Engelliler Basketbol maçını,Holigan-Teröristler bastı!

Dünyada en Vahşi yada Şiddetin hakim olduğu Ülkelerde dahi görülemeyecek iğrençlik Türkiyede hemde İstanbul’un göbeğinde yaşandı, Karşılıklı sataşmalarla başlayan tezahürat, sonrasında Engelli İnsanların ,Çocukların ve Kadınların arasında dalan bu kendini bilmez caniler, salonu tam bir savaş alanına çevirdiler ve utanmadan tv kamerlarını göre göre hiç kimseden Devletten ve Polisten korkmadan umursamadan, terör estirdiler !

Teröristler dahi bunu yapmazlar inanın, Engelli İnsanların olduğu bir kalabalığa bu Vahşice iğrenç saldırıyı kimse yapmaz yakmakta akıllarına dahi gelmez !

Engelliler Fedarsyon Başkanının açıklaması ise cidden komik, birilerinden yada bu fanatik taraftarlardan korkuyor olmalıki oldukça yumuşak bir kınama yapıyor, denilmesi gereken bu saldırganların en ağır şekilde cezalandırılması gerekir !

Bu maç kavgası değil açıkca Engelli ve bir çok hareketten yoksun İnsanları Ölüme sürükelmektir, Polisin sıktığı gaz ile orda 7-8 kişilik nefes sorunu olan Engelli olsaydı ve o salonda can verselerdi sorumlusu kim olacaktı?

Herşey net ve açık organize olmuş bu fanatik spor teröristleri bilerek isteyerek ve planlı şekilde o salonu basmıştır, Engellileri, Kabınları ve Çocukları düşünmeden, Ülkemizi tüm Dünyaya rezil etmişlerdir !

Bu saldırganlara Türkiye, Dünyaya örnek olacak en ağır cezayı vermek zorundadır !

Tarih: 11 12 2012
Üst kategori: Şikayet - Eleştiri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.