.