Türkiyeyi Dünyaya Rezil etti,Otistik Çocuklar Ateist Dinsiz.Utanmasa Kafir İnsan değiller diyecek.

x

Türkiye bazı şeyleri inanın anlayamıyorum, açıklamayı yapan şahıs üstelikte Adana Otistik Çocuklar Sağlık ve Eğitim Derneği Başkanı Sosyolog Fehmi Kaya, yanlış okumadınız bunu bir eğitimli SOSYOLOG SÖYLÜYOR.

Amerika veya Avrupada bu cümleleri sayın Fehmi Kaya söyleseydi, şuan hakkında binlerce suç davası açılırdı, Devlet bu şahsa karşı derhal mahkemeye sevk ederdi ve cezasızda kalmazdı, çunki söylediği cümlelerin mantığa sığan en ufak bir açıklaması yok.

Dünyada Otistik Çocuklar Devletler tarafından korunurlar çunki çok ama çok özel ve savunmasız kişiliğe sahiptirler, özel bakıma ve çok büyük ilgiye muhtaçtırlar, bu Çocukların eğitimi ise Dinle değil görsel ve işitsel eğitimle oluyor.

İnanamadığım nokta ise resmi olarak Otistik Çocuklar Dinsiz ilan edilmiş bu suçtur net yazıyorum suçlarında en çirkini ve aşağılayan türüdür.Bu tür İnsanların Türkiyede bu cümleleri kurup hiç birşey olmamış gibi ceza almadan ağzına geleni söylemesine izin veren Devlet farkında değil ama Türkiye Dünyada alay konusu olmuştur.

Sayın Sosyolog Din eğitimde başlamaz bunu öğrensin önce herkesin Dini özel ve kutsaldır, sen Özürlü Çocuklara Ateist deme hakkını sana kimse vermez, yazıkki Türkiye Devleti senin hakkında Aileleri ve Çocukları aşağılayn cümlelerini savunur gibi müdahale dahi edilmemiş.

Şanslısın Türkiye’de yaşıyorsun, Avrupada veya Amerikada yaşasaydın inan Devlet tarafından verilen hakların dahi elinden alınabilirdi, sana Devletten önce Milyonlarca İnsan dava açardı, üstelikte bunların büyük bir Çoğunluğı Çocukları dahi olmayan Ailelerden oluşurdu.

Türkiye adına utandım, Türkiyenin böyle kişiler tarafından tüm Dünyaya alay konusu edilmesine üzüldüm utandım.

Masum Çocukları Dinsiz ilan etmek Dünyanın her yerinde en kötü şekilde Irkçılığın en net en utanılacak cümlelerini kuran bu şahsa karşı Devlet derhal müdahale etmelidir ve cezasızda bırakılmamalıdır, bu tür kişiler meslekten acilen men edilmelidir.

Otistik Çocuklar Dünyanın Çocuklarıdır, Ailelerinde değil tüm Dünyanın Çocuklarıdırlar, çunki İnsan türü olarak en masum ve en savunmasız canlıların tek örneğidirler, çevrelerine sadece sevgi sunabilirler.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/23107667.asp

Dua et Türkiyedesin, şuan hakkında milyonlarca dava açılırdı, şanslısın Devlet umursamaz, şu resimde gördüğünüz sevgiyi bir Anne veya Kardeş yüreğine hiç bir varlık veremez, bırak onlar Dinsiz olsun, Otistik Çocuklar ALLAH’ın bu Dünyaya hediyesi, tek bildikleri şey karşılıksız sevgiyi sonuna kadar bakan gözlere verebilme yeteneğini Yüce Allah onlara vermiş.

Otistik Çocukların Dini olmasın bırak, onlar senin gibi Ayrımcılık yapamazlar, kimseyi aşağılayamazlar, Otistik Çocuklar için her canlı dikkate değer en güzel varlıklardır.

Utanıyorum ve Kınıyorum.

Saygılarımla

Andy Swezniak

Tarih: 13 05 2013

Yorum yapma kapalı.